Cała Polska spróbuje certyfikowanego rogala świętomarcińskiego - wszystko dzięki Żabce

W tym roku po raz pierwszy sieć Żabka, dzięki swoim lokalizacjom w całej Polsce, 11 listopada zaoferuje także klientom z innych regionów tradycyjne, certyfikowane rogale świętomarcińskie, wykonane z ciasta półfrancuskiego, z nadzieniem z białego maku, z lukrem i pokruszonymi orzechami. Będą dostępne w sprzedaży do 19 listopada w cenie 7,99zł za szt. we wszystkich sklepach Żabka.

Dowiedz się wiecej

Żabka rozbudowuje ofertę przekąsek w Żabka Café.

Żabka coraz częściej kojarzona jest z szybkimi przekąskami na ciepło. Sieć wprowadza coraz więcej nowości w odpowiedzi na oczekiwania konsumentów o różnych preferencjach. Do tej pory ogromną popularnością cieszył się hot-dog. Teraz klienci mają okazję spróbować zapiekanki z sycącym kurczakiem z dodatkiem szerokiej gamy sosów. Zapiekanka w Żabka Café stanowi pożywną, chrupiącą alternatywę dla słodkich czy słonych przekąsek i jest już dostępna w sklepach w cenie 6.99 zł. Sieć wprowadziła także niedawno przekąskę na ciepło w wersji dla wegetarian - panini z sosem guacamole również w cenie 6,99 zł.

Dowiedz się wiecej

Aplikacja mobilna Żabki – żappka nagrodzona w konkursie „Złota Innowacja RETAIL”

Żabka Polska została doceniona za aplikację mobilną dla klientów w konkursie „Złota Innowacja Retail”. Żappkę uznano za najbardziej innowacyjne rozwiązanie w kategorii „Innowacyjne aplikacje dla handlu”. Nagrodę przyznała Kapituła Konkursowa Fischer Trading Group, a jej wręczenie miało miejsce 24 października. Z aplikacji Żabki korzysta już 2 mln użytkowników.

Dowiedz się wiecej

Prawie 10 milionów wygrane w sieci sklepów Żabka!

W sobotę, 19 października, padła wygrana Lotto w wysokości blisko 10 milionów złotych. Zwycięski kupon, który przyniósł lottomilionerowi 9 886 017 złotych, został wysłany w sklepie Żabka w Łodzi przy ulicy Rolnej 71.

Dowiedz się wiecej

Żabka oferuje studentom staże w Centrach Logistycznych

Żabka Polska w lipcu przeprowadziła nabór studentów, którzy będą mieli szansę połączyć studia z 3-letnim, płatnym stażem zawodowym w Centrum Logistycznym firmy. Program realizowany jest trzeci rok we współpracy z Wyższą Szkołą Logistyki w Poznaniu. To dla młodych ludzi szansa na zdobycie praktycznych umiejętności i ważnego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży.

Dowiedz się wiecej

Żabka zaprasza na największe Targi Franczyzy w Warszawie

Targi Franczyzy są okazją do spotkania przedstawicieli firm, które zaprezentują swoją ofertę franczyzową, z potencjalnymi franczyzobiorcami. Żabka Polska, największa sieć sklepów typu convenience, licząca ponad 5800 placówek prowadzonych przez ponad 4000 franczyzobiorców, będzie partnerem strategicznym wydarzenia. Targi odbędą się w dniach 17-19 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.