Wprowadzenie pieców Merrychef to jeden z elementów długofalowej strategii Żabki polegającej na rozbudowaniu oferty gastronomicznej. Od dłuższego czasu rozwijamy w naszych sklepach asortyment dań gotowych i kanapek, w czym jesteśmy już niezaprzeczalnym liderem na rynku. Kontynuujemy rozwój w tym kierunku, zwiększając naszą specjalizację i oferując bardziej rozbudowaną gastronomię w ramach oferty #PROSTOzPIECA. Została ona bardzo dobrze przyjęta przez klientów – doceniają oni jej jakość, różnorodność oraz szybkość w przygotowaniu, co stanowi dla nas impuls do dalszego rozwoju konceptu gastronomicznego. Planujemy kolejne inwestycje zarówno w zakresie wyposażenia sklepów w sprzęt, jak i rozbudowy portfolio produktów – mówi Piotr Pszonka, dyrektor departamentu rozwoju handlu w Żabka Polska.

Merrychef to piec konwekcyjno-mikrofalowy, stanowiący połączenie tradycyjnego piekarnika z mikrofalą. Mikrofale pozwalają na podgrzanie zamrożonych produktów w ciągu paru minut, natomiast piekarnik zapewnia ich chrupkość. Dzięki temu wielofunkcyjnemu, kompaktowemu urządzeniu możliwe jest szybkie przygotowanie ciepłej przekąski przy jednoczesnym zachowaniu jej powtarzalnej, wysokiej jakości. Urządzenie jest łatwe w obsłudze dla personelu sklepu.

Gorące nowości w ofercie: „Dynastia Burgerów” i zapiekanki

Od września br. oferta została wzbogacona o burgery z serii „Dynastia Burgerów” – Kurczak strips z bekonem i sosem Golden Mayo oraz Szarpana wieprzowina z kimchi i sosem BBQ – w cenie 11,99 zł/szt.[1] z aplikacją Żappka (standardowa cena – 17,99 zł/szt.). Natomiast od 13 września br., w wybranych sklepach, klienci mogą spróbować kolejnych nowości, jakimi są zapiekanki – klasyczna Zapiekanka z pieczarkami i serem oraz pikantna Zapiekanka z salami i jalapeno – w cenie 8,99 zł/szt. z aplikacją Żappka (standardowa cena – 9,99 zł/szt.). Zapiekanki serwowane są z sosem czosnkowym i ketchupem.

Moc chrupiących przekąsek

Aktualnie, obok burgerów i zapiekanek, w ramach oferty #PROSTOzPIECA dostępne są także frytki, churrosy, nuggesty, chicken popsy oraz stripsy z kurczaka, a także produkty w zestawach: chrupbox nuggetsy z frytkami, chrupbox chicken popsy z frytkami oraz chrupbox stripsy z frytkami.

Klienci mogą spróbować produktów z oferty nie tylko w sklepach tradycyjnych, ale także podczas wydarzeń, na których pojawiają się mobilne Żabki lub zatrzymując się przy Autostradzie Wielkopolskiej, w MOP Gnilec i MOP Sosna, w pobliżu granicy Polski z Niemcami.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na: https://www.zabka.pl/prosto-z-pieca

Żabka liderem oferty gastronomicznej w Polsce

Żabka to największa sieć punktów gastronomicznych w Polsce. W jej ofercie znaleźć można nie tylko hot dogi, ale także panini, pizza wrapy, kanapki śniadaniowe focaccini oraz wiele słodkości – od croissantów, przez drożdżówki, donuty i pączki. W 2400 wybranych sklepach Żabka dostępne są także wspomniane chrupiące przekąski z oferty #PROSTOzPIECA. Nie brakuje także gorącej kawy oraz innych ciepłych napojów.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na https://www.zabka.pl/zabka-cafe

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny