Biuro Prasowe

Awaryjne wycofanie produktu Awaryjne wycofanie produktu

Awaryjne wycofanie produktu

W związku z informacją wydaną przez Główny Inspektorat Sanitarny dotyczącą możliwości wystąpienia kawałków plastiku w produkcie: 10984153 BATON MILKA OREO 37G, dostawca Mondelez Polska Sp. z o.o., oznakowanego kolejno: termin przydatności do spożycia: 01.08.2024, numer partii: OSK0934421 termin przydatności do spożycia: 01.08.2024, numer partii: OSK0934422 jesteśmy zobligowani do wycofania ze sprzedaży w/w partii towaru.

Czytaj więcejAwaryjne wycofanie produktu
Złote Serduszko WOŚP już w Poznaniu Złote Serduszko WOŚP już w Poznaniu
Informacje prasoweZ życia firmy

Złote Serduszko WOŚP już w Poznaniu

Złote Serduszko nr 1 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajduje się już w centrali Żabki w Poznaniu. Uroczyste przekazanie odbyło się 14 lutego, w Walentynki w siedzibie Fundacji. Z rąk Jurka Owsiaka odebrał je Tomasz Suchański, prezes zarządu Grupy Żabka. Złote Serduszko nr 1 zostało wylicytowane przez Żabkę podczas 32. Finału WOŚP za kwotę 1 050 000 zł.

Czytaj więcejZłote Serduszko WOŚP już w Poznaniu

Żabka Nano w USA? Yes, we can! Żabka w gronie światowych liderów na konferencji NRF 2023 Retail’s Big Show w Nowym Jorku

Przeczytaj więcej na Żabka Group
Różowe produkty w walentynkowej ofercie Żabki Różowe produkty w walentynkowej ofercie Żabki
Informacje prasoweProdukty i akcje promocyjne

Różowe produkty w walentynkowej ofercie Żabki

Amorek, czyli limitowana wersja hot doga, specjalnie skomponowane walentynkowe gnocchi oraz Foodini Piękno – to wyjątkowe, różowe produkty z Żabki, z którymi klienci mogą świętować walentynki. Dodatkowo w dniach 12-14 lutego br., w każdym z ponad 10 000 sklepów Żabka dostępne będą bukiety długich róż – różowych lub czerwonych. W ofercie sieci znajdą się też okolicznościowe słodycze.

Czytaj więcejRóżowe produkty w walentynkowej ofercie Żabki
Żabka inicjuje program Ambasadorów Franczyzy. Rusza seria rozmów o biznesie z franczyzobiorcami Żabka inicjuje program Ambasadorów Franczyzy. Rusza seria rozmów o biznesie z franczyzobiorcami
Informacje prasoweFranczyza

Żabka inicjuje program Ambasadorów Franczyzy. Rusza seria rozmów o biznesie z franczyzobiorcami

W Zduńskiej Woli, przy drodze wojewódzkiej nr 428 między Łodzią a Sieradzem, została otwarta Żabka Drive. To druga placówka sieci Żabka w nowym formacie, który umożliwia klientom dokonywanie zakupów zarówno w sposób tradycyjny, jak i bez wysiadania z auta. Żabka Drive to koncept, który zgodnie z filozofią sieci odpowiada na potrzeby klientów, także tych zmotoryzowanych, upraszczając ich życie i uwalniając ich czas.

Czytaj więcejŻabka inicjuje program Ambasadorów Franczyzy. Rusza seria rozmów o biznesie z franczyzobiorcami
Zmiany w zarządzie i strukturze Grupy Żabka wesprą dalszy wielokierunkowy rozwój   Zmiany w zarządzie i strukturze Grupy Żabka wesprą dalszy wielokierunkowy rozwój  
Informacje prasoweZ życia firmy

Zmiany w zarządzie i strukturze Grupy Żabka wesprą dalszy wielokierunkowy rozwój  

Z początkiem lutego br. Grupa Żabka wdraża zmiany związane z kolejnym etapem rozwoju. Do Zarządu dołączył Wojciech Krok, obejmując zarządzanie obszarem Żabka Future skupiającym technologie i innowacje. Dotychczasowy zarządzający tym obszarem Wiceprezes Zarządu Tomasz Blicharski objął obszar strategii i rozwoju całej Grupy. Wiceprezeska Zarządu Anna Grabowska stanęła na czele nowej jednostki biznesowej – Żabka International.

Czytaj więcejZmiany w zarządzie i strukturze Grupy Żabka wesprą dalszy wielokierunkowy rozwój  
Żabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy Żabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy
Informacje prasoweFranczyza

Żabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy

W nowym roku Żabka uruchomiła projekt „Ambasador Franczyzy”. Do tego elitarnego grona powołanych zostało 50 franczyzobiorców, jako wyraz uznania dla ich zaangażowania, profesjonalizmu oraz chęci ciągłego rozwoju. Przedsiębiorcy uczestniczyć będą m.in. w wydarzeniach branżowych, a niektórzy z nich staną się bohaterami serii podcastów prowadzonych przez znanego dziennikarza i przedsiębiorcę Jarosława Kuźniara.

Czytaj więcejŻabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy
Przewiń w górę

Kontakt dla mediów

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.