„Złap zestaw śniadaniowy” w Żabce!

Żabka rozwija na polskim rynku ofertę zestawów śniadaniowych. Odpowiada w ten sposób na potrzeby Polaków w zakresie tego ważnego posiłku. Dla zabieganych, czy niemających pomysłu na śniadanie, czeka pięć gotowych zestawów opartych na świeżym pieczywie, po które można sięgnąć codziennie rano w drodze do pracy czy domu.

Dowiedz się wiecej

Smaczny obiad do 6,50 zł marki Szamamm

W sklepach Żabka pojawiły się właśnie kolejne dania gotowe pod marką własną – Szamamm, które wzbogacają ofertę obiadową sieci. Tym razem klienci mogą spróbować dwóch dań obiadowych: polędwiczek z kurczaka w chrupiącej panierce (200g w cenie 6,49 zł) oraz panierowanych skrzydełek z kurczaka (250 g w cenie 5,99zł). Oba dania obiadowe nie zawierają substancji konserwujących i sprzedawane są w opakowaniach, które można podgrzewać w mikrofali.

Dowiedz się wiecej

Szamamm po azjatycku

Sieć sklepów Żabka wzbogaciła swoją ofertę o dania gotowe pod marką własną Szamamm, które dzięki wyjątkowej kompozycji składników i przypraw zaspokoją głód nawet najbardziej wytrawnego smakosza. Klienci sieci mają do wyboru dania, popularnej w Polsce kuchni azjatyckiej, w wielu wariantach: z kurczakiem lub wieprzowiną oraz makaronem lub ryżem.

Dowiedz się wiecej

Wyjątkowy donut od Żabki na Walentynki

Z okazji nadchodzących Walentynek, sieć Żabka przygotowała dla klientów nowy rodzaj donuta, którym można osłodzić dzień sobie i swojej drugiej połówce. Wypiek, o truskawkowym nadzieniu, udekorowany jest różową polewą i posypany serduszkami. Dostępny jest we wszystkich sklepach Żabka posiadających strefę Żabka Café od 6 do 14 lutego 2019.

Dowiedz się wiecej

Żabka wspiera technologicznie franczyzobiorców w prowadzeniu sklepów

Żabka udostępniła dla swoich franczyzobiorców specjalną aplikację mobilną, która ułatwia codzienne zarządzanie sklepem. Narzędzie pozwoli m.in. monitorować na bieżąco wyniki sprzedaży w placówkach, generować symulację przychodów czy rozliczenia finansowe. Aplikacja ma być mobilnym centrum dowodzenia sklepem, dzięki któremu będzie możliwe docelowo kontrolowanie niemal wszystkich procesów i urządzeń.

Dowiedz się wiecej

G2A na puszce limitowanej edycji napoju Level Up tylko w Żabce

W sklepach sieci Żabka właśnie pojawiła się limitowana edycja napoju energetyzującego Level Up o większej pojemności 0,5l oraz nowym designie. Produkt to efekt współpracy sieci Żabka z platformą G2A.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.

Materiały do pobrania

.zip

Logotyp korporacyjny Żabka Polska Spółka z o.o.

Pobierz