Żabka otwiera sklep pod Skocznią im. Adama Małysza w Wiśle

Sieć Żabka uruchomiła pierwszy sklep pawilonowy pod skocznią narciarską im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Placówka o powierzchni 68m2, z dopasowanym do tej lokalizacji asortymentem produktowym, pozwoli na szybkie i wygodne zakupy turystom, narciarzom i kibicom skoków narciarskich czy zawodów biegowych, zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

Dowiedz się wiecej

Sieć otworzyła nową placówkę na Dworcu Poznań Główny

Żabka otworzyła nowy sklep w hali biletowej dworca PKP Poznań Główny. Od teraz podróżni zdążą kupić przekąskę szybko i bez stania w kolejce. W nowym punkcie Żabka ma zaledwie 9m2, a asortyment został w pełni dostosowany do potrzeb klientów w tej lokalizacji.

Dowiedz się wiecej

Poczta Polska i Żabka testują największą elektryczną ciężarówkę

Poczta Polska oraz sieć sklepów Żabka jako pierwsze w Europie przetestują Framo e-truck. Firmy chcą zweryfikować, jak sprawdza się on w logistyce kurierskiej oraz w ramach sieci handlowej. Auto, zasilane wyłącznie prądem elektrycznym, produkowane jest na bazie MAN TGM przez niemieckiego producenta Framo Gmbh.

Dowiedz się wiecej

Żabka Polska srebrnym partnerem Gali „Najbardziej wiarygodni w polskiej gospodarce”

Żabka Polska, jako srebrny partner, pojawiła się podczas drugiej edycji Gali organizowanej przez ISBnews, na której przyznane zostały wyróżnienia „Najbardziej Wiarygodni w Polskiej Gospodarce”. Wydarzenie z udziałem przedstawicieli świata biznesu, mediów i polityki odbyło się 6 lutego br. w Pałacu Kultury i Nauki.

Dowiedz się wiecej

Studenci po raz kolejny wymyślili produkty dla Żabki!

Żabka wciąż zaskakuje nowościami na sklepowych półkach. Po raz kolejny, dzięki projektowi „Kreatorzy produktu”, to studenci zostali twórcami nowego asortymentu w kategorii Quick Meal Solutions (gotowe przekąski i posiłki). Zwycięskie koncepcje być może pojawią się w sprzedaży w ponad 6000 sklepach sieci Żabka. Trzyosobowe zespoły w trakcie trwania projektu, w ramach warsztatów organizowanych przez sieć Żabka oraz Spółkę Celową Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, rozwijały swoje pomysły i pozyskiwały praktyczną wiedzę towaroznawczą i marketingową. Autorzy najlepszych koncepcji na alternatywę dla hot-doga, poza nagrodami przewidzianymi w konkursie, otrzymają także pieniężne wynagrodzenie za prawa autorskie do swoich projektów.

Dowiedz się wiecej

Prezes Żabki Tomasz Suchański wybrany CEO of the Year!

30 stycznia br. odbyła się finałowa gala konkursu The Heart Corporate Innovation Awards 2019, na której Prezes Zarządu Żabka Polska, Tomasz Suchański, został wyróżniony prestiżową nagrodą CEO of the Year. Plebiscyt skierowany jest do firm, które w swoich działaniach otwarte są na innowacje i skutecznie ewoluują w kierunku cyfryzacji. Konkurs został zorganizowany po raz trzeci.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.