Powrót

Żabka Polska została partnerem XXIX Welconomy Forum, które odbywa się w dniach 30-31 maja br. w Toruniu. Tegorocznej odsłonie wydarzenia przyświeca hasło przewodnie „W stronę światowego nowego porządku”. To kolejny rok z rzędu, kiedy Żabka jest obecna na Forum w Toruniu.

Tegoroczna edycja Welconomy Forum odbywa się w tradycyjnej, stacjonarnej formie w Centrum Kulturalno-Konferencyjnym Jordanki. Eksperci biorący udział w sesjach dyskusyjnych podzielą się swoją wiedzą z zakresu szans i zagrożeń dla rozwoju społeczno-gospodarczego Polski, Europy i świata w obliczu pandemii i wojny.

Żabka Polska przygotowała dla uczestników Forum specjalny punkt gastronomiczny, w którym serwowane będą świeżo mielona kawa, herbata, woda Od Nowa oraz przekąski Haps w różnych wariantach smakowych.  

Celem Welconomy Forum jest łączenie różnych środowisk biznesowych, naukowych oraz politycznych, aby podczas wspólnych obrad odnaleźć najlepsze rozwiązania dla polskiej gospodarki. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”.