Biuro Prasowe

Żabka podpisała strategiczne partnerstwo z Microsoft w obszarze AI Żabka podpisała strategiczne partnerstwo z Microsoft w obszarze AI
Informacje prasowe

Żabka podpisała strategiczne partnerstwo z Microsoft w obszarze AI

Żabka rozszerza wieloletnią współpracę z Microsoft w zakresie innowacji, stawiając na dynamiczne przyspieszenie wzrostu w oparciu o sztuczną inteligencję. Strategiczne partnerstwo zakłada wzmocnienie rozwoju sieci z wykorzystaniem AI w czterech kluczowych obszarach takich jak: efektywność sklepów, rozwój międzynarodowy, transformacja wewnątrz firmy oraz analityka danych odpowiadająca na potrzeby klientów. Będąca liderem transformacji technologicznej Żabka, jako pierwsza organizacja z branży retail w Europie Środkowo-Wschodniej, będzie pracować wspólnie z Microsoft m.in. nad zastosowaniem inteligentnego asystenta wspierającego pracę aż 2,5 tysiąca pracowników.

Czytaj więcejŻabka podpisała strategiczne partnerstwo z Microsoft w obszarze AI
Wsparcie finansowe dla nowych franczyzobiorców Żabki Wsparcie finansowe dla nowych franczyzobiorców Żabki
Informacje prasoweFranczyza

Wsparcie finansowe dla nowych franczyzobiorców Żabki

Od 1 lipca br. sieć Żabka ma nową ofertę dla osób, które zdecydują się poprowadzić swój biznes pod zielonym szyldem. Przedsiębiorcy, którzy otworzą sklep w sierpniu i wrześniu br., otrzymają, jako powitalne wsparcie, dodatkowe środki w wysokości do 14 000 zł, które mogą przeznaczyć na rozwój swojego biznesu. Dodatkowo sieć wszystkim nowym franczyzobiorcom gwarantuje w pełni wyposażony i umeblowany sklep, dostęp do szkoleń, nowoczesne technologie i stałe wsparcie.

Czytaj więcejWsparcie finansowe dla nowych franczyzobiorców Żabki

Żabka Nano w USA? Yes, we can! Żabka w gronie światowych liderów na konferencji NRF 2023 Retail’s Big Show w Nowym Jorku

Przeczytaj więcej na Żabka Group
Nowoczesne centrum logistyczne Żabki z prestiżową nagrodą! Nowoczesne centrum logistyczne Żabki z prestiżową nagrodą!
Informacje prasoweRozwój biznesu

Nowoczesne centrum logistyczne Żabki z prestiżową nagrodą!

Polskie Towarzystwo Logistyczne już po raz 16. nagrodziło najciekawsze projekty, związane z innowacjami w dziedzinie logistyki, realizowane przez rodzime przedsiębiorstwa. W tym roku główną nagrodę otrzymała Grupa Żabka, za projekt automatycznego centrum logistycznego w Radzyminie. Firma wciąż rozbudowuje i unowocześnia podwarszawskie centrum, dlatego w ramach akcji rekrutacyjnej „U nas z automatu!” poszukuje nowych pracowników, kusząc konkurencyjnymi warunkami pracy oraz szeregiem udogodnień i benefitów.

Czytaj więcejNowoczesne centrum logistyczne Żabki z prestiżową nagrodą!
Żabka w plenerze? Mobilne sklepy ruszają w Polskę Żabka w plenerze? Mobilne sklepy ruszają w Polskę
Informacje prasoweRozwój sieci

Żabka w plenerze? Mobilne sklepy ruszają w Polskę

Mobilna Żabka to jeden z innowacyjnych konceptów sieci Żabka, który od kilku lat jest obecny na wydarzeniach w całym kraju. W 2023 roku były to aż 44 dni wyjazdowe, podczas których z oferty formatu skorzystało prawie 36 tysięcy klientów. Tego lata w Polskę, podobnie jak rok temu, ruszy 6 mobilnych sklepów. Swoją ofertę zaprezentują podczas koncertów Męskiego Grania oraz na festiwalach, np. Polish Hip-Hop Festival w Płocku. Po raz pierwszy mobilna Żabka zawita także na Campus Polska Przyszłości w Olsztynie.

Czytaj więcejŻabka w plenerze? Mobilne sklepy ruszają w Polskę
Żabka od roku wspólnie z woshwosh przedłuża życie butów klientów Żabka od roku wspólnie z woshwosh przedłuża życie butów klientów
Usługi w ŻabceInformacje prasowe

Żabka od roku wspólnie z woshwosh przedłuża życie butów klientów

Minął już rok od kiedy Żabka, w ramach rozszerzania portfolio swoich usług, nawiązała współpracę z woshwosh – pierwszą w Europie firmą zajmującą się cyrkularnością obuwia. Od tego czasu obie firmy działają wspólnie na rzecz zrównoważonego rozwoju, promując wśród klientów nawyk przedłużania życia obuwia. Mogą oni przynieść swoje buty do Żabki, zlecając wcześniej przez internet ich profesjonalną naprawę i czyszczenie. Współpraca obu firm zaowocowała zaoszczędzeniem ponad 33 tys. litrów wody i redukcją emisji CO2.

Czytaj więcejŻabka od roku wspólnie z woshwosh przedłuża życie butów klientów
Przedsiębiorcy z sektora MŚP wybierają franczyzę Przedsiębiorcy z sektora MŚP wybierają franczyzę
Informacje prasowe

Przedsiębiorcy z sektora MŚP wybierają franczyzę

W 2017 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych ustanowiła 27 czerwca Międzynarodowym Dniem Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP). Warto przy tym wspomnieć, że aż 97,2% działających w Polsce biznesów to mikroprzedsiębiorstwa. Coraz więcej z nich, szukając przewag rynkowych, działa w oparciu o model franczyzy. Obecnie z Żabką, największą siecią franczyzową w Polsce, współpracuje już 9000 przedsiębiorców, a ich liczba stale rośnie.

Czytaj więcejPrzedsiębiorcy z sektora MŚP wybierają franczyzę
Przewiń w górę

Kontakt dla mediów

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.