Ludzie młodzi są pomysłowi i innowacyjni, a realizowane przez nich projekty często bardzo nowatorskie. Młodzi ludzie chcą pracować dla Żabki, a my chcemy ich zatrudniać, dlatego chętnie zaangażowaliśmy się w Program Kariera. Oferujemy staże w obszarze e-commerce i analizy biznesowej w naszej centrali w Poznaniu, w czasie których nasi specjaliści chętnie podzielą się ze stażystami swoim doświadczeniem i wiedzą. Wierzymy, że staż w Żabce będzie dla wybranych przez nas kandydatów cennym doświadczeniem zawodowym. Zrobimy wszystko, by w tej trudnej sytuacji związanej z pandemią, warunki pracy były bezpieczne – dlatego oferujemy możliwość pracy home office oraz pracę w trybie hybrydowym z zachowaniem rygorystycznych warunków sanitarnych – mówi Jolanta Bańczerowska, Członkini Zarządu, Obszar Strategii Personalnej Żabka Polska.

Żabka oferuje staże 3 wybranym kandydatom: dwa w departamencie analiz biznesowych i jeden w inkubatorze biznesu. Wybrani przez Żabkę kandydaci odbędą staże w Poznaniu. Potrwają one 3 miesiące i będą płatne 3500 zł miesięcznie. Zgłoszenia na wybrany staż studenci mogą wysyłać za pośrednictwem dedykowanej programowi strony www.programkariera.pl w terminie od 15 marca do 15 maja br. Po tym terminie pracodawcy przeprowadzą z kandydatami ostateczne rozmowy rekrutacyjne, co zaowocuje rozpoczęciem od 15 czerwca br. staży przez wybranych kandydatów.

Konkurs Program Kariera organizowany jest przez Stowarzyszenie Polska Rada Biznesu. Program funkcjonuje na rynku od 2003 r., zdobywając z roku na rok coraz większą popularność, co przekłada się na coraz większą liczbę zgłoszeń studentów i przystępujących do programu firm. Skierowany jest do studentek i studentów oraz absolwentek i absolwentów studiów w Polsce lub za granicą. Ze statystyk prowadzonych przez organizatorów wynika, że co czwarty uczestnik Programu Kariera, po odbytym stażu otrzymuje propozycję pracy w firmie, w której odbywał praktyki.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny