Aby wziąć udział w loterii, wystarczy w czasie zakupów w sklepach sieci zakupić cztery dowolne piwa marki: Heineken, Żywiec, Warka, Desperados i odebrać zdrapkę. W loterii biorą udział puszki, butelki i wielopaki. Do „zdrapania” w sumie jest ponad 3 miliony nagród o łącznej wartości ponad 8 milionów zł. Wśród nich znalazło się aż sto nagród głównych o wartości 12 000 zł na zakupy w Żabce.

To w moim sklepie padła główna wygrana. Gdy okazało się, że „zdrapała” ją nasza stała klientka, która regularnie od kilku lat robi u nas zakupy, byliśmy przeszczęśliwi. Teraz nasz sklep ma najlepszą reklamę na osiedlu! Wszyscy stali klienci wiedzą, że to u nas „zdrapano” roczne zakupy w Żabce. To dodatkowa zachęta do zakupów w naszym sklepie, no i oczywiście udziału w loterii. Klienci chętnie dołączają do zabawy, zwłaszcza, gdy słyszą, że każdy los wygrywa – mówi Grzegorz Gulczyński, franczyzobiorca sklepu przy ul. Kabacki Dukt 12 w Warszawie.

Główną nagrodę, czyli roczne zakupy w Żabce o wartości 12 000 zł wygrało już 69 klientów sklepów m.in.: w Lęborku, Płońsku, Witkowie, Szczecinku, Bielsku-Białej, Koninie, Elblągu, Tczewie, Jasienicy, Rumii, Tarnowie, Krakowie, Zamościu, Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie.

Na klientów Żabki biorących udział w loterii czekają także rabaty na produkty chętnie kupowane zwłaszcza w sezonie letnim, czyli słone i słodkie przekąski, piwo, napoje, lody, a także na kawę czy hot-doga. Kupując większą liczbę produktów upoważniających do odbioru zdrapki, klient otrzyma taką liczbę zdrapek, która odpowiada wielokrotności dokonanego zakupu. W ramach jednej transakcji wydawanych jest maksymalnie sześć zdrapek.

Loteria trwa do 21 lipca br. lub do wyczerpania puli zdrapek.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny