Jubileuszowa edycja ABSL Summit, która odbyła się pod hasłem „The New Next”, stanowiła ważną debatę o przyszłości sektora usług biznesowych i wyzwaniach w globalnej ekonomii. Poświęcona była również między innymi rozwojowi gospodarczemu Polski w ostatniej dekadzie oraz perspektywom na kolejne lata.

Prezes Tomasz Suchański wziął między innymi udział w okrągłym stole poświęconym potencjałowi średnich miast w rozwoju usług biznesowych: “Medium – size cities as a new emerging location for BSS”, który odbył się w drugim dniu wydarzenia. Tematem dyskusji było m.in. zaangażowanie takich firm jak Żabka we współpracę z lokalnymi samorządami na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, inwestycji i działanie na rzecz lokalnych społeczności. Udział w niej wzięli również Jolanta Jaworska, Roman Ciepiela, Dariusz Sliwowski i Łucja Sromecka.

Konferencja ABSL Summit, organizowana od dziesięciu lat, rokrocznie gromadzi ponad tysiąc uczestników. W bieżącej edycji uczestniczyli m.in. Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz, były premier Marek Belka. Tegoroczne wydarzenie swoją obecnością zaszczycił również b. Prezydent USA, Bill Clinton.

Podczas Konferencji rozdano również nagrody w konkursie ABSL Start-Up Challenge 2019.

Poprzedni
Następny