Dowiedz się więcej o ofercie franczyzowej

tel.: 800 207 208
e-mail: franczyza@zabka.pl
Dołącz do nas

To dlatego warto wybrać Żabkę

Zysk

12 000

złotych podstawowego przychodu + 3000 złotych miesięcznie przez pierwsze pół roku

Oferta specjalna dotyczy nowych Franczyzobiorców, którzy rozpoczną współpracę z Żabka Polska Sp. z o.o. w okresie od 01.10.2018 do 28.02.2019 roku (tj. podpiszą umowę współpracy franczyzowej). Możliwość korzystania z oferty specjalnej przysługuje Franczyzobiorcy w odniesieniu do pierwszego sklepu, który prowadzi w sieci.

Założenia oferty specjalnej :

 1. Żabka Polska Sp. z o.o. zapewnia nowemu Franczyzobiorcy uzyskanie przychodu z działalności handlowej w sklepie w wysokości nie mniej niż 12.000 zł netto miesięcznie przez pierwsze pełne 6 miesięcy działalności po otwarciu sklepu.
 2. Żabka Polska Sp. z o.o. zapewnia Franczyzobiorcy dodatkowo do 3.000 zł netto miesięcznie przyznawane po pierwszych 3 pełnych miesiącach działalności handlowej, a przez następne 3 miesiące do 3.000,00 zł netto co miesiąc.
 3. Warunkiem uzyskania przychodów określonych w pkt 1 i 2 powyżej jest to, że Franczyzobiorca przez pierwsze pełne 6 miesięcy działalności łącznie:
  • uzyska średni poziom weryfikacji standardów jakościowych sklepu powyżej 80% w każdym miesiącu,
  • będzie miał otwarty sklep we wszystkie dni miesiąca (z wyłączeniem 25 grudnia i Niedzieli Wielkanocnej),
  • prowadzi działalność w sklepie w dniach niehandlowych nie krócej niż przez 8 godz. w wybranych godzinach (w zakresie dopuszczalnym przez obowiązujące przepisy prawa).
 4. Oferta nie dotyczy drugiego i kolejnego sklepu oraz sklepów w procesie zmiany Franczyzobiorcy.
 5. Przychód określony w pkt 1 i 2 powyżej jest elementem rabatu zakupowego z działalności gospodarczej Franczyzobiorcy w sklepie.
 6. Po upływie okresu pierwszych pełnych 6 miesięcy działalności handlowej Franczyzobiorca osiąga przychody na zasadach ogólnych wynikających z umowy współpracy franczyzowej.
 7. W razie rozwiązania umowy współpracy franczyzowej przed upływem pierwszych 3 pełnych miesięcy prowadzenia działalności handlowej w sklepie, dodatkowy przychód określony w pkt 2 powyżej nie jest należny.
 8. Szczegółowe zasady współpracy franczyzowej określa umowa współpracy franczyzowej wraz z załącznikami zawierana przez Franczyzobiorcę z Żabka Polska Sp. z o.o.
 9. Szczegółowe warunki niniejszej oferty specjalnej określa instrukcja do umowy współpracy franczyzowej wydana przez Żabka Polska Sp. z o.o.
Sklep

100%

Otrzymaj w pełni wyposażony i zatowarowany sklep

Franczyzobiorcy sieci Żabka otrzymują w pełni zatowarowany, komplety do prowadzenia sklep w bardzo korzystnej lokalizacji.  Sklep odpowiada na potrzeby współczesnego Klienta, który będąc niemal przez cały dzień w biegu może szybko zaspokoić głód, a także załatwić bieżące sprawy dzięki szerokiemu pakietowi usług jak odbiór paczki czy opłacenie drobnych rachunków.  Dużą popularnością cieszy się stoisko Żabka Café ze świeżo mieloną kawa oraz ciepłymi przekąskami jak np. hot dogi czy zapiekanki, a także szeroka oferta szybkich przekąsek z kanapkami czy sałatkami.

Kliknij i zobacz, jak może wyglądać Twój sklep!

Lista zadań - 5000

5 000

Potrzebujesz tylko 5000 złotych na start własnego biznesu!

Żabka oferuje na rynku jeden z najniższych wkładów własnych, obejmujących koszt kasy fiskalnej, opłatę za koncesję, refundowaną po 3 miesiącach prowadzenia działalności oraz zakup towarów regionalnych. Nasi Franczyzobiorcy, to nasi partnerzy biznesowi, w których rozwój i kompetencje firma Żabka Polska inwestuje podczas całej współpracy. 

Logo Żabka

98%

Działaj pod znanym szyldem, który zna 98% polskich konsumentów

Żabka to największa sieć wygodnych, małych sklepów w bardzo korzystnych lokalizacjach. Marka jest już 20 lat na rynku i rozpoznaje ją aż 98% konsumentów. Dzięki efektywnym działaniom marketingowym, wspierającym sprzedaż, Franczyzobiorcy mogą mieć pewność, że Klienci na bieżąco otrzymują informacje o ofercie oraz usługach dostępnych w sklepie. 

Opinie naszych franczyzobiorców

Karol Selerski Franczyzobiorca sklepu Żabka

Karol Selerski

Partner ds. sprzedaży zawsze służył pomocą kiedy tylko tego potrzebowałem. /.../ Mój sklep został otwarty świeżo po remodellingu, wszyscy widzimy już efekty zmian, wzrosły nam przede wszystkim obroty.

Biznes na wyciągnięcie ręki

.

Skorzystaj z gotowego przepisu na biznes.

Otwórz z nami własną Żabkę

.

Dołącz do grona 3500 franczyzobiorców.

Przydatne informacje

Wykres wzrostu

Oferujemy

Przeczytaj więcej
Lista zadań

Oczekujemy

Przeczytaj więcej
Chmurki czatu

Najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj więcej

Dowiedz się więcej o ofercie franczyzowej

Kontakt telefoniczny

tel. kom. 800 207 208

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Dołącz do nas