Sklep ma zaledwie 35 m kw. i powstał z myślą o lokalizacjach, w których pojawiają się duże skupiska ludzi. Znajduje się w hali sprzedaży biletów oraz poczekalni dla podróżnych na dworcu PKP w Poznaniu. Jest wyposażony w specjalne ergonomiczne szuflady z systemem chłodzącym i mroźniczym, dzięki czemu obsługa klientów przebiega jeszcze szybciej i sprawniej. Dodatkowa, specjalna szuflada grzewcza przyspiesza z kolei przygotowanie i wydawanie ulubionej przekąski klientów Żabki, czyli hot dogów. Rekordy w najlepszym jak dotąd dniu sprzedażowym to: 270 szt. hot dogów, 130 kaw i ponad 140 słodkich wypieków.

Klienci znajdą tu np. pięć wyjątkowych smaków panini, dwa rodzaje kebabu rollo opracowane we współpracy z restauracjami Zahir oraz trzy rodzaje pizzy wrap. Punkt oferuje też ofertę śniadaniową rozbudowaną o dwa rodzaje wyjątkowego produktu – focaccini. Dodatkowo oferta szybkich przekąsek na ciepło jest wzbogacona o przekąski przygotowywane w piecu konwekcyjno-mikrofalowym Merrychef. Oferta #PROSTOzPIECA to: frytki, nuggetsy, stripsy i popsy z kurczaka, zapiekanki, burgery z Dynastii Burgerów oraz churrosy. Klienci mogą także wybierać spośród trzech różnych zestawów #CHRUPBOXÓW tworzonych na bazie frytek z dodatkiem mięsnym. W punkcie gastronomicznym Żabki nie mogło także zabraknąć gorącej, świeżo mielonej kawy – klienci mogą ją zamówić z mlekiem krowim, owsianym lub bez laktozy. Na uwagę zasługują też dostępne w punkcie słodkości: croissanty, ciastko „duet” czy rurki waniliowe.

Oferta placówki jest idealnym uzupełnieniem dla znajdującego się tuż obok drugiego sklepu Żabka –   najmniejszej ze wszystkich 10 000 należących do sieci placówek, liczącej zaledwie 9 m kw.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny