Prosto z pieca

OFERTA PROSTO Z PIECA

5 50

Wołowiner

7 50

Chrupbox

6 90

Zapiekanka

5 50

Wegger

6 50

Kurczaker

6 50

Zapiekanka

4 99

Łódeczki ziemniaczane

4 99

Frytki

Akcja promocyjna obowiązuje w wybranych sklepach Żabka w dniach 22.05-02.07.2024 roku lub do wyczerpania zapasów. Informacje o cenie produktów znajdują się na etykietach cenowych bądź cenniku. Wszystkie ceny w PLN i zawierają VAT. Ceny przed obniżką w konkretnych sklepach są dostępne na oznaczeniach cenowych przy towarach. Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy.

CHRUPBOX

Frytki + stripsy z kurczaka

Gotowy na wybuch smaku? Włóż do ust niezwykłe połączenie chrupiących, soczystych i smakowitych kawałków kurczaka oraz złocistych frytek, wszystko to wypieczone perfekcyjnie w naszym piecu, aby dostarczyć Ci prawdziwie niezapomnianych doznań kulinarnej przyjemności! Daj swoim kubkom smakowym prawdziwy powód do radości – sięgnij po nasz Chrupbox już dziś!

270 g

Oferta dotyczy wybranych sklepów

Cena przed obniżką: 11,99 zł

WOŁOWINER

Czy jesteś gotowy na prawdziwy festiwal smaków? Przygotuj się na niezapomnianą podróż kulinarnej przyjemności, która rozpocznie się od pierwszego kęsa naszego soczystego burgera z wołowiną. Delikatnie grillowany, aromatycznie przyprawiony i ukoronowany świeżymi warzywami oraz sosem, nasz burger z wołowiną to prawdziwe arcydzieło smaku, które rozbudzi Twoje kubki smakowe do życia!

Oferta dotyczy wybranych sklepów

Cena przed obniżką: 8,99 zł

ZAPIEKANKA

Odkryj nowy wymiar smaków w naszej rozgrzewającej zapiekance z pieczarkami i serem. Płatki pieczarki przyrumienione na złoto, delikatnie posypane świeżymi ziołami i obficie pokryte warstwami serów, tworzą doskonałą harmonię smaków, która rozpływa się w ustach.

Oferta dotyczy wybranych sklepów

Cena przed obniżką: 9,99 zł