Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i szkoleniami

Już 8000 franczyzobiorców prowadzi swoje sklepy pod szyldem Żabki

8000. franczyzobiorczynią Żabki jest Izabela Wilgos, która poprowadzi swój sklep w Dobieszowicach na Śląsku. Jak podkreśla - Będzie to pierwsza placówka sieci w tej niewielkiej miejscowości, która odpowie idealnie na potrzeby lokalnej społeczności. Izabela Wilgos, przez wiele lat związana była z branżą bankową i ubezpieczeniową, pełniąc także stanowiska kierownicze - w pewnym momencie zaczęła odczuwać wypalenie zawodowe. Jak wspomina franczyzobiorczyni: - W lipcu 2022 r. mój mąż się przebranżowił i otworzył sklep Żabka. Na tyle, na ile mogłam, starałam się mu pomóc w jego przygotowaniu do otwarcia. Potem przyglądałam się z bliska temu, jak go prowadzi. Moja decyzja o pójściu w ślady małżonka była wynikiem jego inspiracji, zapowiedzi wsparcia, a także naszej głębszej analizy tego biznesu. Żabka to znany w całej Polsce brand, do którego zawsze chętnie przyjdą klienci. Duże znaczenie ma także szerokie wsparcie oferowane przez sieć, w tym niski wkład własny i organizacja przez nią sklepu, w tym jego wyposażania i zatowarowania.

Coraz więcej przedsiębiorców współpracujących z naszą siecią uruchamia placówki w mniejszych miejscowościach czy na terenach wiejskich. Rozwijając w nich swój biznes mogą skorzystać z dodatkowego wsparcia sieci, w tym finansowego w ramach pakietu relokacyjnego. Każda osoba zainteresowana rozpoczęciem współpracy z siecią franczyzową, musi przejść proces rekrutacji, którego część stanowią szkolenia, a także założyć jednoosobową działalność gospodarczą. Sieć zwraca uwagę na motywację kandydatów, ich przedsiębiorczą postawą i tzw. umiejętności miękkie. Wkład własny wynosi jedynie ok. 5 tys. zł. Aktualnie osoby, które rozpoczną biznes z Żabką do końca kwietnia br., otrzymują dodatkowo 10 tys. zł na start.

Więcej o korzyściach ze współpracy z Żabką na https://www.zabka.pl/franczyza#wsparcie, zaś o procesie rekrutacji: https://www.zabka.pl/franczyza#otworz-zabke