Powrót

Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez internetu. Stały dostęp do informacji, możliwość ich weryfikowania, nieograniczony kontakt ze znajomymi i dostęp do social mediów – to tylko skromny wycinek możliwości, jakie zyskujemy będąc online. Możliwość swobodnego korzystania z internetu daje nowy starter T-Mobile przygotowany specjalnie dla klientów sieci Żabka - dostępny już od 16 marca br.

Nowy starter T-Mobile pozwala na korzystanie z aktywowanego automatycznie pakietu 30 GB  przez okres pierwszych 30 dni. Następnie pakiet można odnowić za 20 zł – wystarczy  doładować  konto i zapewnić środki na jego przedłużenie. Klient od razu korzysta z taryfy GO! w T-Mobile na kartę, dzięki której po każdym doładowaniu zyskuje ekstra gigabajty. Dla przykładu doładowanie konta za 20 zł to ekstra 7 GB!

W sklepach sieci Żabka dostępny jest szeroki wybór wygodnych usług. Jedną z nich jest właśnie możliwość skorzystania z kompleksowego pakietu usług GSM. W każdym punkcie Żabka można dokonać zakupu i rejestracji starterów GSM. W wielu przypadkach są to produkty dedykowane z najkorzystniejszą na rynku ofertą oraz zakupu doładowań do telefonów komórkowych.