Powrót

Żabka Polska po raz kolejny została partnerem Europejskiego Forum Ekonomicznego, najważniejszego wydarzenia gospodarczego w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbywa się w dniach od 8 do 10 września 2020 r. W tym roku miejscem spotkań i merytorycznych dyskusji jest Hotel Gołębiewski w Karpaczu.To kolejny raz, kiedy Żabka Polska uczestniczy w Forum i je wspiera.

W  trosce o bezpieczeństwo i komfort gości, w tym roku z uwagi na pandemię Covid-19 Forum Ekonomiczne zostało przeniesione z Krynicy-Zdroju do Karpacza, który znajduje się w strefie zielonej.

Tegoroczne Forum odbywa się pod hasłem „Europa po pandemii: Solidarność, Wolność, Wspólnota?”. Obrady odbywają się w tradycyjnej, stacjonarnej formule, ale niektóre z dyskusji zostaną przeniesione do internetu.

Żabka Polska po raz kolejny uczestniczy w tym najważniejszym wydarzeniu  gospodarczym w Polsce. Od kilku lat firma wspiera Forum Ekonomiczne, które jest miejscem merytorycznych dyskusji przedstawicieli świata biznesu, polityki i organizacji społecznych oraz prezentacji konkretnych rozwiązań i innowacyjnych idei, niezwykle ważnych z punktu widzenia rozwoju polskiej gospodarki.