Obserwujemy, że klienci naszej sieci, doceniają możliwość skorzystania w sklepach Żabka z licznych oferowanych przez nas usług dodatkowych. Popularne są między innymi produkty przedpłacone w tym niedawno wprowadzone do oferty karty podarunkowe Amazon, transakcje Paysafecard, Paysafecard direct czy doładowanie do PlayStation Store i Google Play. Karta Netflix pozwoli naszym klientom w szybki i łatwy sposób skorzystać z doładowania konta Netflix. Tylko w naszych placówkach, klienci mogą zadecydować o wartości doładowania, w przedziale od 40 złotych do 500 złotych. Do tej pory na rynku dostępne były jedynie karty w dwóch wariantach cenowych: 60 złotych i 120 złotych – podkreśla Przemysław Tomaszewski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług w firmie Żabka Polska.  Karta może stanowić również ciekawy, uniwersalny pomysł na prezent dla fanów domowego kina, którzy mogą opłacić swój abonament w ramach konta Netflix.

Karta przedpłacona Netflix pozwala na łatwy dostęp, na wybranym urządzeniu, do znanych i lubianych na całym świecie filmów, dokumentów, programów rozrywkowych czy seriali, poprzez serwis www.netflix.com. Wystarczy wejść na następnie na swoje konto w witrynie Netflix i wprowadzić znajdujący się na paragonie ze sklepu Żabka kod PIN. W ten sposób środki pieniężne zostaną dodane do osobistego profilu na serwisie. Karta nie posiada daty ważności i można wykorzystać ją w dogodnym terminie. Na paragonie znajdują się również dodatkowe informacje dotyczące doładowania konta.

W sklepach największej w Polsce sieci typu convenience dostępna jest najszersza oferta usługowa. Klienci mogą skorzystać na przykład z opcji nadania i odbioru paczek z Poczty Polskiej oraz DHL Parcel, kupić i zarejestrować starter GSM , doładować telefon czy opłacić rachunki i kupić prepaid energetyczny, wypłacić gotówkę (cash back). Niedawno firma wprowadziła również do asortymentu kartę podarunkową Amazon umożliwiającą zakupy na stronie www.amazon.de. Warszawskie Żabki oferują dodatkowo możliwość doładowania karty miejskiej. Szczegóły na temat oferowanych usług dostępne są na: https://www.zabka.pl/wygodne-uslugi.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny