Powrót

Żabka Polska po raz kolejny została partnerem strategicznym odbywających się w Warszawie Targów Franczyza. Wydarzenie od lat przyciąga przedstawicieli sieci z wielu branż prezentujących swoje oferty oraz wszystkich zainteresowanych prowadzeniem biznesu w ramach franczyzy. Od 15 do 16 października będą mieli szansę poznać korzyści płynące ze współpracy z Żabką bezpośrednio od jej przedstawicieli. W tym roku w związku z pandemią na wydarzeniu wprowadzone zostały, także bezpośrednio przez Żabkę, szczególne zasady bezpieczeństwa.

Oferta franczyzowa Żabki należy do niezwykle konkurencyjnych na rynku. Obecnie sieć gwarantuje nowym franczyzobiorcom przychód nie mniejszy niż 16 tys. zł miesięcznie przez pierwszy rok współpracy. Ponadto zapewnia dostęp do nowoczesnych technologii ułatwiających prowadzenie sklepu, np. poprzez aplikację, kompleksowe wsparcie logistyczne, IT oraz działania marketingowe. W ostatnim czasie franczyzodawca odnotował jeszcze większy wzrost zainteresowania swoją ofertą. Coraz więcej osób poszukuje bowiem sprawdzonego biznesu, który zapewni im szansę bezpiecznego i stabilnego rozwoju. Obecność Żabki na targach Franczyzy jako partnera strategicznego, odzwierciedla silną pozycję franczyzy na rynku.

Zainteresowani prowadzeniem biznesu z Żabką mają możliwość poznać więcej szczegółów na temat współpracy w rozmowach z jej przedstawicielami. Mogą również, dzięki filmowi wyświetlanemu w technice 360 st., obejrzeć sklep „od środka”.

W związku z panującą sytuacją epidemiczną, zarówno Żabka Polska, jak i organizatorzy Targów, postawili na pierwszym miejscu na bezpieczeństwo uczestników i odwiedzających. Wszyscy poddani zostaną obowiązkowemu pomiarowi temperatury tuż po wejściu do budynku, będzie istniała także możliwość całościowej dezynfekcji lub skorzystania z wielu znajdujących się wewnątrz stacji przeznaczonych od odkażania rąk. Dodatkowo personel będzie w trakcie wydarzenia dbał o czystość powierzchni na sali wystawienniczej. Zwiedzający muszą przestrzegać obowiązku zakrywania nosa i ust. W trosce o zdrowie uczestników na stoisku Żabki zamontowano dodatkowo specjalne przegrody pleksi, by rozmowy zainteresowanych franczyzą z przedstawicielami sieci mogły przebiegać przy zachowaniu odpowiedniego dystansu. Ponadto na wszystkich zwiedzających czeka pyszna kawa prosto z Żabka Café serwowana przez hostessę zabezpieczoną w niezbędne środki ochrony osobistej.