Wieprzowina po azjatycku oraz kurczak po wietnamsku to dania gotowe przygotowane na bazie makaronu, które swoim smakiem i aromatem przenoszą do odległej Azji. Inspirowane, popularnym w tamtej części świata, street foodem, to bogactwo smaku stanowi ciekawą alternatywę dla fast foodów czy dań mrożonych, na które często decyduje się dzisiejszy, żyjący w biegu konsument. Oba dania dostępne są w wygodnym opakowaniu o gramaturze 300 g, w cenie: 9,99zł i z pewnością sprawdzą się jako gotowy obiad w pracy czy w domu.

Wielu z nas żyje w pośpiechu, jesteśmy zapracowani i często brakuje albo szkoda nam czasu na przyrządzanie posiłków. Dla takich właśnie osób wprowadziliśmy do naszej oferty azjatyckie dania gotowe Szamamm. Chcemy pokazać klientom, że zawsze pod drodze mogą kupić dobry posiłek do podgrzania w pracy czy w domu, w przystępnej cenie.Szamamm, marka własna Żabki jest rozwiązaniem dla każdego, kto jest głodny, a nie ma czasu lub ochoty na gotowanie – komentuje Biuro Prasowe, w firmie Żabka.

Marka Szamamm oferuje także całą gamę innych gotowych obiadów z kurczakiem i wieprzowiną, zup oraz mięs. Wśród nowości w ofercie Żabki pojawił się, m.in. Kurczak w sosie kokosowym z makaronem ryżowym, Kurczak w żółtym curry z ryżem i Kurczak z czerwonym curry z ryżem, a także Wieprzowina po kantońsku z ryżem oraz Wieprzowina z grzybami mun, groszkiem i makaronem ryżowym. Dania dostępne są w wygodnych i poręcznych opakowaniach, dzięki czemu można zabrać je ze sobą do biura czy na uczelnię i delektować się tam egzotycznymi smakami. Dania gotowe Szamamm to wygodne rozwiązanie dla każdego, kto w ofercie sklepu convenience szuka pomysłu na szybki, smaczny i oryginalny posiłek.

Największa w Polsce sieć sklepów convenience stale rozwija produkty marki własnej oraz rozbudowuje swoją ofertę dań gotowych, wychodząc w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom klientów. Produkty Szamamm dostępne są we wszystkich/ w wybranych placówkach Żabki.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny