Marketing i promocja punktu handlowego #10

Odcinek 10

Jak mówi powiedzenie: reklama dźwignią handlu. W tym odcinku skupiamy się na marketingu i promocji niewielkich punków handlowych. Podpowiadamy jakie dobrać narzędzia marketingowe do danego rodzaju działalności handlowej. Na przykładzie sklepów Żabka podpowiadamy jak wykorzystać nowe technologie w promocji naszego biznesu.

Zobacz film

Usługi dodatkowe w sklepie spożywczym #9

Odcinek 9

W tym odcinku skupiamy się na usługach dodatkowych w sklepie spożywczym. Pod lupę bierzemy sklepy Żabka, które oferują całą gamę takich usług. Wypłata gotówki, doładowanie karty miejskiej czy sprzedaż kawy na wynos - podpowiadamy jakie dodatkowe usługi mogą przyciągnąć nowych klientów do naszego sklepu.

Zobacz film

Jak funkcjonuje Centrum Wsparcia Franczyzobiorców?

Franczyza się opłaca #6

Codzienne wyzwania pojawiają się w różnych obszarach w każdym biznesie. Działając w sieci franczyzowej takiej jak Żabka można jednak liczyć na duże wsparcie i pomoc ze strony partnera biznesowego Jak. W ramach sieci Żabka działa m.in. Centrum Wsparcia Franczyzobiorców, specjalna jednostka dedykowana przedsiębiorcom współpracującym z siecią. Rolą CWF jest dostarczenie im jak najszybszego i najbardziej optymalnego wsparcia w rozwiązywaniu trudności, wynikających z prowadzenia własnej działalności gospodarczej, które mogą pojawić się każdego dnia. Film przybliża codzienne funkcjonowanie tej jednostki i jej znaczenie z perspektywy franczyzobiorców.

Zobacz film

Organizacja dnia pracy w sklepie spożywczym #8

Odcinek 8

Dobre zarządzanie to nic innego jak dobra organizacja. W tym odcinku skupiamy się na zagadnieniu organizacji dnia pracy w sklepie, opowiadamy o tym jak sporządzać grafik oraz jak stworzyć efektywną strukturę organizacyjną i odpowiednio rozdzielić obowiązki z zespole. Bazujemy na sprawdzonych przykładach ze sklepów sieci Żabka.

Zobacz film

Ludzie #6

Odcinek 6

Dobry pracownik to prawdziwy skarb dla każdej firmy - dlatego w tym odcinku skupiamy się właśnie na pracownikach. Odpowiadamy m.in na takie pytania jak: jakie osoby zatrudniać do własnej firmy, żeby osiągnąć sukces? jak podejść do zatrudniania studentów i pracowników z zagranicy? oraz jak motywować swoich pracowników a jak postępować w przypadku zwolnień? Posiłkujemy się najlepszymi praktykami wypracowanymi przez sieć sklepów Żabka.

Zobacz film

Chcesz dołączyć do nas?

Kontakt telefoniczny

tel. kom. 800 207 208

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Dołącz do nas