Szanowni Klienci,

w związku z informacją otrzymaną od dostawcy Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o., dotyczącą możliwości wystąpienia bakterii z grupy Salmonella w produkcie: 10913919 CUKIERKI KINDER SCHOKO BONS 125G,oznakowanego terminem przydatności do spożycia:2022-07-24, nr partii: L345R03, jesteśmy zobligowani do wycofania ze sprzedaży w/w partii towaru.

Apelujemy do wszystkich Klientów, którzy zakupili powyższe produkty o ich nie spożywanie i wyrzucenie lub zwrócenie zakupionego towaru.Produkt może być niebezpieczny dla zdrowia konsumenta.

Zwrotu należy dokonać w sklepie Żabka, w którym dokonano zakupu, a za przyniesiony produkt otrzymają Państwo zwrot pieniędzy w kwocie ceny zakupu.

Opcjonalnie zaleca się również kontakt z zespołem ds. obsługi konsumentów dostawcy pod adresem mailowym: serwis.konsumencki@ferrero.com.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuacją. Działanie Żabka Polska podyktowane jest troską o bezpieczeństwo Konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów.

Z wyrazami szacunku,
Żabka Polska

Poprzedni
Następny