Łączymy tradycję z nowoczesnością dbając o to, aby nasze sklepy oddawały historyczny charakter lokalizacji, w których są otwierane. W Żabce przy ul. Szerokiej 31 do historii miasta nawiązuje przepiękna rycina pokazująca XIX-wieczny Kraków. Przygotowaliśmy kartkę pocztową z widokiem Krakowa oraz znaczkiem z Wieżą Mariacką. Oddając pełen szacunek dla ważnych historycznie miejsc poszukujemy lokalizacji, dzięki którym możemy być blisko naszych klientów, a naszym franczyzobiorcom – również  krakowianom – umożliwić prowadzenie własnego biznesu w atrakcyjnych turystycznie miejscach – mówi Adam Manikowski Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych sieci  Żabka.

Sklep na Kazimierzu w nowym formacie oferuje szereg udogodnień. W strefie Żabka Café, gdzie zawisła reprodukcja ryciny autorstwa Henryka Waltera z 1863 roku, klienci mogą napić się świeżo mielonej kawy w wielu rodzajach, m.in. espresso i caffé latte,  czy przekąsić coś na ciepło np. mini pizzę czy panini. Do zakupów powyżej 20 złotych klienci otrzymają bezpłatnie wyemitowaną specjalnie dla tego sklepu kartkę pocztową z przepięknym widokiem Starego Rynku w Krakowie. Razem z dedykowanym akcji znaczkiem pocztowym, stanowią komplet gotowy do wysłania do przyjaciół czy rodziny z pozdrowieniami z Krakowa. Warto dodać, że znaczki nie są dostępne w ogólnej sprzedaży, co dla miłośników filatelistyki może być dodatkowym atutem do odwiedzenia właśnie tego sklepu.

Jestem rodowitą krakowianką, urodziłam się i wychowałam właśnie tu, na Kazimierzu. Dlatego tym bardziej cieszę się, że w tym wyjątkowym miejscu mogę prowadzić swój własny biznes pod znanym szyldem – Żabki, łącząc tradycję tej dzielnicy z nowoczesnym i innowacyjnym podejściem sieci. Mam nadzieję, że sklep Żabka, który niedawno otworzyłam, na stałe wpisze się w topografię tej okolicy i będzie chętnie odwiedzany zarówno przez krakowian, jak i turystów przybywających do tej części Krakowa – mówi Dorota Witek, franczyzobiorczyni sklepu przy ul. Szerokiej w Krakowie.

Rycina Henryka Waltera została pozyskana z Muzeum Rynek Główny – fragment z kościołem św. Wojciecha i kościołem Mariackim, autor/Wytwórca: Henryk Walter/Zakład Litografii „Czasu”, czas powstania: około 1863 r., przygotowane we współpracy z Muzeum Krakowa.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny