Klienci nadal mogą spróbować sałatki z tuńczykiem i makaronem orzo marki Dobra Karma oraz dwóch produktów Szamamm: idealnie doprawionego fileta z kurczaka wraz z warzywnym puree i Miski zdrowia z suszonymi pomidorami. Warto też zainstalować aplikację mobilną Żappka – dla jej użytkowników ceny produktów biorących udział w akcji zostały obniżone o ponad 25%!

Ponadto posiadacze Żappki opiekujący się swoją postacią Żabu mogą wziąć także udział w tzw. misjach – po trzykrotnym zakupie produktów uczestniczących w programie „Porcja DobreGO!” otrzymują w grze eliksir, dzięki któremu poziom najedzenia ich Żabu wzrośnie do 100%. Natomiast w sekcji rozrywka czeka na graczy minigra Łap porcję dobreGo, w ramach której co tydzień 3 najlepszych graczy otrzyma kupon na darmowe produkty biorące udział w akcji Spróbuj DobreGO!”.

Akcji towarzyszy kampania komunikacyjna, która obejmuje m.in. nośniki na tyłach autobusów i na rowerach miejskich w kilku polskich aglomeracjach.

Więcej o akcji: https://www.zabka.pl/sprobuj-dobrego

„Porcja DobreGO!” czyli wartościowe posiłki na każdą porę dnia od Żabki.

Program „Porcja DobreGO!” ma na celu promocję dobrze zbilansowanych i smacznych posiłków, które mogą być szybkim rozwiązaniem na każdą porę dnia, oferując bogatą gamę dań gotowych oraz przekąsek. Są to zarówno znane i lubiane klasyki, jak i bardziej egzotyczne smaki oraz kuchnie. Celem inicjatywy jest pokazanie, że dobre odżywianie nie musi iść w parze z czasochłonnym procesem planowania oraz przygotowywania posiłków – zmiana diety na własnych warunkach może być prosta i wygodna. Już dziś Klienci znajdą 170 produktów marek własnych z oznaczeniem Nutriscore A i B, a specjalny znak ,,Porcja DobreGO!” pojawia się na kolejnych produktach marek własnych, takich jak Szamamm, Haps, Dobra Karma czy Tomcio Paluch. Oba te oznaczenia pozwalają na dokonanie bardziej świadomych wyborów zakupowych – zarówno dla siebie, jak i dla najbliższych.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny