Szanowni Klienci,

informujemy, że w związku ze stwierdzeniem nieprawidłowego oznakowania  produktu, tzn. brakiem oznakowania w języku polskim, w tym polskich nazw występujących alergenów  w produkcie: PEANUT M&M’S ICE CREAM 62g, wyprodukowanym przez: Mars Wrigley Confectionery, dystrybutor Mars Polska Sp. z o.o.oznakowanym numerami partii 028D2DOE01, 028D3DOE01, 028E1DOE01 i datą minimalnej trwałości 31.12.2021 r. podjęto decyzję o wycofaniu ze sprzedaży w/w partii towaru. Spożycie produktów w/w partii przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników tj. soja, mleko, laktoza lub orzeszki ziemne,  może wywołać negatywne skutki zdrowotne.

Apelujemy do wszystkich Klientów, którzy zakupili powyższe produkty o ich nie spożywanie i wyrzucenie lub zwrócenie zakupionego towaru.

Zwrotu należy dokonać w najbliższym sklepie Żabka, w którym dokonano zakupu, a za przyniesiony produkt otrzymają Państwo zwrot pieniędzy w kwocie ceny zakupu. 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuacją. Działanie firmy Żabka Polska podyktowane jest troską o bezpieczeństwo Konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów.

Z wyrazami szacunku
Żabka Polska

Poprzedni
Następny