Powrót

Sieć Żabka, której właścicielem jest fundusz CVC, znalazła się w gronie głównych partnerów Gali „Najbardziej wiarygodni w polskiej gospodarce”, zorganizowanej przez ISBnews, jednego z kluczowych serwisów biznesowo-gospodarczych na polskim rynku. W wydarzeniu wzięło udział blisko 200 osób ze świata biznesu, polityki i mediów.

Pierwsza edycja Gali odbyła się 24 stycznia br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W trakcie wydarzenia wyróżnione zostały najbardziej wiarygodne firmy oraz biznesmeni, którzy w znaczącym stopniu przyczyniają się do rozwoju i sukcesu polskiej gospodarki. Uhonorowano przedstawicieli biznesu za całokształt działalności, w kilku kategoriach, m.in. „Najbardziej wiarygodny Prezes”, „Najbardziej Wiarygodna Firma”, „Najbardziej Wiarygodna Instytucja”, „Najbardziej wiarygodny Pracodawca” oraz „Najbardziej Wiarygodny Inwestor Polski”. Tytuł najbardziej wiarygodnej spółki otrzymał PKO Bank Polski, a za najbardziej wiarygodnego Prezesa uznany został Marek Piechocki z LPP.

Patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Giełda Papierów Wartościowych i Polski Fundusz Rozwoju, których przedstawiciele zasiedli również w kapitule konkursu.


Pobierz notkę prasową