Unikatowa karta Netflix tylko w Żabce!

Żabka rozbudowuje pakiet wygodnych usług, tym, razem wprowadziła do sieci kartę podarunkową Netflix. Sieć jako pierwsza na rynku daje klientom możliwość wyboru kwoty doładowania karty w przedziale między 40zł a 500 zł. Dzięki karcie zarówno osoby już zarejestrowane jak i nowi użytkownicy mogą doładować swoje konto Netflix i tym samym uzyskać dostęp najlepszych filmów i seriali tej platformy.

Dowiedz się wiecej

Polskie spółdzielnie mleczarskie z dostawami do Żabki

Sieć Żabka współpracuje aż z 20. regionalnymi zakładami i spółdzielniami mleczarskimi w całej Polsce. W sieci klienci mogą znaleźć lokalne, wysokiej jakości polskie produkty, często o tradycyjnych, unikatowych na rynku recepturach.

Dowiedz się wiecej

Lody Kinder Sandwich dostępne w Żabce

Lody są smakołykiem po który sięga niemal każdy. Od 10 kwietnia br. w każdej Żabce prawdziwa gratka dla najmłodszych miłośników tego przysmaku. Lody Kinder Sandwich o pojemności 60 ml. będzie można zakupić w cenie promocyjnej 3,49 zł za sztukę (oferta ważna od 10 do 23 kwietnia br.). Produkt dostępny będzie tylko w sklepach tej sieci.

Dowiedz się wiecej

Żabka Polska i Poczta Polska odpowiedziały na potrzeby klienta 5.0: coraz większe zainteresowanie wspólną usługą odbioru i nadawania paczek

Zainteresowanie usługą odbioru i nadania paczek Poczty Polskiej w liczącej blisko 5 600 sklepów sieci Żabka rośnie: od początku roku odebrano już ponad 1 000 000 paczek Poczty Polskiej, czyli więcej niż w całym 2018. Klienci deklarują, że ważne jest dla nich bezpieczeństwo przesyłek, którą gwarantuje Poczta Polska, ale ze względu na szybkie tempo życia, chcieliby odbierać przesyłki w drodze, przy okazji drobnych zakupów w Żabce w godz. 16.00-20.00.

Dowiedz się wiecej

Głodny? W Żabce czekają posiłki w gotowości!

Analizy pokazują, że Polacy są coraz bardziej zabiegani, dlatego poszukują smacznych, gotowych posiłków na cały dzień. Sieć sklepów Żabka, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, wprowadziła szeroką gamę produktów i dań gotowych, które wspierane są akcją marketingową „Posiłki w gotowości”.

Dowiedz się wiecej

Żabka – u nas godzina dla Ziemi trwa przez cały rok

Godzina dla Ziemi to akcja proekologiczna na rzecz ochrony środowiska, przypominająca jak istotne jest oszczędzanie energii. Sieć sklepów Żabka, inwestując w nowoczesne rozwiązania w zakresie urządzeń sklepowych, certyfikując system ISO 14001:2015 oraz wprowadzając system ISO 50001:2012 dot. efektywności energetycznej, zaoszczędziła energię elektryczną mogącą przez rok oświetlić ponad 5 miast wielkości Żor.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.