– Cieszymy się, że udaje nam się cały czas rozwijać ofertę usług dodatkowych dla naszych klientów. Mamy na uwadze, że konsumentom zależy na wygodzie i chcą załatwić kilka spraw w jednym miejscu, szybko i bez stania w kolejkach. Nasze dotychczasowe produkty przedpłacone, jak karty podarunkowe Amazon czy Netflix, pieniądz elektroniczny Paysafecard, Paysafecard direct czy doładowanie do PlayStation Store i Google Play, cieszą się dużą popularnością. Wprowadzona właśnie karta podarunkowa Allegro to idealny prezent dla kogoś bliskiego, ale także osób, których preferencji nie znamy aż tak dobrze – pozwala na swobodne wybranie produktów spośród milionów dostępnych na największym portalu aukcyjnym w Polsce. To upominek, który można trakcie internetowych zakupów wymienić na konkretne produkty tak szeroko, że z pewnością każdemu przypadnie do gustu – podkreśla Przemysław Tomaszewski  Dyrektor Ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług  sieci Żabka.  

Karta przedpłacona Allegro daje możliwość zakupu wielu przedmiotów od wielu sprzedających. Może zostać wykorzystana do jednej płatności, obniżając wartość transakcji o dany nominał – odpowiednio o 25, 50 lub 100 złotych.

Zakup karty podarunkowej jest niezwykle łatwy – kasjer skanuje odpowiadający wybranemu przez klienta nominałowi kod kreskowy znajdujący się na odwrocie karty. Uzyskany kod klient lub osoba obdarowana może wpisać w swoim koszyku na stronie www.allegro.pl lub w aplikacji Allegro. Karta jest dostępna we wszystkich sklepach Żabka.

To kolejna usługa Allegro dostępna w sieci Żabka.  Klienci sklepów mogą zamawiać paczki Allegro Smart z odbiorem w placówkach sieci. W ubiegłym roku firmy przygotowały wspólną promocję dla decydujących się na tę formę dostawy, w ramach której otrzymywali przy odbiorze przesyłki kupon uprawniający do odbioru napoju.

W sklepach sieci Żabka dostępna jest szeroka oferta usługowa. Klienci mogą skorzystać z opcji nadania i odbioru paczek z Poczty Polskiej oraz DHL Parcel, kupić i zarejestrować starter GSM, doładować telefon, opłacić rachunki, a także kupić prepaid energetyczny czy wypłacić gotówkę (cash back). W wybranych sklepach klienci mają możliwość skorzystania z LOTTO i wygrać miliony złotych. W tym roku firma wprowadziła również do asortymentu kartę podarunkową Amazon i Netflix. Warszawskie Żabki oferują dodatkowo możliwość doładowania karty miejskiej. Szczegóły na temat oferowanych usług dostępne są na: https://www.zabka.pl/wygodne-uslugi.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny