Żabka wyśle studentów do Doliny Krzemowej

15 lipca br. w siedzibie firmy Żabka Polska odbyło się oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom konkursu „Ogarnij Big Data z Żabką”, w ramach którego studenci ekonometrii, matematyki i informatyki z Poznania i Wrocławia przygotowali innowacyjne projekty wykorzystujące metody Big Data, Artificial Intelligence oraz Machine Learning. Zwycięzcą został trzyosobowy zespół z Politechniki Wrocławskiej, który w nagrodę wyjedzie do Doliny Krzemowej. Wszystkie zespoły, zakwalifikowane do drugiego etapu otrzymały nagrody pieniężne.

Dowiedz się wiecej

Nowość na rynku: Karta przedpłacona up and go dostępna tylko w Żabce

Dzięki partnerskiej współpracy pomiędzy siecią sklepów Żabka, Santander Bank Polska, brytyjskim fintechem DiPocket oraz Mastercard na rynek wchodzi innowacyjna usługa płatnicza – starter bankowy up and go. Karta przedpłacona będzie na wyłączność dostępna w sieci sklepów Żabka.

Dowiedz się wiecej

Jak będzie wyglądać nowoczesna logistyka miejska? Żabka Polska testuje e-Craftera w Poznaniu.

Żabka Polska, lider sieci convenience, testuje dostawczy samochód elektryczny. Z marką Volkswagen Samochody Użytkowe, liderem segmentu samochodów dostawczych, firmy połączyły swoje zasoby i w ramach współpracy aktywnie promują nowoczesną logistykę miejską z myślą o środowisku naturalnym oraz społecznościach lokalnych. Żabka, jako pierwsza sieć handlowa w Polsce testuje, jak podczas codziennych dostaw do poznańskich sklepów sprawdza się w pełni elektryczny e-Crafter.

Dowiedz się wiecej

Ponad milion użytkowników żappki w miesiąc!

Już w pierwszym miesiącu po zakończeniu pilotażu, aplikacja mobilna sieci sklepów Żabka przekroczyła milion użytkowników. Dodatkowo żappka stała się jedną z najpopularniejszych, bezpłatnych aplikacji w Google Play i App Store, będąc częściej pobieraną niż aplikacje takie jak: Youtube, Facebook czy Messenger.

Dowiedz się wiecej

Niespodzianka od sieci Plus tylko w sklepach Żabka!

Decydując się za zakup startera oraz doładowania sieci Plus lub Plush w sieci sklepów Żabka między 3 a 16 lipca br. klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji. Przy wyborze startera za 5 zł oraz doładowania w tej samej kwocie, w ofercie 1+1 za obie usługi zapłacą łącznie jedynie 5 zł.

Dowiedz się wiecej

Żabka partnerem Pikniku z okazji 4 lipca

W sobotę, 29 czerwca Żabka Polska, należąca do amerykańskiego funduszu CVC Capital Partners, weźmie udział w Pikniku organizowanym przez Amerykańską Izbę Handlową z okazji Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Wydarzenie odbędzie się w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Na swoim stoisku Żabka serwować będzie charakterystyczne dla kultury amerykańskiej hot-dogi oraz donuty.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.