Aktualności

Aktualności

Żabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy Żabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy

Żabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy

W nowym roku Żabka uruchomiła projekt „Ambasador Franczyzy”. Do tego elitarnego grona powołanych zostało 50 franczyzobiorców, jako wyraz uznania dla ich zaangażowania, profesjonalizmu oraz chęci ciągłego rozwoju. Przedsiębiorcy uczestniczyć będą m.in. w wydarzeniach branżowych, a niektórzy z nich staną się bohaterami serii podcastów prowadzonych przez znanego dziennikarza i przedsiębiorcę Jarosława Kuźniara.

Czytaj więcejŻabka powołała Grupę Ambasadorów franczyzy
Spotkajmy się na targach w Krakowie i Warszawie Spotkajmy się na targach w Krakowie i Warszawie

Spotkajmy się na targach w Krakowie i Warszawie

Już w sobotę 10 lutego, po raz kolejny, weźmiemy udział w największych Targach Pomysłów na Biznes w Krakowie. Z kolei w dniach 13 -15 lutego uczestniczyć będziemy ponownie w Targach Franczyza Expo w podwarszawskim Nadarzynie. 

Czytaj więcejSpotkajmy się na targach w Krakowie i Warszawie
Weksel in blanco – co to jest? Weksel in blanco – co to jest?

Weksel in blanco – co to jest?

Każdy, kto chciałby poprowadzić swój sklep Żabka, musi spełnić warunki formalne z tym związane. Istotne jest zapoznanie się przez kandydatów na franczyzobiorców z zasadami współpracy, między innymi z umową franczyzową, którą otrzymują na co najmniej 2 tygodnie przed rozpoczęciem działalności pod szyldem Żabki.

Czytaj więcejWeksel in blanco – co to jest?
Wielka Loteria z okazji 25-lecia sieci Wielka Loteria z okazji 25-lecia sieci

Wielka Loteria z okazji 25-lecia sieci

Sieć Żabka zorganizowała w tym roku loterię i konkurs dla franczyzobiorców „Poleć kandydata i poleć na wakacje” powiązaną z obchodami 25-lecia istnienia. W ten sposób w ramach jubileuszu dodatkowo podziękowała współpracującym z nią przedsiębiorcom za ich zaangażowanie we wspólny rozwój sieci. Loteria cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród franczyzobiorców prowadzących sklepy pod jej szyldem. Zwyciężyło w niej 36 franczyzobiorców, którzy otrzymali bony wakacyjne – łączna pula nagród przekroczyła 300 tys. zł.

Czytaj więcejWielka Loteria z okazji 25-lecia sieci
Loteria dla franczyzobiorców Loteria dla franczyzobiorców

Loteria dla franczyzobiorców

Żabka ogłosiła loterię dla franczyzobiorców w roku, w którym obchodzi jubileuszowym 25-lecia. Podczas swojego jubileuszu sieć chce uhonorować wkład franczyzobiorców w sukces marki, a także umocnić współpracę pomiędzy Żabką a jej partnerami biznesowymi. Jest o co grać, ponieważ pula nagród wynosi ponad 300 000 zł. To już trzecia edycja loterii za polecenia – poprzednie odbyły się w 2022 roku i cieszyły ogromnym zainteresowaniem.

Czytaj więcejLoteria dla franczyzobiorców
Pasja do franczyzy i sportu Pasja do franczyzy i sportu

Pasja do franczyzy i sportu

Od początku 2023 r. franczyzobiorcy Żabki uczestniczą w tworzeniu drużyny piłkarskiej występującej pod jej szyldem. Tworzy ją 12 przedsiębiorców współpracujących z siecią, którzy łączą w ten sposób życie zawodowe z pasją do futbolu. Co więcej wspierają się nie tylko na boisku, ale i poza nim, m.in. w kwestiach związanych z codziennym zarządzaniem sklepami. Inicjatorem projektu jest Dawid Świetlik, jeden z franczyzobiorców z Warszawy.

Czytaj więcejPasja do franczyzy i sportu
Przewiń w górę