Żabka Polska kolejny raz została partnerem Kongresu 590, jednego z kluczowych wydarzeń gospodarczych w kraju. Tegoroczna, 6. edycja Kongresu odbywa się w dniach 5-6 października w Warszawie pod hasłem „Nowe możliwości”. 

W debatach podczas Kongresu uczestniczyć będą przedstawicielki Zarządu firmy:   

  • 5.10 (wtorek), 11:30-12:15 – Jolanta Bańczerowska, Członkini Zarządu ds. Strategii Personalnej Żabka Polska weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Urodzeni w wolnej Polsce. Jak mądrze wspierać talenty, wiedzę i przedsiębiorczość młodych Polaków?”, którego uczestnicy będą rozmawiać o tym, jak zaufać młodym ludziom nieposiadającym doświadczenia, aby nie pozbawiać ich ambicji i nie niszczyć aspiracji; 
  • 5.10 (wtorek), 13:45-14:30 – Anna Grabowska, Wiceprezeska Zarządu ds. Strategii Konsumenckich Żabka Polska weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Jaki jest wpływ wyzwań klimatycznych i świadomości ekologicznej na decyzje biznesowe?”, w czasie którego prelegenci będą rozmawiać o tym, czy polski biznes odpowiednio uwzględnia aspekty środowiskowe i jak może on promować postawy ekologiczne w społeczeństwie. 

Zachęcamy do wysłuchania dyskusji, a w przypadku chęci pogłębienia tematu i rozmowy z naszymi przedstawicielkami, prosimy o kontakt z Biurem Prasowym Żabka Polska.     

Poprzedni
Następny