–Cieszymy się, że działania, jakie podejmujemy są dostrzeżone i wyróżniane. To zasługa całego zespołu pracowników, współpracowników oraz franczyzobiorców, którzy dbają o to, aby innowacje jakie wprowadzamy, ułatwiały zakupy milionom Polaków każdego dnia – mówi Tomasz Suchański, Prezes Zarządu firmy Żabka Polska.

Żabka Polska podczas wtorkowej gali Retail Business Awards otrzymała tytuł „Innowatora gospodarczego”. Wyróżnienie przyznano za wpływ sieci na rozwój innowacyjności polskiej gospodarki i tworzenie bardziej przyjaznej rzeczywistości dla konsumentów, dostawców i pracowników, poprzez wprowadzanie na rynek nowych konceptów, rozwiązań i standardów. W czasie Kongresu wręczono także na ręce wiceprezesa Adama Manikowskiego nagrodę „Market Roku” przyznaną całej sieci za najlepszy koncept franczyzowy. Z kolei wiceprezes Anna Grabowska odebrała statuetkę „Market Roku” za najbardziej innowacyjny koncept handlowy.

Kongres Rynku FMCG – Market Roku i Drogeria Roku od lat gromadzi kluczowe postacie z firm branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, działające nie tylko na polskim rynku, ale także europejskim. Podczas tego jednego z najważniejszych wydarzeń na rynku spotykają się przedstawiciele handlu i dystrybucji oraz producenci i dostawcy usług. Celem wydarzenia jest wymiana wiedzy i doświadczeń oraz budowanie pozytywnych relacji biznesowych w czasie bezpośrednich spotkań, do których na co dzień niejednokrotnie trudno jest doprowadzić. Istotnym punktem Kongresu są również targi, w czasie których firmy prezentują wypracowane przez siebie innowacje.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny