Szanowni Klienci,

w związku z informacją wydaną przez Główny Inspektorat Sanitarny dotyczącą możliwości wystąpienia kawałków plastiku w produkcie: 10984153 BATON MILKA OREO 37G, dostawca Mondelez Polska Sp. z o.o., oznakowanego kolejno: termin przydatności do spożycia: 01.08.2024, numer partii: OSK0934421 termin przydatności do spożycia: 01.08.2024, numer partii: OSK0934422 jesteśmy zobligowani do wycofania ze sprzedaży w/w partii towaru.

Apelujemy do wszystkich Klientów, którzy zakupili powyższy produkt o jego niespożywanie i wyrzucenie, zgodnie z obowiązującymi zasadami gospodarki odpadami, lub o zwrócenie zakupionego towaru. Produkt może być niebezpieczny dla zdrowia Konsumenta.

Zwrotu należy dokonać w sklepie Żabka, w którym dokonano zakupu, a za zwracany produkt otrzymają Państwo zwrot pieniędzy w kwocie ceny zakupu.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuacją. Działanie Żabka Polska sp. z o.o. z/s w Poznaniu podyktowane jest troską o bezpieczeństwo Konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów.

Z wyrazami szacunku

Żabka Polska

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny