Najmniejsza Żabka w Bałtyku

Żabka Polska otworzyła najmniejszy sklep w Polsce. To efekt elastyczności sieci w dostosowaniu formatu sklepu do lokalizacji o wysokim natężeniu ruchu oraz dodatkowych wymaganiach związanych z designem architektury budynku. Placówka o powierzchni blisko 16 m2, zlokalizowana jest w tętniącym życiem poznańskim biurowcu Bałtyk, przy jednym z największych rond w Poznaniu. Żabka specjalnie do tej lokalizacji dostosowała asortyment oraz wizualizację zewnętrzną, by pracownicy biur, przechodnie, ale i turyści, mogli codziennie w drodze do pracy czy domu kupić bułkę na śniadanie, przekąsić hot doga czy napić się kawy.

Dowiedz się wiecej

Zakupy w Black Friday odbierz w najbliższej Żabce

Chciałbyś złapać okazję w Black Friday i odświeżyć swoją garderobę albo sprawić prezent komuś bliskiemu? Razem z Żabką Polska i DHL Parcel możesz zrobić to wygodnie i szybko. Zamówione przesyłki można bowiem odebrać w dogodnym czasie w jednym z blisko 6000 tysięcy sklepów Żabka na terenie całej Polski.

Dowiedz się wiecej

Kolejna wysoka wygrana w Mini Lotto w Żabce! Prawie 200 tysięcy wygrane w sieci sklepów Żabka!

W sobotę, 23 listopada, padła wygrana Mini Lotto w wysokości blisko 200 tysięcy złotych. Zwycięski kupon, który przyniósł graczowi 182 720 złotych, został wysłany w sklepie Żabka w Koninie przy ulicy Kolejowej 6.

Dowiedz się wiecej

Zasmakuj kaw Starbucks w swojej Żabce i otrzymaj bilet do Multikina za 10 złotych!

Żabka Polska wraz z firmą Starbucks i siecią Multikino przygotowała dla klientów wyjątkową niespodziankę. Przy zakupie dwóch ulubionych kaw Starbucks m.in. Cappuccino, Skinny Latte lub nowości White Chocolate Mocca w jednym z ponad 5900 sklepów Żabka, klienci otrzymają bilet do Multikina za jedyne 10 złotych.

Dowiedz się wiecej

Influencerki zaczęły dobrze dzień z kawą od Żabki

Żabka Polska została Złotym Partnerem Festiwalu Kobiet Internetu. To ogólnopolskie wydarzenie dla kobiet aktywnie działających w sieci odbyło się w tym roku po raz pierwszy, w dniach 23-24 listopada br. w Gdańsku.

Dowiedz się wiecej

Żabka Polska sponsorem głównym Jubileuszu 30-lecia Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Żabka Polska wzięła udział w uroczystości z okazji 30-lecia istnienia Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, która odbyła się 20 listopada w Poznaniu. Z ramienia firmy w wydarzeniu uczestniczył wiceprezes Adam Manikowski. Jako firma o wielkopolskich korzeniach, Żabka angażuje się aktywnie w rozwój i życie regionu.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.