Żabka zaprasza na największe Targi Franczyzy w Warszawie

Targi Franczyzy są okazją do spotkania przedstawicieli firm, które zaprezentują swoją ofertę franczyzową, z potencjalnymi franczyzobiorcami. Żabka Polska, największa sieć sklepów typu convenience, licząca ponad 5800 placówek prowadzonych przez ponad 4000 franczyzobiorców, będzie partnerem strategicznym wydarzenia. Targi odbędą się w dniach 17-19 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Dowiedz się wiecej

Żabka: nowi franczyzobiorcy z gwarancją 15 tys. zł przychodu podstawowego

Żabka Polska wprowadza zmiany w ofercie dla nowych franczyzobiorców chcących prowadzić sklep pod szyldem marki. Przedsiębiorcy, którzy w okresie od 1 października 2019r. do 31 marca 2020r. podpiszą umowę z siecią, przez pierwsze sześć miesięcy będą mieć gwarantowany przychód nie mniejszy niż 15 tys. zł netto, niezależnie od obrotu. Żabka „na start” gwarantuje także w pełni wyposażony i zatowarowany sklep w korzystnej lokalizacji.

Dowiedz się wiecej

Żabka Polska z tytułem Pracodawcy Godnego Zaufania!

Żabka Polska otrzymała prestiżowe wyróżnienie Pracodawcy Godnego Zaufania w kategorii: Edukacja. Konkurs organizowany był już po raz XI przez Krajową Izbę Gospodarczą, Fundację Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” oraz Agencję Impressarium. Kapituła wyróżniła firmy i instytucje, które stosują ciekawe i skuteczne rozwiązania w zakresie polityki pracowniczej, mając na uwadze rozwój zawodowy pracowników i ochronę ich praw. Ogłoszenie laureatów odbyło się 10 października br. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej.

Dowiedz się wiecej

Żabka na Kongresie 590!

Żabka Polska kolejny raz bierze udział w Kongresie 590, który odbywa się w dniach 7-8 października w Rzeszowie. W jednym z największych wydarzeń gospodarczych w Polsce uczestniczy Prezes Tomasz Suchański oraz wiceprezes ds. operacyjnych, Adam Manikowski, którzy są panelistami odpowiednio, w debacie poświęconej współpracy polsko-amerykańskiej w biznesie oraz idei SmartCity i zrównoważonemu rozwojowi. Żabka obecna jest na Kongresie również ze stoiskiem i produktami znanymi z oferty Żabka Café.

Dowiedz się wiecej

Lottomilioner w Żabce! Kolejna milionowa wygrana w sieci sklepów Żabka!

W czwartek, 3 października, padła wygrana Lotto w wysokości blisko 8 milionów złotych. Zwycięski kupon, który przyniósł lottomilionerowi 7 937 905 złotych, został wysłany w sklepie Żabka w Marklowicach przy ulicy Wyzwolenia 67.

Dowiedz się wiecej

Nowa karta Google Play w sieci sklepów Żabka

Żabka rozwija ofertę produktów przedpłaconych dostępnych w sieci w ramach pakietu Wygodnych Usług. Od września br. we wszystkich placówkach można kupić kartę Google Play o zmiennym nominale. Żabka jako pierwsza na rynku daje klientom możliwość wyboru kwoty doładowania w przedziale między 20 zł a 400 zł. Dzięki karcie klienci mogą dokonywać płatności w sklepie Google Play m.in. za muzykę, e-booki, filmy i aplikacje.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.