Walutą współczesnego Konsumenta jest czas i to on determinuje podejmowanie codziennych decyzji zakupowych zarówno w sklepie jak i w Internecie. To, co łączy Żabkę z Allegro to ułatwianie Klientom codziennego życia zapewniając im gotowe rozwiązania. Dzięki liczbie ponad 5300 sklepów w całej Polsce nasi Klienci mogą odebrać paczkę po drodze do pracy czy domu, w bardzo dogodnych godzinach od 6.00-23.00. To praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej Polaków, również użytkowników największej platformy zakupowej jaką jest Allegro. Liczymy, że nasza wspólna akcja przed świętami ułatwi naszym Klientom przedświąteczne zakupy i zachęci do korzystania z naszej usługi – mówi Przemysław Tomaszewski, Dyrektor ds. Rozwoju Usług w firmie Żabka Polska.

Wraz z rozwijającym się sektorem e-commerce systematycznie zwiększa się liczba przesyłek krajowych. Analizy pokazują, że klienci oczekują możliwości odbioru paczek w różnych godzinach funkcjonowania, dostosowanych do ich stylu życia, dlatego coraz częściej korzystają z możliwości dostawy przesyłek np. do Żabki.

Wygoda usługi Allegro Smart! polega na tym, że można wybrać dostawę do jednego z ogromnej sieci punktów odbioru, w tym do powszechnie dostępnych sklepów Żabka, dobrze znanych i lubianych przez klientów Allegro – mówi Paweł Klimiuk, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej w Allegro.

Odbiór gratisów możliwy jest do 31.01.2019r. w całej sieci sklepów Żabka. Szczegółowe informacje na temat akcji znajdują się na stronie: https://allegro.pl/zobacz/zabka-w-allegro-smart

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny