Aktualności

Aktualności

Otwórz biznes z Żabką – Dzień Otwarty w Toruniu Otwórz biznes z Żabką – Dzień Otwarty w Toruniu

Otwórz biznes z Żabką – Dzień Otwarty w Toruniu

Sieć sklepów Żabka zaprasza mieszkańców Torunia na wyjątkowy „Dzień Otwarty”, który odbędzie się 13 czerwca w sklepie Żabka na Rynku Staromiejskim. To niepowtarzalna okazja, aby porozmawiać bezpośrednio z prowadzącym sklep i dowiedzieć się, dlaczego warto rozpocząć własny biznes jako franczyzobiorca tej sieci.

Czytaj więcejOtwórz biznes z Żabką – Dzień Otwarty w Toruniu
Program edukacyjny dla franczyzobiorców Żabki! Program edukacyjny dla franczyzobiorców Żabki!

Program edukacyjny dla franczyzobiorców Żabki!

Franczyzobiorcy współpracujący z siecią Żabka przez cały okres współpracy wspierani są w rozwoju i doskonaleniu swoich umiejętności. Dzięki bezpłatnym szkoleniom z zakresu HR, sprzedaży czy finansów, które odbywają jeszcze na etapie rekrutacji zdobywają solidną wiedzę na temat zarządzania własnym sklepem.

Czytaj więcejProgram edukacyjny dla franczyzobiorców Żabki!
Ponad 300 cudzoziemców prowadzi swoje sklepy Żabka Ponad 300 cudzoziemców prowadzi swoje sklepy Żabka

Ponad 300 cudzoziemców prowadzi swoje sklepy Żabka

Obcokrajowcy, których charakteryzuje przedsiębiorcza postawa, nie tylko wykonują nad Wisłą różne zajęcia w branżach z niedoborem personelu, ale również prowadzą własne biznesy. Tworzą miejsca pracy, płacą podatki, angażują się w życie lokalnych społeczności – mając tym samym wkład w rozwój polskiej gospodarki. Przykładem zaangażowanych przedsiębiorców jest przeszło 300 franczyzobiorców sklepów Żabka o innych niż polskie korzeniach. Dzięki skali sieci ten udział w polskiej przedsiębiorczości jest tym większy!

Czytaj więcejPonad 300 cudzoziemców prowadzi swoje sklepy Żabka
Żabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy Żabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy

Żabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy

W nowym roku Żabka uruchomiła projekt „Ambasador Franczyzy”. Do tego elitarnego grona powołanych zostało 50 franczyzobiorców, jako wyraz uznania dla ich zaangażowania, profesjonalizmu oraz chęci ciągłego rozwoju. Przedsiębiorcy uczestniczyć będą m.in. w wydarzeniach branżowych, a niektórzy z nich staną się bohaterami serii podcastów prowadzonych przez znanego dziennikarza i przedsiębiorcę Jarosława Kuźniara.

Czytaj więcejŻabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy
Weksel in blanco – co to jest? Weksel in blanco – co to jest?

Weksel in blanco – co to jest?

Każdy, kto chciałby poprowadzić swój sklep Żabka, musi spełnić warunki formalne z tym związane. Istotne jest zapoznanie się przez kandydatów na franczyzobiorców z zasadami współpracy, między innymi z umową franczyzową, którą otrzymują na co najmniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem działalności pod szyldem Żabki.

Czytaj więcejWeksel in blanco – co to jest?
Wielka Loteria z okazji 25-lecia sieci Wielka Loteria z okazji 25-lecia sieci

Wielka Loteria z okazji 25-lecia sieci

Sieć Żabka zorganizowała w tym roku loterię i konkurs dla franczyzobiorców „Poleć kandydata i poleć na wakacje” powiązaną z obchodami 25-lecia istnienia. W ten sposób w ramach jubileuszu dodatkowo podziękowała współpracującym z nią przedsiębiorcom za ich zaangażowanie we wspólny rozwój sieci. Loteria cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród franczyzobiorców prowadzących sklepy pod jej szyldem. Zwyciężyło w niej 36 franczyzobiorców, którzy otrzymali bony wakacyjne – łączna pula nagród przekroczyła 300 tys. zł.

Czytaj więcejWielka Loteria z okazji 25-lecia sieci
Przewiń w górę