Siła przedsiębiorczych kobiet

Siła przedsiębiorczych kobiet

Większość franczyzobiorców w sieci Żabka to kobiety i świetnie radzą sobie w tym biznesie. Wielu z powadzeniem udaje się łączyć obszar zawodowy z prywatnym życiem. Poznaj silne i przedsiębiorcze panie, które wykorzystują swoje talenty w zarządzaniu własnym sklepem. Co je motywuje do działania i jaki mają pomysł na własny rozwój.

Zobacz film

Dynamiczny rozwój logistyki w Żabce

Dynamiczny rozwój logistyki w Żabce

Żabka Polska w 2020 roku dokonała największych w swojej historii inwestycji w rozwój nowoczesnej i przyjaznej środowisku sieci logistycznej. Ostatnią z nich jest uruchomienie 7. centrum logistycznego w Tyńcu Małym pod Wrocławiem. Wzmocnienie łańcucha dostaw to dla franczyzobiorców gwarancja wysokiej jakości obsługi logistycznej ich sklepów w ramach sieci, a dla klientów jeszcze lepsza dostępność produktów na półkach.

Zobacz film

Jak usprawniamy zarządzanie sklepem?

Jak usprawniamy zarządzanie sklepem?

W myśl franczyzocentryczności będącej synonimem dialogu i współpracy na linii franczyzodawca-franczyzobiorca wprowadzamy liczne działania mające na celu poprawę zadowolenia i satysfakcji ze współpracy z naszą siecią. Zobacz, jak dzięki licznym zgłaszanym na przez naszych przedsiębiorców inicjatywom usprawniamy codzienną pracę franczyzobiorcy i jego pracowników.

Zobacz film

Kilka kroków do własnej Żabki – poznaj proces wdrożenia do sieci!

.

Sprawdzony model biznesowy Żabki to najlepsza droga do własnej działalności. Już blisko 5000 polskich przedsiębiorców zaufało Żabce. Zobacz jak wygląda droga do prowadzenia własnego sklepu.

Zobacz film

Pani Iza franczyzobiorczyni sklepu Żabka

Izabela Mosurek

„Lubię to co robię i lubię kontakt z ludźmi. Spełniam swoje marzenia i realizuje założone cele” – mówi Pani Iza, franczyzobiorczyni prowadząca od 8 lat sklep Żabka w Różankach k/Gorzowa Wlkp.

Zobacz film

Dowiedz się więcej o ofercie franczyzy

Kontakt telefoniczny

tel. kom. 800 207 208

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Dołącz do nas