Bardzo cieszymy się z wyróżnienia i tytułu Najlepszego Pracodawcy. W Żabce departament personalny odgrywa bardzo ważną rolę, szczególnie w obecnej niełatwej sytuacji. Naszą firmę tworzą przede wszystkim ludzie i z troską o nich działamy w pełni zaangażowani. To czas, w którym nasze procedury poddawane są silnej weryfikacji i zmianom. Staramy się zapewnić każdemu odpowiednie warunki pracy, niezależnie od miejsca i czasu. Chcemy, by niezmiennie była ona angażująca i rozwijająca – podkreśla Jolanta Bańczerowska,  Chief People Officer w firmie Żabka Polska.

W związku z trwającą epidemią koronawirusa Żabka korzysta z wielu narzędzi, ułatwiających pracę zdalną. Dzięki specjalnej platformie pracownicy mają możliwość przeprowadzania spotkań online czy wysłuchania webinarów zaproszonych ekspertów z różnych dziedzin. Z myślą o naszych pracownikach, którzy są rodzicami, firma przygotowała także platformę edukacyjno-kreatywną Żabka Play, gdzie znajdą różne zajęcia dla swoich dzieci.

Firma Żabka Polska na co dzień  daje pracownikom możliwość rozwoju m.in. poprzez Akademię Żabki, program umożliwiający doskonalenie rozwoju pracowników i współpracowników. To również platformy e-learningowe dla pracowników i franczyzobiorców, szkolenia specjalistyczne, dofinansowanie studiów magisterskich i podyplomowych, a także Półroczny Program Szkoleń Onboardingowych.

Firma Żabka Polska wspólnie z pracownikami stworzyła zbiór wartości, które razem z misją i wizją są podstawą jej działania, wyróżniając ją  na rynku. Żabka realizuje także metodę zarządzania przez cele, dzięki czemu zatrudnieni uczestniczą w atrakcyjnych systemach premiowych. Pracownicy mają również szerokie możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej w wielu obszarach.

Na początku bieżącego roku firma przeniosła swoje biura do nowej siedziby w kompleksie Nowy Rynek w Poznaniu, powstałej z myślą o komforcie pracy ponad 800 osób. Mają oni do dyspozycji m.in. ponad 80 przestrzeni do spotkań i pracy zespołowej, kantynę, 150 miejsc postojowych dla rowerów czy aplikację Żabway, ułatwiającą poruszanie się po budynku i rejestrowania godzin pracy.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny