Żabka edukuje, jak prawidłowo segregować odpady

Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju Żabka Polska na co dzień prowadzi szereg działań w trosce o środowisko naturalne. Nie rezygnuje z nich mimo trwającej pandemii. Od początku roku systematycznie wprowadza na opakowaniach produktów marki własnej informacje o tym, jak zagospodarować zużyte opakowania. Dba także o to, by jak najwięcej z nich powstawało z surowców wtórnych. Z okazji obchodzonego dziś Światowego Dnia Ochrony Środowiska sieć przypomina, jak ważne jest prawidłowe segregowanie śmieci.

Dowiedz się wiecej

Ruszają badania tomografem przekazanym przez Żabkę szpitalowi w Gorzowie Wielkopolskim

W najbliższych dniach rozpoczną się pierwsze badania pacjentów nowoczesnym kontenerowym tomografem komputerowym przekazanym przez sieć Żabka Wielospecjalistycznemu Szpitalowi Wojewódzkiemu w Gorzowie Wielkopolskim. Obecnie trwają szkolenia pracowników szpitala z obsługi sprzętu. Tomograf o wartości niemal 3 mln zł będzie wykorzystywany do badań pacjentów z koronawirusem.

Dowiedz się wiecej

Żabka najlepszą Zieloną Spółką Portfelową roku

Fundusz CVC Capital Partners, właściciel marki Żabka otrzymał główną nagrodę w kategorii Zielonej Spółki Portfelowej w ramach tegorocznej edycji Nagród Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych.

Dowiedz się wiecej

Lodziarnia pełna marek dostępna tuż za rogiem. Żabka zaprasza na lody

Na patyku, w kubeczku, rożku lub tubce, a może w formie kanapki? Śmietankowe, owocowe, w czekoladzie, czy jednak sorbet? Gdy za oknem robi się coraz cieplej, lody to deser, który wybieramy najczęściej. Pełna znanych i lubianych marek, które zaskakują bogactwem smaków, jest lodziarnia tuż za rogiem. W Żabce można znaleźć wyjątkowe produkty znanych marek, takich jak: Milka, Magnum, Wedel, Tymbark czy Smarties.

Dowiedz się wiecej

Żabka Polska awansowała do pierwszej trzydziestki Listy 500 największych firm w Polsce

Spółka Żabka Polska, właściciel największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, zajęła 29. miejsce w prestiżowym rankingu przygotowanym przez redakcję dziennika „Rzeczpospolita” – Lista 500 największych polskich przedsiębiorstw. Dzięki znacznemu wzrostowi sprzedaży netto firma odnotowała awans aż o 23 pozycje w stosunku do ubiegłego roku, co czyni ją wiceliderem awansu w pierwszej setce zestawienia.

Dowiedz się wiecej

Masz ochotę na cheesburgera? Od teraz dostaniesz go w bezpiecznym opakowaniu w Żabce!

Sieć Żabka poszerzyła portfolio szybkich przekąsek marki własnej o pozycję dla wielbicieli burgerów. Od 20 maja br. w strefie Żabka Café na klientów czekają wyśmienite cheeseburgery – klasyczny i jalapeño. Cheeseburger dostępny w Żabce wyróżnia się na tle rynkowej konkurencji m.in. wysoką jakością oraz bezpiecznym opakowaniem, które minimalizuje kontakt osoby trzeciej z produktem. Dostępny jest w cenie 4,99 zł za szt.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.