Powrót

Żabka Polska została wyróżniona aż trzema nagrodami podczas Kongresu Rynku FMCG 2019. Firma otrzymała wyróżnienie Retail Business Awards, przyznawane przez Wydawnictwo Gospodarcze oraz Business Centre Club za innowacyjność oraz wpływ na rozwój gospodarki w Polsce. Żabka dostała także dwie nagrody dla najlepszych sieci handlowych: Market Roku za nowoczesny koncept franczyzowy oraz Market Roku za innowacyjny koncept handlowy.

–Cieszymy się, że działania, jakie podejmujemy są dostrzeżone i wyróżniane. To zasługa całego zespołu pracowników, współpracowników oraz franczyzobiorców, którzy dbają o to, aby innowacje jakie wprowadzamy, ułatwiały zakupy milionom Polaków każdego dnia - mówi Tomasz Suchański, Prezes Zarządu firmy Żabka Polska.

Żabka Polska podczas wtorkowej gali Retail Business Awards otrzymała tytuł „Innowatora gospodarczego”. Wyróżnienie przyznano za wpływ sieci na rozwój innowacyjności polskiej gospodarki i tworzenie bardziej przyjaznej rzeczywistości dla konsumentów, dostawców i pracowników, poprzez wprowadzanie na rynek nowych konceptów, rozwiązań i standardów. W czasie Kongresu wręczono także na ręce wiceprezesa Adama Manikowskiego nagrodę „Market Roku” przyznaną całej sieci za najlepszy koncept franczyzowy. Z kolei wiceprezes Anna Grabowska odebrała statuetkę „Market Roku” za najbardziej innowacyjny koncept handlowy.

Kongres Rynku FMCG – Market Roku i Drogeria Roku od lat gromadzi kluczowe postacie z firm branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, działające nie tylko na polskim rynku, ale także europejskim. Podczas tego jednego z najważniejszych wydarzeń na rynku spotykają się przedstawiciele handlu i dystrybucji oraz producenci i dostawcy usług. Celem wydarzenia jest wymiana wiedzy i doświadczeń oraz budowanie pozytywnych relacji biznesowych w czasie bezpośrednich spotkań, do których na co dzień niejednokrotnie trudno jest doprowadzić. Istotnym punktem Kongresu są również targi, w czasie których firmy prezentują wypracowane przez siebie innowacje.


Pobierz notkę prasową