Dowiedz się więcej o ofercie franczyzowej

tel.: 800 207 208
e-mail: franczyza@zabka.pl
Dołącz do nas

To dlatego warto wybrać Żabkę

Zysk

15 000

złotych podstawowego przychodu przez pierwsze pół roku

Oferta specjalna dotyczy nowych Franczyzobiorców, którzy rozpoczną współpracę z Żabka Polska Sp. z o.o. w okresie od 01.10.2019 do 31.03.2020 roku (tj. podpiszą umowę współpracy franczyzowej). Możliwość korzystania z oferty specjalnej przysługuje Franczyzobiorcy w odniesieniu do pierwszego sklepu, który prowadzi w sieci.

Założenia oferty specjalnej :

 1. Żabka Polska Sp. z o.o. zapewnia nowemu Franczyzobiorcy uzyskanie przychodu z działalności handlowej w sklepie w wysokości nie mniej niż 15.000 zł netto miesięcznie przez pierwsze pełne 6 miesięcy działalności po otwarciu sklepu.
 2. Warunkiem uzyskania przychodu określonego w pkt 1 powyżej jest to, że Franczyzobiorca przez pierwsze pełne 6 miesięcy działalności łącznie:
  • uzyska średni poziom weryfikacji standardów jakościowych sklepu powyżej 80% w każdym miesiącu,
  • będzie miał otwarty sklep we wszystkie dni miesiąca (z wyłączeniem 25 grudnia i Niedzieli Wielkanocnej),
  • prowadzi działalność w sklepie w dniach niehandlowych nie krócej niż przez 8 godz. w określonych godzinach (w zakresie dopuszczalnym przez obowiązujące przepisy prawa).
 3. Oferta nie dotyczy drugiego i kolejnego sklepu oraz sklepów w procesie zmiany Franczyzobiorcy.
 4. Przychód określony w pkt 1 powyżej będzie rozliczany w postaci rabatu zakupowego z działalności gospodarczej Franczyzobiorcy w sklepie.
 5. Po upływie okresu pierwszych pełnych 6 miesięcy działalności handlowej Franczyzobiorca osiąga przychody na zasadach ogólnych wynikających z umowy współpracy franczyzowej.
 6. Szczegółowe zasady współpracy franczyzowej określa umowa współpracy franczyzowej wraz z załącznikami zawierana przez Franczyzobiorcę z Żabka Polska Sp. z o.o.
 7. Szczegółowe warunki niniejszej oferty specjalnej określa instrukcja do umowy współpracy franczyzowej wydana przez Żabka Polska Sp. z o.o.
Sklep

100%

Otrzymaj w pełni wyposażony i zatowarowany sklep

Franczyzobiorcy sieci Żabka otrzymują w pełni zatowarowany, komplety do prowadzenia sklep w bardzo korzystnej lokalizacji.  Sklep odpowiada na potrzeby współczesnego Klienta, który będąc niemal przez cały dzień w biegu może szybko zaspokoić głód, a także załatwić bieżące sprawy dzięki szerokiemu pakietowi usług jak odbiór paczki czy opłacenie drobnych rachunków.  Dużą popularnością cieszy się stoisko Żabka Café ze świeżo mieloną kawa oraz ciepłymi przekąskami jak np. hot dogi czy zapiekanki, a także szeroka oferta szybkich przekąsek z kanapkami czy sałatkami.

Kliknij i zobacz, jak może wyglądać Twój sklep!

Lista zadań - 5000

5 000

Potrzebujesz tylko 5000 złotych na start własnego biznesu!

Żabka oferuje na rynku jeden z najniższych wkładów własnych, obejmujących koszt kasy fiskalnej, opłatę za koncesję, refundowaną po 3 miesiącach prowadzenia działalności oraz zakup towarów regionalnych. Nasi Franczyzobiorcy, to nasi partnerzy biznesowi, w których rozwój i kompetencje firma Żabka Polska inwestuje podczas całej współpracy. 

Logo Żabka

97%

Działaj pod znanym szyldem, który zna 97% polskich konsumentów

Żabka to największa sieć wygodnych, małych sklepów w bardzo korzystnych lokalizacjach. Marka jest już 21 lat na rynku i rozpoznaje ją aż 97% konsumentów. Dzięki efektywnym działaniom marketingowym, wspierającym sprzedaż, Franczyzobiorcy mogą mieć pewność, że Klienci na bieżąco otrzymują informacje o ofercie oraz usługach dostępnych w sklepie. 

Materiały video i opinie

Żabka – otwarci na 50+

.

Historia pokazuje, że każdy wiek jest dobry by rozpocząć własną działalność gospodarczą. Zgromadzone przez lata doświadczenie i pasja u ludzi w średnim wieku stanowią bezcenny kapitał. Warto wybrać taki biznes, który będzie bezpieczny i rentowny.

Własny biznes? To proste!

Łatwy START!

„Wiem, że nigdy nie wrócę do pracy na etacie. Żabka pozwala mi się rozwijać i realizować” - mówi Pan Damian z Leszna. Poprowadź sklep pod znanym szyldem i tak jak nasi bohaterowie zmień swoje życie!

Pani Iza franczyzobiorczyni sklepu Żabka

Izabela Mosurek

„Lubię to co robię i lubię kontakt z ludźmi. Spełniam swoje marzenia i realizuje założone cele” – mówi Pani Iza, franczyzobiorczyni prowadząca od 8 lat sklep Żabka w Różankach k/Gorzowa Wlkp.

Przydatne informacje

Wykres wzrostu

Oferujemy

Przeczytaj więcej
Lista zadań

Oczekujemy

Przeczytaj więcej
Chmurki czatu

Najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj więcej

Dowiedz się więcej o ofercie franczyzowej

Kontakt telefoniczny

tel. kom. 800 207 208

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Dołącz do nas