– Nadchodzące lato kojarzy się wszystkim nie tylko z wypoczynkiem, ale i różnymi aktywnościami na powietrzu. Wówczas to w różnych zakątkach Polski odbywają się też liczne wydarzenia muzyczne, w tym koncerty i festiwale. Ci, którzy chcieliby udać się na te najbardziej popularne i lubiane wśród Polaków, a nie posiadają biletu – mają taką szansę. Wystarczy wziąć udział w naszej loterii. Przy zakupie czterech piw Grupy Żywiec, klienci sklepów Żabka i Freshmarket otrzymują zdrapkę, z których każda jest z nagrodą. Poza wejściówkami na festiwale, czekają na nich liczne gadżety festiwalowe oraz rabaty na zakupy w naszych placówkach – zaznacza Andrzej Wowk, Customer In-store Experience Manager w Żabka Polska.

Akcją objęte są piwa butelkowe i w puszce Żywiec, Warka oraz Heineken. Kupując cztery dowolne piwa tych marek, należy odebrać od sprzedawcy w kasie specjalną zdrapkę, a potem sprawdzić wygraną. Każda zdrapka jest zwycięska, a maksymalna liczba zdrapek, jaką można otrzymać do jednego paragonu wynosi sześć sztuk.

Wśród nagród znalazło się po 150 biletów na Open’er Festival oraz Kraków Live Festival, a także po 75 biletów na Męskie Granie w Warszawie oraz Męskie Granie w Żywcu. Uczestnicy loterii mogą ponadto wygrać jedną z 500 toreb typu „nerka”, 500 czapek i 500 plecako-worków wszystkie gadżety z logo Męskie Granie oraz liczne rabaty na zakupy w sklepach sieci Żabka i Freshmarket, w tym na lody, napoje, chipsy czy piwo.

Akcja potrwa do 2 lipca br. lub do wyczerpania puli zdrapek. Mogą wziąć w niej udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Szczegóły na temat loterii w tym jej Regulamin można znaleźć na stronie https://www.milionynagrod.pl/#zasady. Informacje dostępne są również na nośnikach, w tym plakatach w sklepach Żabka i Freshmarket.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny