Powrót

Od środy 21 lutego do wtorku 20 marca br. w sklepach Żabka i Freshmarket, wybrane batony i chipsy będą dostępne za 1 zł. Wystarczy zapłacić za zakupy przy pomocy płatności BLIK i odebrać kupon promocyjny. Kupony przyznawane będą pełnoletnim klientom korzystającym z aplikacji we wszystkich sklepach sieci. Akcja „Zapłać BLIK-iem i odbierz kupon na baton lub chipsy za 1 zł” potrwa do wyczerpania puli kuponów.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zapłacić za zakupy w sklepach Żabka i Freshmarket korzystając z płatności BLIK. By to zrobić, należy przepisać kod BLIK, znajdujący się w aplikacji mobilnej banku na smartfonie, do terminala płatniczego w sklepie. Następnie zatwierdzić transakcję kodem PIN w telefonie. Po jej zakończeniu klienci otrzymają od sprzedawcy wydrukowany kupon promocyjny. Upoważnia on do zakupu w cenie 1 zł jednego z trzech rodzajów batonów Mars, Snickers, Twix (42 g) lub paczki chipsów Lays (40 g) o smaku papryki lub zielonej cebulki. Z kuponu promocyjnego można skorzystać podczas kolejnych zakupów we wszystkich sklepach Żabka i Freshmarket, nie później niż do 17 kwietnia br.

Dostępna w sklepach sieci Żabka wygodna opcja płatności BLIK, z której korzysta coraz więcej polskich konsumentów, stanowi odpowiedź na potrzeby zabieganych klientów sklepów sieci. Dzięki płatności BLIK, którą w  2017 roku Polacy zapłacili 33 mln razy, klienci mogą zrobić nieplanowane zakupy w drodze do pracy lub w przerwie pomiędzy załatwianiem kolejnych sprawunków, jeszcze szybciej i wygodniej. Akcja promocyjna „Zapłać BLIK-iem i odbierz kupon na baton lub chipsy za 1 zł” ma na celu zachęcenie Klientów do korzystania z nowoczesnych, bezpiecznych form płatności, bez konieczności noszenia ze sobą gotówki lub karty płatniczej.

Szczegółowy regulamin oferty promocyjnej dostępny jest na stronach internetowych: www.zabka.pl, www.freshmarket.pl oraz blikmobile.pl.


Pobierz notkę prasową