Powrót

W związku ze stwierdzeniem przez producenta możliwości wystąpienia ciała obcego w produkcie: PRECELKI 130g LAJKONIK, wyprodukowanych przez: Lajkonik Snacks Sp. z o.o.  oznakowanego terminem przydatności: 2019-05-10 i numerem partii 83713  podjęto decyzję o wycofaniu ze sprzedaży całej partii towaru. Produkt może być niebezpieczny dla konsumentów.

Szanowni Klienci,

informujemy, że w związku ze stwierdzeniem przez producenta możliwości wystąpienia ciała obcego w produkcie:  PRECELKI 130g LAJKONIK, wyprodukowanych przez: Lajkonik Snacks Sp. z o.o.  oznakowanego terminem przydatności: 2019-05-10 i numerem partii 83713  podjęto decyzję o wycofaniu ze sprzedaży całej partii towaru. Produkt może być niebezpieczny dla konsumentów. 

Apelujemy do wszystkich Klientów, którzy zakupili powyższe produkty, o wyrzucenie lub zwrócenie zakupionego towaru. 

Zwrotu należy dokonać w najbliższym sklepie Żabka lub Freshmarket, a za przyniesiony produkt otrzymają Państwo zwrot pieniędzy.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuacją. Działanie firmy Żabka Polska podyktowane jest troską o bezpieczeństwo Konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów.


Z wyrazami szacunku
Żabka Polska