School Dog z orientalnym sosem curry będzie dostępny w ofercie Żabki od 30 sierpnia do 12 września br. lub do wyczerpania zapasów, w cenie 5,50 zł przy zakupie z aplikacją Żappka.

Hot dogi w ofercie Happy Hours

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego, czyli w poniedziałek 4 września br., Żabka zaprasza do swoich sklepów na hot dogi nie tylko uczniów, organizując Happy Hours w godz. 9:00-13:00. Korzystając z promocji, dowolnego małego hot doga z oferty sieci, w tym Prymusa z sosem orient curry, będzie można kupić w cenie 3,99 zł. Promocja nie obejmuje Hot Dogów MAX oraz Hot Doga amerykańskiego.

Drugie lody za 1 zł

Powrót do szkoły umili specjalna promocja na lody Kaktus. Tylko w poniedziałek, 4 września br. kupując dwa dowolne lody marki – do wyboru lody na patyku, w rożku i lodowa kanapka – drugi tańszy z nich otrzymamy za 1 zł.

Gotowe przekąski do szkoły

Żabka zadbała także o to, aby w jej asortymencie znalazły się produkty, które sprawdzą się jako pożywna i smaczna przekąska w przerwach między lekcjami.

W atrakcyjnej cenie 2,80 zł/szt., przy zakupie dwóch sztuk, dostępne będą wybrane przekąski marki własnej Haps!, m.in. suszone chipsy z jabłka, kulki owsiane z czekoladą, żelki wiśniowo-bananowe, migdały, pistacje prażone solone czy truskawka suszona słodzona. Produkty Haps! to porcje idealne na raz w opakowaniach z funkcją łatwego otwarcia (laser scoring).

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny