– Marzenie o własnym biznesie realizuje dzięki Żabce już ponad 6000 przedsiębiorców w całym kraju. Przy niskim wkładzie własnym nasza sieć stwarza dla franczyzobiorców świetne warunki, by mogli oni z sukcesem rozwijać swoją działalność na lokalnych rynkach. Dajemy im nie tylko pełne wsparcie, gotowy sklep i know-how, ale także dodatkowe poczucie bezpieczeństwa w postaci „Polisy na biznes” czy gwarantowanego przez rok miesięcznego przychodu podstawowego. O szczegółach oferty będą mogli dowiedzieć się znacznie więcej od naszych przedstawicieli i osób prowadzących sklepy Żabka, którzy będą czekać na wszystkich zainteresowanych tematem franczyzy na największych targach franczyzowych organizowanych w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Dzięki takim wydarzeniom kolejni pragnący odmienić swoje zawodowe życie, mają szansę poznać bliżej naszą ofertę, a tym samym przybliżyć się do decyzji o rozwoju w ramach nowoczesnej i stabilnej sieci – podkreśla Damian Rybak, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Wsparcia Franczyzobiorców w firmie Żabka Polska.

Podczas targów wszyscy zainteresowani dołączeniem do sieci będą mogli zdobyć szczegółowe informacje bezpośrednio od jej pracowników i franczyzobiorców. W tym roku sieć zaprasza na spotkanie również obcokrajowców mieszkających w Polsce, którzy marzą o własnym biznesie w naszym kraju. Na miejscu informacji będzie udzielać franczyzobiorca władający językiem ukraińskim, dostępne będą również materiały informacyjne w tym języku. Stoisko firmy będzie wyposażone dodatkowo m.in. w okulary VR, dzięki którym odwiedzający będą mieli okazję obejrzeć sklepy sieci w technologii 360°, kawomaty i rollery znane ze strefy Żabka Café, czy dualną kasę, pozwalającą na samodzielne dokonywanie zakupów.

Największe Targi Franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej odbędą się po raz kolejny w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, a stoisko sieci Żabka zlokalizowane będzie po prawej stronie od strony głównego holu i stanowiska rejestracyjnego.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny