Żabka, eobuwie.pl i DHL ze wspólną akcją

Darmowy napój Oshee do paczki nadanej do obioru w jednym z 5300 sklepów Żabka.

Dowiedz się wiecej

Filip Fiedorow nowym dyrektorem marketingu w Żabka Polska

Filip Fiedorow stanie na czele Działu Marketingu Żabka Polska 1 lutego 2019. W tej roli będzie zarządzał zespołami Customer Insight, Customer Marketing i Customer Communications.

Dowiedz się wiecej

Wycofanie produktu Precelki Lajkonik 130g

W związku ze stwierdzeniem przez producenta możliwości wystąpienia ciała obcego w produkcie: PRECELKI 130g LAJKONIK, wyprodukowanych przez: Lajkonik Snacks Sp. z o.o.  oznakowanego terminem przydatności: 2019-05-10 i numerem partii 83713  podjęto decyzję o wycofaniu ze sprzedaży całej partii towaru. Produkt może być niebezpieczny dla konsumentów.

Dowiedz się wiecej

Żabka ze specjalną akcją we współpracy z Allegro

Żabka we współpracy z Allegro i Pocztą Polską wprowadziła dla swoich Klientów specjalną akcję gratyfikującą odbiór paczek w tej sieci. Klienci, którzy zamówią paczki na Allegro Smart i wskażą Żabkę jako punkt odbioru w dniach 14-28 listopada br. otrzymają kupon, uprawniający do odbioru w sklepie darmowego napoju Pepsi, Lipton Peach, Green i Lemon 0,33l.

Dowiedz się wiecej

200 000 kubków pysznej kawy od Żabki w całej Polsce

18 milionów Polaków pije już kawę „na mieście”. Okazuje się, że na małą czarną mamy ochotę rano, aby obudzić siły witalne, ale pijemy ją również dla przyjemności. Jedną z najpopularniejszych sieci convenience, w której Polacy każdego dnia rano piją świeżo mieloną kawę jest Żabka. Teraz sieć przygotowała specjalną akcję dla Klientów, w ramach której do połowy listopada br. rozda dwieście tysięcy specjalnych kubków na darmową kawę w Żabka Café.

Dowiedz się wiecej

Straaaasznie pyszny donut tylko w Żabce

Już od środy 31 października br. wielbiciele słodkości i Halloween w każdym sklepie sieci Żabka będą mogli kupić specjalnie przygotowane na tę okazję donuty w pomarańczowej polewie z posypką w kształcie nietoperzy. Oferta promocyjna dostępna jest do 13 listopada br.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.

Materiały do pobrania

.zip

Logotyp korporacyjny Żabka Polska Spółka z o.o.

Pobierz