Rozwój

Rozwój w Żabce

Kulisy biznesu
materiały edukacyjne

Poznaj materiały dotyczące prowadzenia biznesu z Żabką.
W tej sekcji znajdziesz wideo i podcasty z różnych obszarów tematycznych dotyczących funkcjonowania sklepów Żabka

Ponad 8000 franczyzobiorców – dołącz do nich już teraz! Ponad 8000 franczyzobiorców – dołącz do nich już teraz!

Życie pisze różne scenariusze, czego doskonałym przykładem są bohaterowie naszego filmu. Zawsze jest jednak czas na zmianę – a zwłaszcza na lepsze. Poznaj historię kilku naszych franczyzobiorców (a jest ich już ponad 8000!) i dowiedz się, dlaczego przystąpili do sieci Żabka. Sprawdź, co możesz zyskać po dołączeniu do naszego grona!

Franczyza z Żabką: pomysł na własny biznes dla przedsiębiorczych kobiet Franczyza z Żabką: pomysł na własny biznes dla przedsiębiorczych kobiet

Kobiety są przedsiębiorcze i świetnie radzą sobie we własnym biznesie w ramach franczyzy, z sukcesem prowadząc swoje sklepy na lokalnych rynkach. Zobacz, jak przy wsparciu sieci, rozwija skrzydła jedna z ponad 6000 franczyzobiorców w sieci Żabka.

Własny biznes? To proste! Własny biznes? To proste!

„Wiem, że nigdy nie wrócę do pracy na etacie. Żabka pozwala mi się rozwijać i realizować” – mówi Pan Damian z Leszna. Poprowadź sklep pod znanym szyldem i tak jak nasi bohaterowie zmień swoje życie!

Pani Iza franczyzobiorczyni sklepu Żabka Pani Iza franczyzobiorczyni sklepu Żabka

„Lubię to co robię i lubię kontakt z ludźmi. Spełniam swoje marzenia i realizuje założone cele” – mówi Pani Iza, franczyzobiorczyni prowadząca od 8 lat sklep Żabka w Różankach k/Gorzowa Wlkp.

Karol Selerski Franczyzobiorca sklepu Żabka Karol Selerski Franczyzobiorca sklepu Żabka

Partner ds. sprzedaży zawsze służył pomocą kiedy tylko tego potrzebowałem. /…/ Mój sklep został otwarty świeżo po remodellingu, wszyscy widzimy już efekty zmian, wzrosły nam przede wszystkim obroty.

Siła przedsiębiorczych kobiet Siła przedsiębiorczych kobiet

Większość franczyzobiorców w sieci Żabka to kobiety i świetnie radzą sobie w tym biznesie. Wielu z powadzeniem udaje się łączyć obszar zawodowy z prywatnym życiem. Poznaj silne i przedsiębiorcze panie, które wykorzystują swoje talenty w zarządzaniu własnym sklepem. Co je motywuje do działania i jaki mają pomysł na własny rozwój.

Dołącz do 7000 wspaniałych – poznaj naszych franczyzobiorców Dołącz do 7000 wspaniałych – poznaj naszych franczyzobiorców

Franczyza w Żabce to doskonała okazja do rozwijania swoich umiejętności i poszerzanie swojej wiedzy z zakresu prowadzenia sklepu. Jeśli marzysz o własnym biznesie, interesuje Cię handel lub po prostu chcesz się uniezależnić, może zainteresuje Cię dołączenie do grona naszych franczyzobiorców. Przedstawiamy historie Pawła, Kuby, Wacława i Natalii – wspaniałych franczyzobiorców Żabki, którzy są częścią społeczności liczącej już ponad 7000 osób. Sprawdź, jak wygląda prowadzenie sklepu Żabka! Franczyza – Żabka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Rozpoczęcie własnej działalności nie należy do najłatwiejszych zadań. W takich sytuacjach wiele rzeczy może pójść nie tak – nawet jeśli z sukcesem uda nam się otworzyć swój biznes, piętrzące się problemy mogą utrudnić jego rozwijanie. Awarie sprzętu, konieczność szkolenia pracowników, uzupełnianie towaru, organizowanie akcji promocyjnych… To wszystko wymaga bez wątpienia zdolności analizowania i planowania działań.

Przewiń w górę