Na klientów, którzy odbiorą przesyłkę w sklepie Żabka i Freshmarket oraz udzielą najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, czekają zestawy nagród: Konsole Xbox One S, Karty przedpłacone Xbox o wartości 100 złotych oraz e-bony towarowe o wartości 25 złotych, do wykorzystania w dowolnych sklepach Żabka i Freshmarket.

Osoby odbierające przesyłki kurierskie w sklepach sieci Żabka mogą korzystać z usługi o dowolnej porze dnia, w godzinach otwarcia sklepu, bez kolejek. Dla Klientów stanowi to nie tylko oszczędność czasu, ale także gwarancję bezpiecznego otrzymania zamówionych przesyłek – współpracujemy wyłącznie z firmami kurierskimi o ugruntowanej pozycji, jak Poczta Polska i DHL.  Konkurs „Odbierz paczkę wygraj Xbox” ma na celu zwiększenie świadomości Klientów na temat możliwości korzystania z usługi odbioru przesyłek w naszych sklepach, a także doładowania gier i konsoli – komentuje Biuro Prasowe Żabka Polska.

Zasady konkursu „Odbierz paczkę wygraj Xbox”

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które w dniach od 7 marca do 4 kwietnia br.:

  • odbiorą przesyłkę kurierską w wybranym sklepie Żabka lub Freshmarket,
  • potwierdzą odbiór paczki wpisując czterocyfrowy kod na terminalu płatniczym w sklepie,
  • wypełnią formularz dostępny na stronie internetowej www.zabka.pl i nawiązując do hasła „Mały wielki sklep”, odpowiedzą na pytanie konkursowe zamieszczone w formularzu: „Dlaczego lubię odbierać paczki w sklepach Żabka/Freshmarket?”.

Szczegóły konkursu dostępne są w Regulaminie, na www.zabka.pl i www.freshmarket.pl.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny