Donut, swoim wyglądem, idealnie wpisuje się w atmosferę nadchodzącego Święta Zakochanych i z pewnością umili dzień  klientom sieci oraz ich najbliższym. Pyszna przekąska, która doda energii w drodze do pracy czy na uczelnię stanowi świetny dodatek do świeżo parzonej kawy dostępnej w każdym sklepie Żabka. Cena donuta to jedyne2,49 zł, natomiast zestaw można kupić już od 4,49zł.

– „Święta okazjonalne takie jak Walentynki stwarzają doskonałą okazję do rozwijania oferty produktów, maksymalnie dopasowując się do potrzeb klientów. Dotychczas w sklepach Żabka można było dostać takie donuty jak: Halloween, Piłkarski, Bożonarodzeniowy czy Wielkanocny, tym razem przygotowaliśmy słodkiego donuta na 14 lutego”– podkreśla Biuro Prasowe Żabka Polska.

Sieć Żabka stale wzbogaca i urozmaica ofertę kącika Żabka Café także produktami okazjonalnymi. Wszystkie takie punkty zawierają rozbudowaną ofertę w postaci świeżo parzonej kawy, w tym: espresso, latte, cappuccino czy czarnej z mlekiem, a także liczne przekąski na ciepło, takie jak hot dog, zapiekanki, panini czy tortille, które można spożyć w wygodnej strefie gastronomicznej.

Poprzedni
Następny