Żabka, we współpracy z portalem eobuwie.pl i DHL Parcel, realizuje specjalną akcję dla swoich klientów. W jej ramach każdy, kto zrobi zakupy na eobuwie.pl z odbiorem paczki w jednym ze sklepów sieci, otrzyma kupon uprawniający do odbioru darmowego napoju Oshee Vitamin Energy Magnez, Witamin lub Witamin C o pojemności 250 ml. Akcja będzie realizowana we wszystkich sklepach Żabka i potrwa od 28 listopada do 11 grudnia br.

Eobuwie.pl to jeden z największych w Polsce sklepów online specjalizujących się w sprzedaży obuwia i akcesoriów, który obsługuje klientów o różnych upodobaniach i potrzebach. Odpowiedzią na część z nich jest możliwość odbioru zamówionych produktów w jednym z ponad 5300 punktów sieci Żabka w bardzo dogodnych godzinach od 6 rano do 23 wieczorem.

– Kolejna współpraca, tym razem z eobuwie.pl, w zakresie odbioru paczek w naszych sklepach jest dowodem tego, że wspólnie z partnerami można jeszcze lepiej odpowiadać na preferencje i oczekiwania konsumentów. To szczególnie ważne w okresie przedświątecznym, kiedy widoczny jest spory wzrost zamówień w sklepach internetowych, a klientom zależy na szybkim i sprawnym odbiorze zakupionego towaru – podkreśla Przemysław Tomaszewski, Dyrektor ds. Rozwoju Usług w firmie Żabka Polska.

Paczki zamówione na Eobuwie.pl można odebrać w wybranym sklepie Żabka na terenie całego kraju. Korzystając z tej formy dostawy można odebrać swoje zakupy o dowolnej porze i w dogodnym dla siebie momencie. 

– Opcja odbioru przesyłek w punktach partnerskich cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ Klienci cenią sobie czas i możliwość wyboru. Jest to przejaw nowego trendu i atrakcyjna alternatywa dla kuriera „do drzwi”. Wybierając punkt jako miejsce dostawy przesyłki Klienci sami decydują kiedy ją odbiorą. Dodatkowo mogą to zrobić w bardzo dogodnych godzinach, bowiem sklepy Żabka są czynne od 6:00 do 23:00. Dzięki współpracy z Żabka Polska ponad 80 proc. Konsumentów, korzystających z DHL Parcel, w miastach i na obszarach podmiejskich ma punkt odbioru przesyłki w zasięgu 10 minut drogi, czy to od swojego domu, szkoły czy z pracy – mówi Maciej Dudek, Kierownik ds. sieci punktów dostępu DHL Parcel.

Odbiór gratisów możliwy jest do 31 stycznia 2019 r. w całej sieci sklepów Żabka. Szczegółowe informacje na temat akcji znaleźć można na stronie: www.zabka.pl

Poprzedni
Następny