W dyskusjach podczas wydarzenia uczestniczyć będą przedstawiciele Zarządu firmy: 

  • 11 maja (środa), godz. 11:00-11:30, scena 1Tomasz Suchański, Prezes Zarządu/CEO spółki Żabka Polska weźmie udział w dyskusji „Addressing the state of the world. The time for rebuilding”;
  • 12 maja (czwartek), godz. 11:00-11:30, scena 1Anna Grabowska, Wiceprezeska Zarządu ds. Strategii KonsumenckichŻabka Polska weźmie udział w dyskusji „Building a Team Culture of Innovation, Speed and Flexibility”.

Żabka zaprasza także na Startup Speeddating z udziałem przedstawiciela działającego w ramach Żabki Future Venture Studio, którego zespół wspiera innowatorów oraz poszukuje nowych pomysłów biznesowych mogących zwiększać wartość Grupy Żabka. Spotkania odbywać się będą we wspólnej strefie Żabki i AmCham, a umawiać się można na nie poprzez platformę Calendly.

Żabka wraz z AmCham zachęca również do odwiedzenia swojej strefy i skosztowania przekąsek oraz napojów znanych z oferty sieci.

Zachęcamy do wysłuchania dyskusji i udziału w Startup Speeddatingu, a w przypadku chęci pogłębienia tematów i rozmowy z naszymi przedstawicielami, prosimy o kontakt z Biurem Prasowym Żabka Polska.   

Poprzedni
Następny