Żabka wraz z klientami przekaże ponad 3,7 miliona złotych na 28. finał WOŚP

Na rzecz tegorocznej zbiorki WOŚP Żabka przekaże ponad 3 765 353 złotych. Ta rekordowa kwota to efekt zaangażowania w finał najliczniejszego w Polsce sztabu, tworzonego przez franczyzobiorców i pracowników Żabki oraz sklepów. Datki klientów wkładane do puszek w Żabkach uzupełniła kwota ponad 2,5 miliona od użytkowników aplikacji Żappka. Pochodzi ona z symbolicznej zamiany niewykorzystanych żappsów – punktów w aplikacji i jest równa liczbie użytkowników aplikacji w dniu finału WOŚP.

Dowiedz się wiecej

Aplikacja mobilna żappka na największych targach technologicznych NRF 2020 w Nowym Jorku

13 stycznia 2020 roku Żabka – największa sieć convenience w Europie – wspólnie ze swoim partnerem technologicznym firmą Synerise, zaprezentowała aplikację dla klientów żappka, podczas największych targów technologicznych NRF 2020 w Nowym Jorku. Żappka była pokazywana w ramach organizowanego przez Microsoft Reactor Innovation & ROI Hack Event i był to jedyny polski akcent wśród wąskiego grona prezentowanych projektów z całego świata. Aplikacja została bardzo wysoko oceniona przez międzynarodowych ekspertów z dziedziny m.in. nowoczesnych technologii, innowacji oraz customer experience.

Dowiedz się wiecej

Żabka po raz kolejny gra z WOŚP. Tradycyjną zbiórkę w sklepach uzupełni kwota przekazana w imieniu użytkowników aplikacji żappka.

Od 6 do 12 stycznia br. w ponad 6 tys. sklepach sieci Żabka trwa zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Żabka zdecydowała się także przekazać Fundacji dodatkową kwotę w uznaniu zaangażowania klientów korzystających z aplikacji Żappka. Będzie to efekt symbolicznej zamiany żappsów (punktów w aplikacji), których klienci nie zdążyli wykorzystać w trakcie regulaminowego okresu ważności na środki przekazane Orkiestrze.

Dowiedz się wiecej

Żabka realizuje zapowiedzi – kończy rok otwarciem 6000 sklepu

18 grudnia przy ul. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie został otwarty sześciotysięczny sklep Żabka. Placówka zlokalizowana jest w jednym z najwyższych i najbardziej spektakularnych warszawskich obiektów Bliska Wola Tower. W budynku znajduje się tysiąc apartamentów biurowych i hotelowych, ponad 300 lokali biurowych i 30 lokali usługowych. Sklep ma 85 mkw. sali sprzedaży i oferuje klientom szereg szybkich przekąsek, dań gotowych oraz produktów spożywczych dedykowanych lokalnym mieszkańcom. To już 600. sklep sieci w Warszawie.

Dowiedz się wiecej

Najmniejsza Żabka w Bałtyku

Żabka Polska otworzyła najmniejszy sklep w Polsce. To efekt elastyczności sieci w dostosowaniu formatu sklepu do lokalizacji o wysokim natężeniu ruchu oraz dodatkowych wymaganiach związanych z designem architektury budynku. Placówka o powierzchni blisko 16 m2, zlokalizowana jest w tętniącym życiem poznańskim biurowcu Bałtyk, przy jednym z największych rond w Poznaniu. Żabka specjalnie do tej lokalizacji dostosowała asortyment oraz wizualizację zewnętrzną, by pracownicy biur, przechodnie, ale i turyści, mogli codziennie w drodze do pracy czy domu kupić bułkę na śniadanie, przekąsić hot doga czy napić się kawy.

Dowiedz się wiecej

Zakupy w Black Friday odbierz w najbliższej Żabce

Chciałbyś złapać okazję w Black Friday i odświeżyć swoją garderobę albo sprawić prezent komuś bliskiemu? Razem z Żabką Polska i DHL Parcel możesz zrobić to wygodnie i szybko. Zamówione przesyłki można bowiem odebrać w dogodnym czasie w jednym z blisko 6000 tysięcy sklepów Żabka na terenie całej Polski.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.