Biuro Prasowe

Brain food w Żabce – lepsza pamięć i koncentracja z „Porcją DobreGO!” Brain food w Żabce – lepsza pamięć i koncentracja z „Porcją DobreGO!”
Informacje prasowe

Brain food w Żabce – lepsza pamięć i koncentracja z „Porcją DobreGO!”

Egzaminy, wystąpienia publiczne, praca koncepcyjna. Wydarzenia, od wyników których w dużej mierze zależy przyszłość i uczniów, i osób pracujących. Powtarzając ostatnie partie materiałów czy próbując stworzyć świetne projekty, warto pamiętać również o właściwym odżywianiu. W poprawie koncentracji, zwiększeniu zdolności poznawczych mózgu, wspomoże poniższy dekalog opracowany przy współpracy z dietetykiem.

Czytaj więcejBrain food w Żabce – lepsza pamięć i koncentracja z „Porcją DobreGO!”
Grupa Żabka podsumowuje realizację Strategii Odpowiedzialności za 2023 rok Grupa Żabka podsumowuje realizację Strategii Odpowiedzialności za 2023 rok
Informacje prasoweOdpowiedzialna organizacja

Grupa Żabka podsumowuje realizację Strategii Odpowiedzialności za 2023 rok

Działania Grupy Żabka mają istotny wpływ na rozwój polskiej gospodarki. Z opublikowanego Raportu Odpowiedzialności „Wygodnie i odpowiedzialnie” wynika, że całkowita kwota wartości dodanej, wytworzonej przez Grupę i współpracujących z nią franczyzobiorców, wyniosła aż 9,1 mld zł, czyli o 30% więcej niż w 2022 r. Raport jest opublikowany już po raz szósty i podsumowuje realizację Strategii Odpowiedzialności (ESG) Grupy Żabka za rok 2023.

Czytaj więcejGrupa Żabka podsumowuje realizację Strategii Odpowiedzialności za 2023 rok

Żabka Nano w USA? Yes, we can! Żabka w gronie światowych liderów na konferencji NRF 2023 Retail’s Big Show w Nowym Jorku

Przeczytaj więcej na Żabka Group
Żabka gotowa na nadejście lata! Sieć uruchomi ponad 140 sklepów sezonowych Żabka gotowa na nadejście lata! Sieć uruchomi ponad 140 sklepów sezonowych
Informacje prasoweFranczyzaRozwój sieci

Żabka gotowa na nadejście lata! Sieć uruchomi ponad 140 sklepów sezonowych

Sklepy sezonowe w miejscowościach turystycznych cieszą się coraz większą popularnością. W tym roku Żabka będzie miała ponad 140 placówek w takim formacie, czyli o blisko 20 proc. więcej niż w roku ubiegłym. Pierwsze z nich zostały otwarte przed majówką, dzięki czemu klienci mogli z nich skorzystać podczas wypoczynku w trakcie długiego weekendu. Docelowo, większość będzie wkrótce otwarta. Sezonowe Żabki pojawią się w ponad 20 nowych lokalizacjach. Głównie w miejscowościach nadmorskich takich jak m.in.: Dziwnów, Hel, Karwia, Łeba, Rowy czy cieszących się dużym zainteresowaniem turystów terenów rekreacyjnych m.in.: w mieście Koronowo nad rzeką Brdą, w sąsiedztwie Zalewu Koronowskiego (woj. kujawsko-pomorskie) czy w Pucku nad Zatoką Pucką (woj. pomorskie).

Czytaj więcejŻabka gotowa na nadejście lata! Sieć uruchomi ponad 140 sklepów sezonowych
Żabka edukuje z przedsiębiorczości. Rusza portal Studium Przedsiębiorczości Żabka edukuje z przedsiębiorczości. Rusza portal Studium Przedsiębiorczości
Informacje prasoweFranczyza

Żabka edukuje z przedsiębiorczości. Rusza portal Studium Przedsiębiorczości

Dla wielu osób barierę w realizacji marzenia o własnej działalności gospodarczej stanowi niewystarczająca wiedza czy brak oczekiwanych w biznesie kompetencji. Żabka dzieli się swoim ponad 25-letnim doświadczeniem z zakresu przedsiębiorczości i prowadzenia sklepu w modelu franczyzowym z współpracującymi z nią przedsiębiorcami oraz z osobami rozważającymi założenie własnej działalności.

Czytaj więcejŻabka edukuje z przedsiębiorczości. Rusza portal Studium Przedsiębiorczości
Rozwiązania Grupy Żabka motywują do działań na rzecz naszej planety Rozwiązania Grupy Żabka motywują do działań na rzecz naszej planety
Informacje prasowe

Rozwiązania Grupy Żabka motywują do działań na rzecz naszej planety

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi, którego celem jest przypominanie o tym, jak ważne jest dbanie o nasze wspólne dobro – środowisko naturalne. Idea ta wpisana jest także w DNA Grupy Żabka, dlatego firma sukcesywnie minimalizuje swój ślad środowiskowy i umożliwia swoim klientom bardziej zrównoważone wybory podczas codziennych zakupów.

Czytaj więcejRozwiązania Grupy Żabka motywują do działań na rzecz naszej planety
Wpadnij po nowe, odmienione pieczywo do Żabki! Wpadnij po nowe, odmienione pieczywo do Żabki!
Informacje prasoweProdukty i akcje promocyjne

Wpadnij po nowe, odmienione pieczywo do Żabki!

Ciepłe i pachnące bułki to jeden z powodów, dla których klienci odwiedzają sklepy Żabka każdego dnia. Aby jeszcze lepiej sprostać ich oczekiwaniom, sieć Żabka przy aktywnym udziale franczyzobiorców dokonała przeglądu asortymentu w kategorii pieczywa. A dzięki nowym recepturom i zasadom wypieku, proponuje jakościowe i w przystępnej cenie produkty w zupełnie nowej odsłonie. Do 7 maja br. klienci mogą zakupić wypiekane na miejscu w sklepie pyszności, korzystając z promocji „2 + 1 gratis”, obowiązującej w godz. 6:00-10:00. Akcji towarzyszy spot promocyjny z udziałem Izabeli Kuny.

Czytaj więcejWpadnij po nowe, odmienione pieczywo do Żabki!
Przewiń w górę

Kontakt dla mediów

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.