Biuro Prasowe

Grupa Żabka znów najlepsza! Grupa Żabka znów najlepsza!
Informacje prasowe

Grupa Żabka znów najlepsza!

Po raz drugi z rzędu Grupa Żabka znalazła się w gronie wyjątkowych miejsc pracy na świecie, których pracownicy wykazują się najwyższym zaangażowaniem. Zdobyła nagrodę Gallup Exceptional Workplace Award 2024, zostając tym samym pierwszą i jedyną polską firmą, która otrzymała to prestiżowe wyróżnienie. Nagroda cieszy, tym bardziej, że to właśnie pracownicy Żabki docenili jej kulturę organizacyjną opartą na wspólnie wypracowanych wartościach, budowaną na bazie wzajemnego szacunku, zaufania, równości i transparentności na każdym szczeblu organizacji.

Czytaj więcejGrupa Żabka znów najlepsza!
Nowy sklep ze strefą konsumpcyjną i rozbudowaną ofertą gastronomiczną w Poznaniu Nowy sklep ze strefą konsumpcyjną i rozbudowaną ofertą gastronomiczną w Poznaniu
Informacje prasoweProdukty i akcje promocyjne

Nowy sklep ze strefą konsumpcyjną i rozbudowaną ofertą gastronomiczną w Poznaniu

W poznańskim centrum handlowym Avenida Żabka otworzyła nową, wyjątkową placówkę ze specjalną strefą gastronomiczną, w której można wygodnie usiąść i zjeść ciepły posiłek. Punkt został wyposażony m.in. w nowoczesne urządzenia ułatwiające obsługę oraz stoliki i blaty, przy których można swobodnie zjeść ciepły posiłek i napić się kawy czy shake’a, słuchając muzyki. Klienci znajdą tu poszerzony asortyment przekąsek znanych z Żabka Café, a także cztery rodzaje frytek z różnymi dodatkami.

Czytaj więcejNowy sklep ze strefą konsumpcyjną i rozbudowaną ofertą gastronomiczną w Poznaniu

Żabka Nano w USA? Yes, we can! Żabka w gronie światowych liderów na konferencji NRF 2023 Retail’s Big Show w Nowym Jorku

Przeczytaj więcej na Żabka Group
Żabka zachęca franczyzobiorców do uczenia się przez całe życie Żabka zachęca franczyzobiorców do uczenia się przez całe życie
Informacje prasoweFranczyza

Żabka zachęca franczyzobiorców do uczenia się przez całe życie

Lifelong learning, czyli idea uczenia się przez całe życie, jest niezwykle ważna z punktu widzenia zachowania kondycji umysłowej, rozwoju intelektualnego i relacji międzyludzkich. Ta koncepcja jest także szeroko promowana w krajach UE, gdzie miliony dorosłych po zakończeniu edukacji formalnej poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności. Sieć Żabka także daje swoim franczyzobiorcom dostęp do narzędzi i inicjatyw, dzięki którym mogą podnosić swoje kwalifikacje i nieustannie się rozwijać. Pod koniec marca ponad 80 franczyzobiorców uzyskało certyfikat ukończenia drugiej już edycji „Akademii Przedsiębiorczości”.

Czytaj więcejŻabka zachęca franczyzobiorców do uczenia się przez całe życie
Zakupy w Żabce Nano? #NANOrmalne, czyli jeszcze lepsze niż zwyczajne Zakupy w Żabce Nano? #NANOrmalne, czyli jeszcze lepsze niż zwyczajne
Informacje prasoweŻabka Nano

Zakupy w Żabce Nano? #NANOrmalne, czyli jeszcze lepsze niż zwyczajne

Żabka Nano wystartowała z nową kampanią digitalową pod hasłem #NANOrmalnie. Jej celem jest edukowanie nowych i powracających klientów, jak działa format, a także zachęcanie do zakupów oraz korzystania ze spersonalizowanych promocji, które można znaleźć w strefie NANO w aplikacji mobilnej Żappka.

Czytaj więcejZakupy w Żabce Nano? #NANOrmalne, czyli jeszcze lepsze niż zwyczajne
Żabka pomaga dzieciom i młodzieży rozwijać talenty i pasje Żabka pomaga dzieciom i młodzieży rozwijać talenty i pasje
Informacje prasowe

Żabka pomaga dzieciom i młodzieży rozwijać talenty i pasje

Już po raz 13. Żabka przyznała stypendia najbardziej utalentowanym dzieciom franczyzobiorców, pracowników i współpracowników. Każdy z laureatów Programu Stypendialnego „Żabka z pasją” otrzyma roczne wsparcie finansowe w wysokości 10 000 zł na rozwój swoich zainteresowań i pasji: sportowych, artystycznych lub naukowych.

Czytaj więcejŻabka pomaga dzieciom i młodzieży rozwijać talenty i pasje
„Głodny Tradycji?”. Oferta wielkanocna już dostępna w Żabce! „Głodny Tradycji?”. Oferta wielkanocna już dostępna w Żabce!
Informacje prasoweProdukty i akcje promocyjne

„Głodny Tradycji?”. Oferta wielkanocna już dostępna w Żabce!

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, co widać również na sklepowych półkach w placówkach sieci Żabka. Wielbiciele sezonowych przysmaków będą mogli skorzystać z oferty „Głodny Tradycji?”. W jej ramach dostępne będą m.in. nowości marek własnych: Tomcio Paluch – nowa Kanapka Trójkąt Wielkanocna, limitowana edycja popularnej przekąski na ciepło z asortymentu Żabka Café, czyli Hot Dog MAX z kiełbasą jałowcową oraz żurek z boczkiem i białą kiełbasą Szamamm. Klienci mogą również liczyć na atrakcyjne zniżki oferowane przez sieć w ramach akcji „Żabkobranie” i „Wiosenna eksplozja promocji”.

Czytaj więcej„Głodny Tradycji?”. Oferta wielkanocna już dostępna w Żabce!
Przewiń w górę

Kontakt dla mediów

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.