Aktualności

Aktualności

Dzień otwarty z Żabką na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dzień otwarty z Żabką na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Dzień otwarty z Żabką na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Żabka Polska mają przyjemność zaprosić na Dzień Otwarty z Żabką, który odbędzie się 23 maja 2024 roku na terenie uczelni. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do bliższego zapoznania się z modelem biznesowym Żabki oraz rozmowy z przedstawicielami sieci.

Czytaj więcejDzień otwarty z Żabką na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Żabka na Targach Pracy w Szczecinie Żabka na Targach Pracy w Szczecinie

Żabka na Targach Pracy w Szczecinie

Żabka weźmie udział w największych zachodniopomorskich Targach Pracy, które odbędą się w Netto Arena w Szczecinie 25 kwietnia br. w godzinach od 10 do 16. To doskonała okazja, aby spotkać najlepszych pracodawców i firmy z całego kraju, w tym także przedstawicieli Żabki.

Czytaj więcejŻabka na Targach Pracy w Szczecinie
Program edukacyjny dla franczyzobiorców Żabki! Program edukacyjny dla franczyzobiorców Żabki!

Program edukacyjny dla franczyzobiorców Żabki!

Franczyzobiorcy współpracujący z siecią Żabka przez cały okres współpracy wspierani są w rozwoju i doskonaleniu swoich umiejętności. Dzięki bezpłatnym szkoleniom z zakresu HR, sprzedaży czy finansów, które odbywają jeszcze na etapie rekrutacji zdobywają solidną wiedzę na temat zarządzania własnym sklepem.

Czytaj więcejProgram edukacyjny dla franczyzobiorców Żabki!
Ponad 300 cudzoziemców prowadzi swoje sklepy Żabka Ponad 300 cudzoziemców prowadzi swoje sklepy Żabka

Ponad 300 cudzoziemców prowadzi swoje sklepy Żabka

Obcokrajowcy, których charakteryzuje przedsiębiorcza postawa, nie tylko wykonują nad Wisłą różne zajęcia w branżach z niedoborem personelu, ale również prowadzą własne biznesy. Tworzą miejsca pracy, płacą podatki, angażują się w życie lokalnych społeczności – mając tym samym wkład w rozwój polskiej gospodarki. Przykładem zaangażowanych przedsiębiorców jest przeszło 300 franczyzobiorców sklepów Żabka o innych niż polskie korzeniach. Dzięki skali sieci ten udział w polskiej przedsiębiorczości jest tym większy!

Czytaj więcejPonad 300 cudzoziemców prowadzi swoje sklepy Żabka
Żabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy Żabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy

Żabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy

W nowym roku Żabka uruchomiła projekt „Ambasador Franczyzy”. Do tego elitarnego grona powołanych zostało 50 franczyzobiorców, jako wyraz uznania dla ich zaangażowania, profesjonalizmu oraz chęci ciągłego rozwoju. Przedsiębiorcy uczestniczyć będą m.in. w wydarzeniach branżowych, a niektórzy z nich staną się bohaterami serii podcastów prowadzonych przez znanego dziennikarza i przedsiębiorcę Jarosława Kuźniara.

Czytaj więcejŻabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy
Weksel in blanco – co to jest? Weksel in blanco – co to jest?

Weksel in blanco – co to jest?

Każdy, kto chciałby poprowadzić swój sklep Żabka, musi spełnić warunki formalne z tym związane. Istotne jest zapoznanie się przez kandydatów na franczyzobiorców z zasadami współpracy, między innymi z umową franczyzową, którą otrzymują na co najmniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem działalności pod szyldem Żabki.

Czytaj więcejWeksel in blanco – co to jest?
Przewiń w górę