Żabka „Marką Roku 2018”

Żabka została uhonorowana tytułem „Marka Roku 2018”. Ta prestiżowa nagroda trafiła do największej w Polsce sieci typu convenience za innowacyjność i nowoczesność, a także zaskakiwanie nowymi pomysłami. Wyróżnienie przyznane zostało przez miesięcznik „Media & Marketing Polska”.

Dowiedz się wiecej

Żabka Polska na Europejskim Kongresie Gospodarczym

W dniach 13 – 15 maja br. w Katowicach odbywa się jedenasta edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EKG). Podczas największej imprezy gospodarczej w Europie Centralnej kilkuset panelistów, w tym politycy, naukowcy i praktycy oraz prezesi największych firm będą dyskutować na tematy kluczowe dla polskiej, europejskiej i globalnej gospodarki. W wydarzeniu biorą udział również Tomasz Suchański, Prezes Żabka Polska oraz Adam Manikowski, Wiceprezes ds. operacyjnych.

Dowiedz się wiecej

Hermes 2019 dla Anny Grabowskiej

W czwartek 9 maja w Poznaniu podczas Gali Poradnika Handlowca i Poradnika Restauratora Anna Grabowska, wiceprezes zarządu Żabka Polska otrzymała nagrodę Hermesa Poradnika Handlowca w kategorii Wyjątkowy Kupiec.

Dowiedz się wiecej

Żabka wspiera ratowników Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

Żabka została oficjalnym Partnerem Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego. W ramach współpracy sieć sklepów ofiaruje wsparcie finansowe na rzecz jednej z najstarszych na świecie organizacji ratownictwa górskiego. Środki przekazane zostaną między innymi na prowadzone przez TOPR akcje i wyprawy ratunkowe oraz szkolenia. Ratownicy TOPR-u będą dzielić się wiedzą na temat właściwego zachowania w górach w ramach realizowanych już przez Żabkę projektów CSR.

Dowiedz się wiecej

Franczyzobiorczyni Żabki Sprzedawcą Roku w Konkursie Mistrz Handlu

Głosami czytelników Gazety Wrocławskiej Anna Balewska, Franczyzobiorczyni sklepu Żabka z Polkowic, zajęła I miejsce w powiecie polkowickim oraz II miejsce w województwie Dolnośląskim w konkursie Mistrzowie Handlu Dolnego Śląska w kategorii Sprzedawca Roku. Głosowanie w konkursie trwało od 1 do 29 marca br.

Dowiedz się wiecej

Unikatowa karta Netflix tylko w Żabce!

Żabka rozbudowuje pakiet wygodnych usług, tym, razem wprowadziła do sieci kartę podarunkową Netflix. Sieć jako pierwsza na rynku daje klientom możliwość wyboru kwoty doładowania karty w przedziale między 40zł a 500 zł. Dzięki karcie zarówno osoby już zarejestrowane jak i nowi użytkownicy mogą doładować swoje konto Netflix i tym samym uzyskać dostęp najlepszych filmów i seriali tej platformy.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.