Podczas dwóch dni w budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego Żabka Polska zaprezentuje odwiedzającym szczegóły swojej oferty franczyzowej. Na stoisku targowym marki zostaną zaaranżowane dwie sfery do indywidualnych rozmów. Każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z nowoczesnym systemem franczyzowym sieci, zasadami współpracy i ofertą specjalną, która zapewnia nowemu Franczyzobiorcy 12 000 zł podstawowego przychodu plus 3 000 zł miesięcznie przez pierwsze pół roku działalności.

– Targi franczyzowe w Katowicach są dla nas bardzo intersujące z punktu widzenia pozyskiwania nowych kandydatów na franczyzobiorców z terenu południowej Polski. Zainteresowani rozpoczęciem własnego biznesu pod szyldem Żabki będą mogli poznać zasady współpracy z naszą siecią, zarówno po stronie oczekiwań wobec Franczyzobiorcy, jak i możliwości, jakie mu oferujemy. Mamy nadzieję, że dzięki udziałowi w tym wydarzeniu będziemy mogli w pełni zaprezentować naszą ofertę franczyzową oraz nowy standard sklepów, który wdrażamy w sieci od 2016 roku. Zapraszamy na nasze stanowisko, gdzie przy kubku dobrej kawy z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pokażemy jak będzie rozwijać się nasza sieć w tym regionie  – Sebastian Bielawski, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Wsparcia Franczyzobiorców.

O tym, jak w praktyce wygląda prowadzenie sklepu pod szyldem Żabki, chętnie opowiadają także Franczyzobiorcy:

– Z firmą Żabka podjęłam współpracę w 2005 r. Prowadzenie sklepu daje mi wiele satysfakcji – praca wśród ludzi, nienormowany czas pracy, dobre wynagrodzenie. Przez ten okres wypracowałam dobre relacje z moim personel, który mocno mnie wspiera i pomaga w codziennych obowiązkach. Zachęcam osoby które mają ambicję oraz tych którzy chcą prowadzić swój mały biznes do podjęcia współpracy. Żabka to stabilna firma , dobra współpraca może dać wiele sukcesów oraz stabilizację na wiele lat czego ja jestem przykładem – mówi Joanna Bielak, Franczyzobiorczyni z Katowic.

Organizatorzy spodziewają się około 3 tys. zwiedzających. Bilet dwudniowy kosztuje 10 zł. Stoisko Żabki zlokalizowane jest blisko wejścia głównego pod numerami 30-32.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny