Powrót

Sieć sklepów Żabka otworzy w ciągu najbliższych miesięcy dwa sklepy w Warszawskim Metrze. Żabki pojawią się na stacjach: Dworzec Wileński oraz Stadion Narodowy. Lokalizacje są obecnie remontowane i dostosowywane do pełnej funkcjonalności. To kolejne, bardzo atrakcyjne lokalizacje sklepów w Warszawie, gdzie Klienci mogą szybko, w drodze do pracy czy domu dokonać zakupów czy skorzystać z pakietu usług.

-Jesteśmy blisko naszych Klientów wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe. Dlatego zdecydowaliśmy się na dwie, bardzo atrakcyjne lokalizacje w Metrze Warszawskim, dzięki którym nasi Klienci będą mogli zrobić szybkie zakupy  już na stacji.Żabka zmienia się wraz z potrzebami Klientów, którzy w zabieganym, codziennym życiu mają coraz mniej czasu, dlatego chętnie korzystają z naszej bogatej oferty śniadaniowej, przekąsek czy dań gotowych. Dużą popularnością cieszy się kawa na wynos w Żabka Café – mówi Waldemar Lisiewicz, Dyrektor Ekspansji.

Zaspokajane przez sklepy takie  jak Żabka potrzeby, związane z życiem „w biegu” stają się coraz bardziej powszechne. Mieszkańcy Warszawy będą mogli teraz na stacji metra skorzystać z bogatej oferty produktów śniadaniowych, kanapek jednodniowych np. marki Tomcio Paluch, sałatek i przekąsek. Żabka oferuje również bogatą ofertę smoothie, soków jednodniowych czy jogurtów pitnych. Głodni podróżni będą mogli  skorzystać z oferty przekąsek na ciepło w Żabka Café m.in. hot dogów z parówką, kabanosem, chili, z bekonem i serem, pizzy pepperoni na kawałki czy rollitos. Pakiet usług dostępnych w sklepie pozwoli Klientom oszczędzić czas i nadać lub odebrać przesyłkę czy zapłacić drobne rachunki.

Dzięki dynamicznej ekspansji, uwzględniającej już nie tylko lokalizacje w centrach miast, ale również biurowce, galerie handlowe czy nawet w tym roku Hotel Hampton by Hilton, Żabka jest w stanie zaspokoić oczekiwania współczesnych Klientów. Pozwala na to także wyspecjalizowana logistyka, umożliwiająca dostarczanie towarów do miejsc nieosiągalnych dla większości innych sieci handlowych jak np. stacja metra.


Pobierz notkę prasową