Dowiedz się więcej o ofercie franczyzy

tel.: 800 207 208
e-mail: franczyza@zabka.pl
Dołącz do nas

Poznaj opinie naszych franczyzobiorców

Dominik Urbanowicz, franczyzobiorca ze Szczecina
Lubię się rozwijać. Cieszę się, że mam taką możliwość z Żabką i że mogę realnie wpływać na wysokość moich dochodów
Dominik Urbanowicz, franczyzobiorca ze Szczecina
Dlaczego biznes z Żabką? Co przekonało Pana do tego modelu współpracy?

Zanim otworzyłem swój sklep, pracowałem dla innej sieci franczyzowej, gdzie zdobyłem doświadczenie w pracy z klientem i kierowaniu zespołem. W pewnym momencie stwierdziłem, że fajnie byłoby poprowadzić swój biznes, mieć możliwość dalszego rozwoju, wpływ na swój dochód, a także być swoim szefem i dysponować mądrze i efektywnie swoim czasem.

Zdecydowałem się na współpracę franczyzową z Żabką, ponieważ znałem osobę, która bardzo była zadowolona z prowadzenia swojego biznesu z tą siecią. Po zapoznaniu się z ofertą, stwierdziłem, że chcę spróbować poprowadzić własny sklep w Szczecinie, bo model franczyzy proponowany przez Żabkę bardzo mi się spodobał. Jestem osobą, która lubi się rozwijać, cieszę się, że mam taką możliwość, że mogę realnie wpływać na wysokość moich dochodów, ale także swobodnie dysponować własnym czasem.

Jakie aspekty obecnej współpracy uważa Pan za najatrakcyjniejsze?

Prowadząc własny biznes jestem odpowiedzialny za zarządzany przeze mnie sklep, moje przychody, ale także pracowników. Udało mi się skompletować zgrany zespół, z którym świetnie mi się współpracuje. Chętnie działam także na rzecz sieci, która aktywnie wspiera mój biznes. Od początku sierpnia 2020 roku jestem Partnerem ds. Szkoleń i z przyjemnością dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z kandydatami na nowych franczyzobiorców.

Życie to nie tylko Żabka. Jak dzięki franczyzie zmieniło się Pana życie?

Jednym z moich marzeń, które udało mi się zrealizować dzięki franczyzie z Żabką, było kupienie własnej działki rekreacyjnej, gdzie mógłbym odpoczywać. Po niecałych dziesięciu miesiącach działalności udało mi się wygospodarować środki na zakup miejsca, gdzie mogę spędzać wolny czas i odpocząć od codzienności. Kiedy pogoda pozwala, spędzam tam każdą wolną chwilę i z radością wkładam serce w prace, które sprawiają, że moja działka staje się jeszcze piękniejsza.

Czytaj więcej
Jan Milon, franczyzobiorca z Zakopanego
Dbam o to, by zadowalać klientów, wsłuchuję się w ich potrzeby. Naprawdę lubię to, co robię i daje mi to satysfakcję.
Jan Milon, franczyzobiorca z Zakopanego
Jak to się stało, że rozpoczął Pan współpracę z Żabką?

Wcześniej przez lata związany byłem ze strażą pożarną. To taka rodzinna tradycja, strażakami byli także mój pradziadek, dziadek oraz ojciec. Chciałem jednak zapewnić jak najlepszy byt mojej rodzinie, zajmowałem się w życiu różnymi zajęciami, byłem kucharzem, pracowałem na żwirowni, później zająłem się budowlanką gdzie odpowiadałem za obsługę maszyn, ale praca w tej branży to zajęcie sezonowe, dlatego zimą, gdy jest przestój, zacząłem szukać pomysłu na nowy biznes i znalazłem ogłoszenie o franczyzie w Żabce. Zdecydowałem się zgłosić.

 Szukałem przede wszystkim stabilnego pomysłu na biznes, którym nie rządzi aktualna aura czy koniunktura, który będzie zawsze przynosił stabilne przychody. Moja mama prowadziła sklep w latach 90., stąd pomysł na własną Żabkę wydał mi się warty rozważenia – z perspektywy czasu sądzę, iż nie myliłem się, a to była dobra decyzja. Dbam o to, by zadowalać klientów, wsłuchuję się w ich potrzeby. Naprawdę lubię to, co robię i daje mi to satysfakcję.

Co dało Panu założenie własnego biznesu?

Czuję, że jestem panem swojego losu. Oczywiście, na początku było trudno, musiałem się wszystkiego nauczyć, ale dało mi to satysfakcję, poprawiło się moje samopoczucie i samoocena. Teraz czuję się spełniony jako franczyzobiorca, potrafię efektywnie zarządzać moimi placówkami.

A jak wygląda życie poza Żabką?

Najważniejsze są dla mnie moje córki i czas, jaki spędzamy razem. Cieszę się, że jestem w stanie tak ułożyć każdy dzień, by móc poświęcić go im jak najwięcej. Z pewnością nie byłoby to możliwe na etacie. Mam także czas na realizację swojej pasji, jaką jest jazda motocrossem. Mam to szczęście, że mieszkam w górach, gdzie pięknych terenów do eksploracji nie brakuje.

Czytaj więcej

To dlatego warto wybrać biznes z Żabką

Zysk

16 000 złotych podstawowego przychodu przez pierwsze 12 miesięcy działalności

Oferta specjalna dotyczy nowych Franczyzobiorców, którzy rozpoczną współpracę z Żabka Polska Sp. z o.o. w okresie od 01.03.2020 do 28.02.2021 roku (tj. podpiszą umowę współpracy franczyzowej). Możliwość korzystania z oferty specjalnej przysługuje Franczyzobiorcy w odniesieniu do pierwszego sklepu, który prowadzi w sieci.

Założenia oferty specjalnej :

 1. Żabka Polska Sp. z o.o. zapewnia nowemu Franczyzobiorcy uzyskanie przychodu z działalności handlowej w sklepie w wysokości nie mniej niż 16.000 zł netto miesięcznie przez pierwsze pełne 12 miesięcy działalności po otwarciu sklepu.
 2. Warunkiem uzyskania przychodu określonego w pkt 1 powyżej jest to, że Franczyzobiorca przez pierwsze pełne 12 miesięcy działalności łącznie:
  • uzyska średni poziom weryfikacji standardów jakościowych sklepu powyżej 80% w każdym miesiącu,
  • będzie miał otwarty sklep we wszystkie dni miesiąca (z wyłączeniem 25 grudnia i Niedzieli Wielkanocnej),
  • prowadzi działalność w sklepie w dniach niehandlowych nie krócej niż przez 8 godz. w określonych godzinach (w zakresie dopuszczalnym przez obowiązujące przepisy prawa).
 3. Oferta nie dotyczy drugiego i kolejnego sklepu.
 4. Przychód określony w pkt 1 powyżej będzie rozliczany w postaci rabatu zakupowego z działalności gospodarczej Franczyzobiorcy w sklepie.
 5. Po upływie okresu pierwszych pełnych 12 miesięcy działalności handlowej Franczyzobiorca osiąga przychody na zasadach ogólnych wynikających z umowy współpracy franczyzowej.
 6. Szczegółowe zasady współpracy franczyzowej określa umowa współpracy franczyzowej wraz z załącznikami zawierana przez Franczyzobiorcę z Żabka Polska Sp. z o.o.
 7. Szczegółowe warunki niniejszej oferty specjalnej określa instrukcja do umowy współpracy franczyzowej wydana przez Żabka Polska Sp. z o.o.
Sklep

100% Otrzymaj w pełni wyposażony i zatowarowany sklep

Otworzenie i prowadzenie sklepu na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowane – trzeba poszukać lokalu w dobrym miejscu, wyposażyć go, wypełnić półki towarem i zadbać o reklamę, która przyciągnięcie klientów. Tymczasem tymi wszystkim zadaniami zajmuje się Żabka. To właśnie od sieci przedsiębiorcy otrzymują w pełni zatowarowany, kompletny do prowadzenia sklep w bardzo korzystnej lokalizacji – gotowy do przyjmowania klientów i generowania obrotów. Sklep Żabka odpowiada na potrzeby współczesnego Klienta, który będąc niemal przez cały dzień w biegu może szybko zaspokoić głód, a także załatwić bieżące sprawy, dzięki szerokiemu pakietowi usług jak odbiór paczki czy opłacenie drobnych rachunków.  Dużą popularnością cieszy się stoisko Żabka Café ze świeżo mieloną kawą oraz ciepłymi przekąskami takimi jak hot dogi czy zapiekanki, a także szeroka oferta szybkich przekąsek z kanapkami czy sałatkami.

Kliknij i zobacz, jak może wyglądać Twój sklep!

Lista zadań - 5000

5 000 Potrzebujesz tylko 5000 złotych na start własnego biznesu!

Żabka  wymaga wkładu własnego jednego z najniższych na rynku, obejmującego jedynie koszt kasy fiskalnej, opłatę za koncesję, refundowaną po 3 miesiącach prowadzenia działalności oraz zakup towarów regionalnych. Cała reszta jest po stronie sieci – Żabka wynajmuje lokal, opłaca czynsz oraz zapewnia wyposażenie i zatowarowanie sklepu. Żabka wspiera franczyzobiorców nie tylko odciążając ich finansowo. Skutecznie poszukuje rozwiązań mających na celu optymalizację działań franczyzobiorców i tworzy zaplecze technologiczne usprawniające zarządzanie sklepem. Wśród ciekawszych rozwiązań jest specjalna aplikacja mobilna - frappka, która umożliwia bieżące monitorowanie tego, co dzieje się w sklepie. Żabka prowadzi  również szereg szkoleń sprzedażowych, z technik obsługi klienta, zarządzania zespołem, podatkowych czy obiegu dokumentów. Zapewnia także wsparcie marketingowe i w obszarze IT. Co ważne w rozwój i kompetencje franczyzobiorców firma Żabka Polska inwestuje przez cały czas trwania całej współpracy. . 

Logo Żabka

97% Działaj pod znanym szyldem, który zna 97% polskich konsumentów

Żabka to największa sieć wygodnych, małych sklepów znajdujących się w dużych i mniejszych miastach. Coraz częściej sklepy pojawiają się również w niecodziennych lokalizacjach jak chociażby w pobliżu miejsc tranzytowych m.in. w warszawskim metrze, ma dworcach kolejowych, w przejściach podziemnych oraz biurowcach. Dzięki dużej elastyczności formatu Żabka jest także obecna w wyjątkowych lokalizacjach jak Kazimierz i Rynek Główny w Krakowie, wrocławski Rynek, pod skocznią narciarską im. Adama Małysza w Wiśle Malince czy jako sklepy modułowe w miejscowościach nadmorskich. Sklepy dostosowywane do potrzeb klientów, którzy oczekują dostępu do szybkich zakupów – w drodze do pracy, w przerwie na lunch czy w trakcie zajęć na uczelni.

Marka jest już 21 lat na rynku i rozpoznaje ją aż 97% konsumentów. Dzięki efektywnym działaniom marketingowym, wspierającym sprzedaż, Franczyzobiorcy Żabki mogą mieć pewność, że Klienci na bieżąco otrzymują informacje o ofercie oraz usługach dostępnych w ich sklepie. 

Materiały video i opinie franczyzobiorców

Kilka kroków do własnej Żabki – poznaj proces wdrożenia do sieci!

.

Sprawdzony model biznesowy Żabki to najlepsza droga do własnej działalności. Już blisko 5000 polskich przedsiębiorców zaufało Żabce. Zobacz jak wygląda droga do prowadzenia własnego sklepu.

Pani Iza franczyzobiorczyni sklepu Żabka

Izabela Mosurek

„Lubię to co robię i lubię kontakt z ludźmi. Spełniam swoje marzenia i realizuje założone cele” – mówi Pani Iza, franczyzobiorczyni prowadząca od 8 lat sklep Żabka w Różankach k/Gorzowa Wlkp.

Żabka – otwarci na 50+

.

Historia pokazuje, że każdy wiek jest dobry by rozpocząć własną działalność gospodarczą. Zgromadzone przez lata doświadczenie i pasja u ludzi w średnim wieku stanowią bezcenny kapitał. Warto wybrać taki biznes, który będzie bezpieczny i rentowny.

Przydatne informacje

Wykres wzrostu Oferujemy Przeczytaj więcej
Lista zadań Oczekujemy Przeczytaj więcej
Chmurki czatu Najczęściej zadawane pytania Przeczytaj więcej

Dowiedz się więcej o ofercie franczyzy

Kontakt telefoniczny

tel. kom. 800 207 208

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Dołącz do nas