Zakupione przez Żabkę ultrasonografy trafią do szpitali wskazanych przez Ministerstwo Zdrowia

Sieć sklepów Żabka ufundowała sto najwyższej klasy wielofunkcyjnych, mobilnych ultrasonografów Butterfly iQ. Przenośne ultrasonografy to najnowocześniejszy sprzęt, dający możliwość wykonania badań zarówno w punkcie medycznym, jak i np. w domu u pacjenta skierowanego na kwarantannę. Zakup ultrasonografów to kolejny efekt współpracy Żabki z Ministerstwem Zdrowia. To właśnie resort wskaże także placówki, które ultrasonografy otrzymają.

Dowiedz się wiecej

Żabka testuje automat do obsługi paczek

Klienci Żabki przyzwyczaili się już, że w sklepach sieci w sposób wygodny mogą odbierać i nadawać paczki. Teraz będzie to jeszcze prostsze i szybsze – Żabka testuje bowiem innowacyjny sposób obsługi przesyłek, bez potrzeby angażowania w ten proces sprzedawcy. Automat funkcjonuje już w sklepie Żabka w Poznaniu przy ul. Matyi. Urządzenie nie wymaga dużo miejsca, co oznacza, że może być zaadoptowane w niemal całej sieci sklepów Żabka.

Dowiedz się wiecej

Zgarnij jedną z 3 milionów nagród!

W loterii Żabki pierwsze wygrane. Firma zorganizowała akcję, w ramach której aż sto osób może wygrać nagrodę główną, czyli 12 000 złotych do wykorzystania na zakupy w sklepach Żabka. Już 34 klientów ma zapewnione roczne zakupy w Żabce. Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić w sklepach sieci cztery piwa i odebrać zdrapkę. Każda zdrapka wygrywa! W puli jest ponad 3 miliony nagród o łącznej wartości ponad 8 milionów złotych. Na biorących udział w loterii czekają także kody rabatowe na wybrane produkty dostępne w palcówkach Żabki. Loteria trwa do 21 lipca br. lub do wyczerpania zdrapek.

Dowiedz się wiecej

Żabka nagrodzona Golden Arrow za akcję „Żabka pomaga”

Żabka Polska otrzymała nagrodę Golden Arrow za projekt „Żabka pomaga” w jednym z najważniejszych konkursów branży marketingowej. Statuetka została przyznana sieci w kategorii „Marketing w czasie pandemii – projekty pro bono”. W ramach akcji „Żabka pomaga” firma angażuje się w działania mające na celu troskę o zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników, przekazuje środki na rzecz walki ze skutkami epidemii, a także wraz z użytkownikami aplikacji żappka wspiera szpitale

Dowiedz się wiecej

Dzień Przedsiębiorcy – święto przedsiębiorczych Polaków

Polacy postrzegani są jako naród przedsiębiorczy, a chęć działalności na własny rachunek potwierdza 57% Polaków . Niestety z uwagi na obawy związane z otwarciem swojego biznesu oraz formalnościami z tym związanymi wielu odstępują od tego pomysłu. Wielu z nich coraz częściej spogląda w stronę franczyzy, która jest bezpiecznym i sprawdzonym modelem biznesowym. W niedzielę, 21 czerwca obchodzony był Dzień Przedsiębiorcy, święto wszystkich właścicieli małych i dużych firm, którzy mają swój ważny wkład w rozwój polskiej gospodarki, stawiając przy tym czoła codziennym wyzwaniom.

Dowiedz się wiecej

Żabka najlepszym retailerem wśród sklepów małego formatu

Żabka została laureatem prestiżowego konkursu „Retailer of the Year 2019 – Wybrany przez dostawców”. Już po raz kolejny Żabka odebrała nagrodę w kategorii Sklepy małego formatu. Wyróżnienie „Retailer of the Year” jest szczególne, bo o tym, kto je dostaje decydują współpracujący z sieciami handlowymi dostawcy.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.