Powrót

Żabka Polska, jako srebrny partner, pojawiła się podczas drugiej edycji Gali organizowanej przez ISBnews, na której przyznane zostały wyróżnienia „Najbardziej Wiarygodni w Polskiej Gospodarce”. Wydarzenie z udziałem przedstawicieli świata biznesu, mediów i polityki odbyło się 6 lutego br. w Pałacu Kultury i Nauki.

Podczas Gali docenione zostały firmy i instytucje cechujące się m.in. uczciwym podejściem do kontrahentów i klientów, budowaniem pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki poza granicami kraju czy funkcjonowaniem z poszanowaniem zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. Nagrody przyznano w dziewięciu kategoriach oraz wręczono dwa wyróżnienia specjalne.

W tym roku tytuł najbardziej wiarygodnej spółki otrzymała Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka, a za najbardziej wiarygodnego Prezesa uznany został Daniel Obajtek z PKN Orlen. W skład kapituły wyłaniającej zwycięzców znaleźli się, poza redakcją ISBnews, przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) oraz Fundacji Godła Promocyjnego "Teraz Polska", będący jednocześnie patronami honorowymi akcji.