Powrót

Żabka niemal każdego dnia zaskakuje swoich klientów nowościami, które czasowo lub na stałe są dostępne wyłącznie w sklepach sieci. Już teraz można kupić premierowe odsłony znanych i lubianych napojów. Wśród nich: Rockstar Energy + Hemp flavour, Red Bull The Green Edition, Coca-Cola Zero Zero, a od 6. lipca nowe warianty Tiger Magic Glass. Te produkty to doskonały wybór dla wszystkich, którzy kochają wyzwania i aktywny tryb życia. Na klientów czekają także specjalne oferty cenowe obowiązujące przy zakupie wielosztuk. Akcja „Spragnieni premier?” potrwa do 19. lipca br. Na tym jednak nie koniec! Już od 3. sierpnia akcja będzie miała swoją drugą odsłonę, a w niej kolejne premiery dostępne tylko w Żabce.

Solidna dawka energii

Wśród napojów proponowanych przez Żabkę w ramach akcji „Spragnieni premier?” znalazły się m.in.: energetyki Rockstar Energy + Hemp flavour 500ml wzbogacone o guaranę, kofeinę i taurynę w dwóch wariantach smakowych: Tropical Burst oraz Prickly Cactus. W sklepach do nabycia będą także: Red Bull The Green Edition 250ml o smaku owocu kaktusa, Coca-Cola Zero Zero bez cukru i kofeiny, Lipton Green Tea w dużej 500ml puszce oraz nowe warianty napojów energetycznych Tiger - Star Dust i Magic Forest z charakterystycznym pyłkiem.

Tak smakują nowości

W akcji nie zabraknie też niegazowanych lemoniad OSHEE Vitamin Lemonade 555ml o oryginalnych smakach: malina i grejpfrut oraz cytryna i sosna. W ofercie pojawią się również napoje w puszkach:  „gazzzowane” Tymbark Exotic o smakach egzotycznych owoców oraz herbaciane Nestea o smaku cytryny i brzoskwini 500ml. Klienci będą mogli spróbować też FuzeTea o smaku malinowo-miętowym w wariancie zero kalorii w butelce 1,5l i nowy sekretny smak Fanty wprowadzany w ramach edycji #WhatTheFanta w różowym kolorze, w butelce 850ml.


Pobierz notkę prasową