Codziennie, świeżo, smacznie i różnorodnie

Codziennie, świeżo, smacznie i różnorodnie

Dlaczego to jest takie pyszne?

Najwyższej jakości świeże produkty idealne na przerwę w pracy

Rozsmakuj się w ofercie kulinarnej Le’Frog – daniach lunchowych, sałatkach, przekąskach śniadaniowych, deserach i niecodziennych napojach. Są gotowe do spożycia bez podgrzewania, przyrządzone i pomyślane tak, by idealnie nadawały się na przerwę w pracy. Porcje lunchowe zaspokoją głód utrzymując poczucie lekkości i gotowości do działania.

Przygotowane przez kucharzy, ręcznie pakowane

Propozycje kulinarne Le’Frog to precyzyjnie skomponowane, często autorskie dania naszych kucharzy. Ich przygotowaniem, od doboru składników po obróbkę i ułożenie zawsze zajmują się profesjonaliści, dokładnie tak, jakbyś zamawiał je w restauracji.
Opakowania plombowane i datowane są ręcznie. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa.

Świeże – na sklepowej półce do 24 godzin od przygotowania

Le’Frog to dania o niespotykanie krótkim terminie ważności. Od momentu przygotowania do znalezienia się na półce mija zawsze mniej niż 24 godziny. Ich całkowity termin ważności to 3 dni – jeżeli więc nie uda Ci się zjeść ich w pracy, możesz zawsze sięgnąć po nie następnego dnia.

Happy Hours
Codziennie po 17:00 -30% na wszystkie dania

Le’Frog to świeżość bez kompromisów. Dlatego każdego dnia, po godzinie 17:00 kupisz nasze dania w cenach obniżonych o 30%, byś jutro rano znalazł na półce tylko nowe porcje.

Zawsze coś nowego

W Le’Frog karta menu zmienia się regularnie. Szukaj na półkach nowości, daj się zaskoczyć daniami i smakami, których nigdy wcześniej nie próbowałeś.