200 000 kubków pysznej kawy od Żabki w całej Polsce

18 milionów Polaków pije już kawę „na mieście”. Okazuje się, że na małą czarną mamy ochotę rano, aby obudzić siły witalne, ale pijemy ją również dla przyjemności. Jedną z najpopularniejszych sieci convenience, w której Polacy każdego dnia rano piją świeżo mieloną kawę jest Żabka. Teraz sieć przygotowała specjalną akcję dla Klientów, w ramach której do połowy listopada br. rozda dwieście tysięcy specjalnych kubków na darmową kawę w Żabka Café.

Dowiedz się wiecej

Straaaasznie pyszny donut tylko w Żabce

Już od środy 31 października br. wielbiciele słodkości i Halloween w każdym sklepie sieci Żabka będą mogli kupić specjalnie przygotowane na tę okazję donuty w pomarańczowej polewie z posypką w kształcie nietoperzy. Oferta promocyjna dostępna jest do 13 listopada br.

Dowiedz się wiecej

Oświadczenie firmy Żabka Polska z dn.15.10.2018r.

Stanowczo zaprzeczamy, że toczy się obecnie jakakolwiek sprawa z pozwu byłego franczyzobiorcy wobec sieci Żabka o uznanie umowy franczyzowej za umowę o pracę. Przywoływana w publikacji sprawa jest przedstawiona w sposób niezgodny z faktami. Według naszych ustaleń, chodzi w tym przypadku o próbę wywiedzenia zarzutu istnienia stosunku pracy podjętą przez jednego z byłych franczyzobiorców w zarzutach wobec nakazu zapłaty wydanego przez Sąd.

Dowiedz się wiecej

Wycofanie produktu Wafle Popcorn Good Food

Informujemy, że w związku ze stwierdzeniem przez producenta GOOD FOOD PRODUCT Sp. z o.o., nieprawidłowej jakości produktu: WAFLE POPCORN 105G , z terminem przydatności: 07/08/2019 podjęto decyzję o wycofaniu ze sprzedaży całej partii towaru. Produkt może być szkodliwy dla zdrowia w związku z przekroczeniem substancji: aflatoksyn. Apelujemy do wszystkich Klientów, którzy zakupili powyższe produkty, o wyrzucenie lub zwrócenie zakupionego towaru. Zwrotu należy dokonać w najbliższym sklepie Żabka lub Freshmarket, a za przyniesiony produkt otrzymają Państwo zwrot pieniędzy. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuacją. Działanie firmy Żabka Polska podyktowane jest troską o bezpieczeństwo Konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów.

Dowiedz się wiecej

Żabki w strategicznych lokalizacjach deweloperów

Biurowce West Station, Empark Mokotów Business Park (budynek Taurus) czy Spark w Warszawie, a także prywatny akademik Student Depot we Wrocławiu – to nowe lokalizacje, w których pojawiły się właśnie lub w najbliższym czasie zostaną otwarte sklepy Żabka. Nowoczesna architektura doskonale łączy się z nową formułą placówek, a obecność sklepu convenience stanowi coraz ważniejszy wskaźnik podnoszący atrakcyjność lokalizacji biurowca.

Dowiedz się wiecej

Oświadczenie z dn. 18.09.2018r.

W reakcji na podjęcie przez franczyzobiorcę z Ostrowa Wielkopolskiego działań mających znamiona dyskryminacji na tle politycznym, Żabka Polska podjęła stanowcze kroki. W oparciu o przeanalizowane zapisy umowy o współpracy z partnerami handlowymi, Spółka wezwała franczyzobiorcę do zaprzestania tego typu działań, pod groźbą zerwania współpracy. Zgodnie z umową, sklepy Żabka służą prowadzeniu działalności handlowej oraz usługowej i nie powinny być wykorzystywane do innych form aktywności nieuzgodnionych z firmą Żabka. Niezależnie od faktu, że poglądy polityczne naszych partnerów handlowych są ich prywatną sprawą, w naszym przekonaniu ich manifestowanie powinno się odbywać z poszanowaniem innych, a sklep nie jest właściwym miejscem dla takich manifestacji. Jakiekolwiek przejawy dyskryminacji wobec potencjalnych i obecnych klientów sieci Żabka są niedopuszczalne i będą przez nas piętnowane.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.

Materiały do pobrania

.zip

Logotyp korporacyjny Żabka Polska Spółka z o.o.

Pobierz