Z uwagi na pandemię w tym roku Europejski Kongres Gospodarczy jest organizowany w II turach – pierwsza odbyła się online w maju oraz czerwcu br., druga odbywa się we wrześniu w formule hybrydowej.

Przedstawiciele zarządu Żabki zdalnie wezmą udział w organizowanych w trakcie Kongresu debatach:

  • 2 września (wtorek), godz. 12.30-14.00 – Tomasz Suchański, Prezes Zarządu Żabka Polska weźmie udział w sesji plenarnej „Gospodarka ery cyfrowej”, w trakcie której prelegenci będą rozmawiać o tym, jak cyfryzacja wpływa na branże, zarządzanie, relacje z klientem oraz efektywność ekonomiczną;
  • 3 września (środa), godz. 13:30-15:00 – Tomasz Blicharski, Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych i Rozwoju Żabka Polska weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Sztuczna inteligencja” poświęconemu znaczeniu, jakie rozwój technologii AI odgrywa w gospodarce i procesie rozwoju cywilizacyjnego;
  • 4 września (czwartek), godz. 9:30-11:00 – Anna Grabowska, Wiceprezes Zarządu ds. Komercyjnych weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Konsument jutra”, w trakcie którego rozmówcy zgłębią temat pokoleniowej zmiany preferencji konsumenckich i życiowych priorytetów.

Żabka zaznaczy również swoją obecność na Kongresie na miejscu w Katowicach. W Strefie VIP stanie punkt kawowy Żabki, w którym dostępne będą także produkty znane z oferty Żabka Café.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny