Z najnowszych produkcji video i dźwiękowych można pozyskać wiedzę na temat branży handlowej i przede wszystkim wsparcia oferowanego przez sieć w ramach współpracy franczyzowej. Żabka przybliża odbiorcom poszczególne obszary codziennego funkcjonowania jej sklepów oraz zarządzania placówkami przez franczyzobiorców.

W cyklu znalazło się sześć odcinków wideo w ramach serii „Franczyza się opłaca” oraz dziesięć podcastów pod wspólnym tytułem „Własny biznes od A do Z”. Skupiają się one na różnych obszarach prowadzenia własnej działalności w handlu.

W ramach filmów poruszone zostały zagadnienia dotyczące m.in. wyboru lokalizacji placówek Żabka, przygotowania sklepu do otwarcia, czy wsparcia technicznego osób prowadzących placówki pod szyldem sieci. Z kolei podcasty są cennym źródłem wiedzy na temat własnej firmy i działalności w ramach sieci franczyzowej, skupiają się na różnych obszarach prowadzenia sklepu, jak zarządzanie personelem, obsłudze klienta, czy o tym, co decyduje o sukcesie w branży handlowej.

Podcastów można posłuchać na kanale YouTube “Własny biznes od A do Z” oraz na Spotify  (https://spoti.fi/3CVEMKn)

Filmy „Franczyza się opłaca”  dostępne są na stronie www.zabka.pl/franczyza:

·       Lokalizacja sklepów Żabka: film dostępny tutaj.

·       Jak sieć Żabka wspiera franczyzobiorców w procesie otwarcia sklepu?: film dostępny tutaj;

·       Zaopatrzenie sklepów przez sieć: film dostępny tutaj;

·       Nowe technologie ułatwiające prowadzenie sklepu: premiera 4.10;

·       Rola Interwencyjnych Grup Serwisowych: premiera 11.10;

·       Jak funkcjonuje Centrum Wsparcia Franczyzobiorców?: premiera 18.10.

Publikowane materiały to nie jedyna szansa dla zainteresowanych osób na pogłębienie ich wiedzy o prowadzeniu własnego biznesu i oferty franczyzowej Żabki. Sieć organizuje także regularnie cykl webinarów, o których informuje m.in. na stronie: www.franczyza.zabka.pl.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny