Poznaj sekret treningu Roberta Lewandowskiego w Żabce!

Na półkach w sklepach sieci Żabka pojawiła się rynkowa nowość - RL9 PRO by OSHEE z dodatkiem Ashwagandy. To pierwszy z trzech produktów, sygnowanych nazwiskiem Roberta Lewandowskiego, stworzonych we współpracy piłkarza z firmą OSHEE. Bez barwników, substancji słodzących, konserwujących i sztucznych aromatów, dostępny tylko w sklepach Żabka w cenie 2,99 za 0,75 l.

Dowiedz się wiecej

Żabka postawi ponad 100 stacji naprawy rowerów.

Żabka postawi ponad 100 samoobsługowych stacji naprawy rowerów w pobliżu swoich sklepów w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gliwicach, Częstochowie i Trójmieście. Stacje wyposażone są w stojak rowerowy, niezbędne narzędzia, a także pompkę ręczną, umożliwiające naprawę nagłych usterek rowerowych. Miłośnicy rowerów będą mogli sami wybrać dokładne lokalizacje najbliższych stacji poprzez głosowanie online na stronie www.krecinaszielonytransport.pl. Dodatkowo, dla uczestników głosowania Żabka przygotowała konkurs, w którym do wygrania są m.in. trzy rowery miejskie i butelki z filtrem Dafi. Głosowanie trwa do 6 sierpnia br.

Dowiedz się wiecej

Żabka wyśle studentów do Doliny Krzemowej

15 lipca br. w siedzibie firmy Żabka Polska odbyło się oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom konkursu „Ogarnij Big Data z Żabką”, w ramach którego studenci ekonometrii, matematyki i informatyki z Poznania i Wrocławia przygotowali innowacyjne projekty wykorzystujące metody Big Data, Artificial Intelligence oraz Machine Learning. Zwycięzcą został trzyosobowy zespół z Politechniki Wrocławskiej, który w nagrodę wyjedzie do Doliny Krzemowej. Wszystkie zespoły, zakwalifikowane do drugiego etapu otrzymały nagrody pieniężne.

Dowiedz się wiecej

Nowość na rynku: Karta przedpłacona up and go dostępna tylko w Żabce

Dzięki partnerskiej współpracy pomiędzy siecią sklepów Żabka, Santander Bank Polska, brytyjskim fintechem DiPocket oraz Mastercard na rynek wchodzi innowacyjna usługa płatnicza – starter bankowy up and go. Karta przedpłacona będzie na wyłączność dostępna w sieci sklepów Żabka.

Dowiedz się wiecej

Jak będzie wyglądać nowoczesna logistyka miejska? Żabka Polska testuje e-Craftera w Poznaniu.

Żabka Polska, lider sieci convenience, testuje dostawczy samochód elektryczny. Z marką Volkswagen Samochody Użytkowe, liderem segmentu samochodów dostawczych, firmy połączyły swoje zasoby i w ramach współpracy aktywnie promują nowoczesną logistykę miejską z myślą o środowisku naturalnym oraz społecznościach lokalnych. Żabka, jako pierwsza sieć handlowa w Polsce testuje, jak podczas codziennych dostaw do poznańskich sklepów sprawdza się w pełni elektryczny e-Crafter.

Dowiedz się wiecej

Ponad milion użytkowników żappki w miesiąc!

Już w pierwszym miesiącu po zakończeniu pilotażu, aplikacja mobilna sieci sklepów Żabka przekroczyła milion użytkowników. Dodatkowo żappka stała się jedną z najpopularniejszych, bezpłatnych aplikacji w Google Play i App Store, będąc częściej pobieraną niż aplikacje takie jak: Youtube, Facebook czy Messenger.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.