Zacznij dzień bardziej happy w Żabce! Z aplikacją żappka kawa za jedynie 1,99 zł od 7.00 do 10.00

Na dobry początek jesieni sieć sklepów Żabka wystartowała z akcją na polepszenie humoru Polaków. Wszyscy użytkownicy aplikacji mobilnej żappka, będą mogli kupić pyszną kawę w Żabka Café za jedyne 1,99 zł (40 ml, 160 ml i 200 ml). Największa sieć convenience wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich zabieganych, którzy lubią zacząć dzień od kawy, a nie mają czasu wypić jej w domu.

Dowiedz się wiecej

Żabka zapowiada otwarcie sklepu 6000 i zakończenie modernizacji wszystkich placówek

Mijają trzy lata od uruchomienia pierwszego sklepu Żabka w nowym formacie. Jest to jeden z największych remodelingów w skali Europy, którego zakończenie planowane jest już w II połowie 2020 roku. Dziś sieć Żabka to innowacyjny i podążający za potrzebami klientów format sklepów, który przyciągnął do placówek 30 proc. więcej nowych klientów. Do końca roku sieć będzie liczyć 6000 sklepów.

Dowiedz się wiecej

Prezes Żabki laureatem plebiscytu „BrandMe CEO” organizowanego przez miesięcznik Forbes

Tomasz Suchański, Prezes Zarządu Żabka Polska, znalazł się w gronie laureatów plebiscytu „BrandMe CEO” organizowanego przez magazyn Forbes. W ramach II edycji projektu, odbywającego się pod hasłem „Liderzy XXI wieku”, wybrano prezesów polskich firm z najsilniejszą marką osobistą. Nagrodzono autentyczne przywództwo liderów, którzy reprezentują różne style zarządzania, mają różne osobowości, ale spójny system wartości. Wyróżnienia wręczono 11 września br. podczas konferencji w Warszawie.

Dowiedz się wiecej

Daj sobie latem lekki Wycisk!

Sieć Żabka wprowadziła do swojego asortymentu produkty pod nową marką własną Wycisk. To gama dwunastu niepasteryzowanych, 100%-owych soków i lemoniad z prostym i zdrowym składem, które wytwarzane są z wykorzystaniem technologii wysokiego ciśnienia.

Dowiedz się wiecej

Żabka partnerem strategicznym Centralnego Domu Technologii

Żabka Polska została partnerem strategicznym Centralnego Domu Technologii (CDT), oficjalnie zainaugurowanego 26 sierpnia br., przy udziale premiera Mateusza Morawieckiego. Jego celem jest interdyscyplinarne kształcenie kompetencji przyszłości oraz promowanie innowacyjnego i praktycznego modelu nauczania. Jest to kolejny projekt łączący świat nauki i biznesu, wspierany przez Żabkę, która przechodząc transformację cyfrową, wdraża w swoich sklepach nowoczesne rozwiązania i narzędzia technologiczne ułatwiające klientom codzienne zakupy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj sekret treningu Roberta Lewandowskiego w Żabce!

Na półkach w sklepach sieci Żabka pojawiła się rynkowa nowość - RL9 PRO by OSHEE z dodatkiem Ashwagandy. To pierwszy z trzech produktów, sygnowanych nazwiskiem Roberta Lewandowskiego, stworzonych we współpracy piłkarza z firmą OSHEE. Bez barwników, substancji słodzących, konserwujących i sztucznych aromatów, dostępny tylko w sklepach Żabka w cenie 2,99 za 0,75 l.

Dowiedz się wiecej

Kontakt dla mediów

Kontakt telefoniczny

tel. kom. +48 514 877 509

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.