– Rozwijamy naszą obecność na Śląsku, tworząc tym samym nowe miejsca pracy.Nowi pracownicy mogą liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system wynagrodzeń, w tym premie i dodatki transportowe. Żabka oferuje także  możliwość dalszego rozwoju zawodowego m.in. poprzesz profesjonalne szkolenia, a także szereg dodatkowych benefitów w postaci pakietu sportowego i medycznego czy ubezpieczenia grupowego.– podkreśla Konrad Karczewski, Dyrektor Centrum Logistycznego, w firmie Żabka.

Do obowiązków operatorów wózków widłowych zatrudnionych w Żabce należy m.in. rozładunek i załadunek towaru z oraz do samochodów dostawczych, transport asortymentu do strefy składowania w obszarze magazynu oraz transport palet wewnątrz magazynu. Żabka oferuje ponadto możliwość szkolenia i wyrobienia uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego już w trakcie zatrudnienia. Kandydaci powinni mieć jednak doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wyrażać gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Centrum Logistyczne Żabki w Szałszy k. Gliwic to najnowszy tego typu obiekt, otwarty na początku 2018 roku. Jego całkowita powierzchnia wynosi ok. 25 tys. m2, z czego ponad 23 tys. m2 stanowią powierzchnie magazynowe, zaś resztę zajmują biura. W skład ponad 300 osobowej załogi wchodzą przede wszystkim magazynierzy, specjaliści ds. logistyki czy IT, pracownicy kompletacji, operatorzy wózków widłowych, a także specjaliści ds. administracji, bezpieczeństwa oraz BHP. Centrum było piątym tego typu obiektem Żabki w Polsce oraz drugim na Śląsku, i docelowo wraz z Centrum Logistycznym w Tychach ma zaopatrywać całą południową część kraju.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Centrum Logistycznym Żabki mogą przesyłać swoje aplikacje na adres: gliwice.kadry@zabka.pl, podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska lub bezpośrednio dostarczyć dokumenty w biurze Centrum Logistycznego w Szałszy.

Szczegółowe ogłoszenia o pracę znaleźć można https://www.zabka.pl/pracuj-z-nami. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 61 668 86 89.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny