Niespodzianka od sieci Plus tylko w sklepach Żabka!

Decydując się za zakup startera oraz doładowania sieci Plus lub Plush w sieci sklepów Żabka między 3 a 16 lipca br. klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji. Przy wyborze startera za 5 zł oraz doładowania w tej samej kwocie, w ofercie 1+1 za obie usługi zapłacą łącznie jedynie 5 zł.

Dowiedz się wiecej

Żabka partnerem Pikniku z okazji 4 lipca

W sobotę, 29 czerwca Żabka Polska, należąca do amerykańskiego funduszu CVC Capital Partners, weźmie udział w Pikniku organizowanym przez Amerykańską Izbę Handlową z okazji Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Wydarzenie odbędzie się w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Na swoim stoisku Żabka serwować będzie charakterystyczne dla kultury amerykańskiej hot-dogi oraz donuty.

Dowiedz się wiecej

Sezonowe Żabki ponownie w kurortach nad Bałtykiem

Sieć Żabka kolejny rok z rzędu rozpoczęła w połowie czerwca sezon letni nad polskim morzem. W miejscowościach nadmorskich uruchomiła 12 sklepów sezonowych. Placówki Żabki w pobliżu plaży można znaleźć m.in. w Dziwnowie, Łazach, Łebie, Międzywodziu i Władysławowie. Będą czynne do połowy września.

Dowiedz się wiecej

Historyczna Żabka na Rynku Głównym w Krakowie

Żabka otworzyła swój pierwszy sklep przy Rynku Głównym w Krakowie. Historyczny wymiar lokalizacji podkreśla stylizowane wnętrze, w którym odzwierciedlono wystrój sklepów i lokali usługowych z początku XX wieku. Dla klientów sieć przygotowała, dołączaną do zakupów, specjalną kartkę pocztową z unikalnym znaczkiem „Dla Krakowa”. Kartkę oraz znaczki wyemitowała Poczta Polska.

Dowiedz się wiecej

Żabka partnerem jubileuszowej edycji ABSL Summit

Żabka Polska była partnerem konferencji ABSL Summit, która odbyła się w Warszawie w dniach 12- 13 czerwca 2019 roku. ABSL to spotkanie skupiające globalnych liderów biznesu, decydentów i ekspertów, którzy debatują o prognozach, analizach oraz trendach i wyzwaniach rynkowych. W X edycji wydarzenia wziął udział Tomasz Suchański, Prezes Żabka Polska.

Dowiedz się wiecej

Karta podarunkowa Allegro dostępna w sklepach Żabka

Szeroki pakiet wygodnych usług Żabki, największej sieci convenience w Polsce, poszerzył się o kolejny produkt przedpłacony. Od 12 czerwca we wszystkich sklepach Żabka można kupić kartę podarunkową Allegro o nominałach 25, 50 i 100 złotych. Karta pozwala na dokonywanie płatności w największym serwisie aukcyjnym w Polsce i wybór spośród ponad 100 milionów dostępnych ofert.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.