Ponad MILION złotych w 48h na pomoc lokalnym szpitalom zakaźnym

W ciągu zaledwie 48 godzin od startu akcji w aplikacji żappka użytkownicy wspólnie z siecią Żabka zebrali ponad milion złotych na pomoc 15. regionalnym szpitalom zakaźnym. Akcja polega na wymianie punktów czyli tzw. żappsów na jedną pięciu cegiełek w przedziale od 50 do 4000 żappsów, które po podwojeniu oznaczają przekazanie pomocy finansowej w przedziale od 1 do 100 złotych. Żappsy na wsparcie szpitali można przekazywać do końca kwietnia br.

Dowiedz się wiecej

Oferta biznesowa Żabki z jeszcze dłuższym okresem przychodu gwarantowanego

Żabka Polska właśnie wprowadziła zapowiadane już wcześniej zmiany w ofercie. Od kwietnia nowi franczyzobiorcy mogą liczyć na 16 tys. zł przychodu podstawowego, co miesiąc, przez pierwszy rok, niezależnie od obrotu. Oferta skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych prowadzeniem swojego biznesu. Sieć Żabka gwarantuje w pełni wyposażony i zatowarowany sklep, a także szkolenia i wsparcie. W związku z epidemią firma prowadzi rozmowy z kandydatami w ramach wideo konferencji.

Dowiedz się wiecej

Małe sklep - Wielcy ludzie

To dzięki NIM – naszym franczyzobiorcom i pracownikom sklepów każdego dnia w Żabce możecie codziennie, blisko zrobić zakupy.

Dowiedz się wiecej

Żabka zachęca w aplikacji mobilnej do wsparcia szpitali zakaźnych

Żabka za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej żappka zachęca klientów do przekazywania zebranych punktów na wsparcie regionalnych szpitali zakaźnych. Punkty czyli tzw. żappsy można wymienić na pięć cegiełek w przedziale od 50 do 4000 żappsów, które po podwojeniu oznaczają pomoc w przedziale od 1 do 100 złotych. Żappsy na wsparcie szpitali można przekazywać do końca kwietnia br. To kolejna inicjatywa sieci, która poprzez swoje działania intensywnie włącza się w walkę z koronawirusem.

Dowiedz się wiecej

Żabka wyłączy zewnętrzne oświetlenie sklepów w trakcie Godziny dla Ziemi

28 marca o godzinie 20:30 miliony ludzi, tysiące miast i instytucji na całym świecie zgaszą światło podczas symbolicznej Godziny dla Ziemi. Żabka Polska kolejny rok z rzędu bierze udział w akcji WWF, tym razem gasząc na 60 minut oświetlenie zewnętrzne wszystkich ponad 6000 sklepów sieci w całej Polsce oraz neony na budynku firmy w Poznaniu. Firma mimo olbrzymiego zaangażowania w działania na rzecz walki z koronowirusem oraz wdrożenia zaleceń GIS-u do placówek podkreśla jak ważne są działania na rzecz ekologii. W trakcie Godziny dla Ziemi sklepy będą funkcjonowały normalnie.

Dowiedz się wiecej

Żabka wspólnie z Pocztą Polską oraz DHL Parcel w trosce o bezpieczeństwo sprzedawców i kurierów wprowadziła nowe zasady przekazywania paczek

Sieć Żabka przeorganizowała swoją usługę odbioru i nadawania paczek. Teraz podczas przyjmowania i wydawania przesyłek kurierowi, obsługa sklepu nie ma konieczności poświadczania tej czynności podpisem na urządzeniu mobilnym przewoźnika czy na dokumentach przewozowych. Wspólnie z firmami kurierskimi, Żabka dokłada wszelkich starań, aby zadbać o bezpieczeństwo wszystkich zaangażowanych w proces, a klientów zachęca, by paczki odbierali przy okazji dokonywania niezbędnych zakupów, by ograniczyć liczbę wizyt w sklepach.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.