Powrót

Żabka Polska kolejny raz bierze udział w Kongresie 590, który odbywa się w dniach 7-8 października w Rzeszowie. W jednym z największych wydarzeń gospodarczych w Polsce uczestniczy Prezes Tomasz Suchański oraz wiceprezes ds. operacyjnych, Adam Manikowski, którzy są panelistami odpowiednio, w debacie poświęconej współpracy polsko-amerykańskiej w biznesie oraz idei SmartCity i zrównoważonemu rozwojowi. Żabka obecna jest na Kongresie również ze stoiskiem i produktami znanymi z oferty Żabka Café.

Kongres 590 każdego roku gromadzi przedstawicieli polskiego biznesu, świata nauki, polityków, a także zagranicznych gości.

W ramach tegorocznej edycji przedstawiciele Żabki debatują na istotne tematy ekonomiczne, gospodarcze i społeczne. Pierwszego dnia o godz. 14.50 Adam Manikowki, wiceprezes Żabka Polska bierze udział w panelu „SmartCity a zrównoważony rozwój miast. Perspektywa rozwoju. We wtorek, 8 października Tomasz Suchański, Prezes Żabka Polska będzie uczestniczył w debacie „Polska-Ameryka idealne partnerstwo w biznesie.

Żabka obecna jest na Kongresie również ze swoim stoiskiem w strefie Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce. Uczestnicy mogą poczęstować się amerykańskimi donutami, świeżo mieloną kawą, hot-dogami znanymi z oferty Żabka Café oraz produktami marki własnej.